Úvodní díl. Uvízneš-li v kruhu, zkus jít rovně. (HBO Europe)

PaTeXx

Poprvé nám tvůrci odhalují cyberpunkovo-futuristicky nebušené prostředí a musím říct, že se povedlo excelentně. Jakákoliv interakce ve mně vyvolává domnění, že takhle nějak by to mohlo vypadat (akorát mi tam chybí veganky, feministky a zarputilé ochránkyně zvířat). Aaron Paul mi tam úplně nezapadá (k němu zkrátka ten metamfetamin patří), ale jako postava s příběhem dost pohne a ještě si ho zamiluju. Bernardovo přepínání mezi osobnostmi je famózní a zasloužil by si víc prostoru. Jen mi přijde, že Nolan dal Dolores až přehnané schopnosti. Takhle je jako blonďatý Arnold s krásnou prdelí. Snad si ji Caleb zklidní. Chuťovka pro začátek. ()

Bukelos

Kdybych to měl rozpitvat, tak akce, hudba a cyberpunk styl některých scén byla super. Nejvíc se mi líbilo tričko na emoce a pracování na kriminálních úkolech jak v počítačových hrách. Aaron Paul jako underdog je skvělej. Toť jsou za mě pozitiva, celkově to je ale dost přihlouplé (úvodní scéna Zorro osvobotitelka byla scénářem a celkovou logičností tak na úrovni německého ovčáka po transplantaci hlavy) a hlavně ve všem předvídatelné, plot armory jsou vytvořeny z hodně tvrdého materiálu a zdá se, že tu máme další variaci Robot + Skynet. Jestli to je dobře nebo ne, to se ještě uvidí. ()

jackalsc

Ach. Kde se podělo to kouzlo WestWorldu z první série. Jediné co vidím, že zůstalo jsou asi soundtracky. A proto by jich měli využít alespoň co nejvíc :D Ale potitulková scéna mě docela navnadila. Tak uvidíme. ()

SimcaJB

Vím, že se jedná o první díl z pouze osmi a tak určitě nesmím hodnotit jako dokonalé dílo, ale určitě svých 80 % dostane, protože jsem dostal úvodní představení osmi-dílné série, jak jsem čekal. ()

doubravkaa

První díl mě vtáhl a zatím se mi to jeví velice velice nadějně. A mám takový pocit, že se můžem dočkat i všelijakých nečekaných zvratů. Jen doufám, že nám to moc nepřekombinují. Těším se! ()