Úvodní díl. Uvízneš-li v kruhu, zkus jít rovně. (HBO Europe)

muti

Takto majú vyzerať začiatky. Svet budúcnosti je vykreslený na jednotku, milujem ten "tron" feeling. Hlavná predstaviteľka Evan je úplne top, tento high society look jej nesmierne svedčí. Má aj úžasné scény ako útek z auta na split screen spätného zrkadla. Nezabudnite na potitulkovu scénu, vyzerá že bude aj Westworld tretej ríše ()

Bukelos

Kdybych to měl rozpitvat, tak akce, hudba a cyberpunk styl některých scén byla super. Nejvíc se mi líbilo tričko na emoce a pracování na kriminálních úkolech jak v počítačových hrách. Aaron Paul jako underdog je skvělej. Toť jsou za mě pozitiva, celkově to je ale dost přihlouplé (úvodní scéna Zorro osvobotitelka byla scénářem a celkovou logičností tak na úrovni německého ovčáka po transplantaci hlavy) a hlavně ve všem předvídatelné, plot armory jsou vytvořeny z hodně tvrdého materiálu a zdá se, že tu máme další variaci Robot + Skynet. Jestli to je dobře nebo ne, to se ještě uvidí. ()

jackalsc

Ach. Kde se podělo to kouzlo WestWorldu z první série. Jediné co vidím, že zůstalo jsou asi soundtracky. A proto by jich měli využít alespoň co nejvíc :D Ale potitulková scéna mě docela navnadila. Tak uvidíme. ()

SimcaJB

Vím, že se jedná o první díl z pouze osmi a tak určitě nesmím hodnotit jako dokonalé dílo, ale určitě svých 80 % dostane, protože jsem dostal úvodní představení osmi-dílné série, jak jsem čekal. ()

doubravkaa

První díl mě vtáhl a zatím se mi to jeví velice velice nadějně. A mám takový pocit, že se můžem dočkat i všelijakých nečekaných zvratů. Jen doufám, že nám to moc nepřekombinují. Těším se! ()