Martha (Anna Kendrick) se po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Pravý" (Sam Rockwell) má jednu zásadní chybu - je to nájemný zabiják na útěku před kartelovým gangem, který ho zaměstnává. Než to však Martha zjistí, jsou už do sebe bezhlavě zamilovaní. Rozhodne se tak, že jediným řešením bude „Pana Dokonalého" napravit... Jeho napravením je přesvědčená natolik, že pro vysněný vztah hodlá čelit i následkům v podobě útěku před zabijáckým gangem. Martha postupem času v sobě objeví skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému zabijákovi. Ostatně přeci – pro lásku se někdy i vraždí... (Bohemia MP)

ElzikChan

Achjo, první polovinu filmu jsem se kopala nudou. Chemie mezi hlavními hrdiny nulová, Kendrick mě neskutečně iritovala. Druhou polovinu jsem si pustila až další den a chytlo mě to víc. Je pravda, že to bude i Rockwellem, kterej je k sežrání, ale děj začal mít spád a začalo to být zábavnější. Očekávala jsem, že závěrečná bitka bude mnohem větší. I když je Roth skvělej, jeho roli jsem moc nepobrala. Steve za mě nejlepší postava. ()

Ondra.T

První třetina filmu vypadala na slušnou romanticko-akční odhlehčenou komedii ve stylu Můj soused zabiják. Bohužel někde v polovině se to zvrhlo v parodii béčkového akčního filmu. Škoda nevyužitého potenciálu představitelů obou hlavních rolí. Hlavní hrdinka (Anna Kendrick) v duhé půlce filmu nemá co hrát a hlavní představitel (Sam Rockwell) je v druhé půlce filmu degradován na podřadného hrdinu béčkové akční parodie. ()

Profík

Poměrně zajímavý námět, hodně fajn herecké obsazení, na podobný žánr dost slušně natočené akční scény, ale chybí tomu lepší scénář a lepší vykreslení postav, 3 hvězdy jentak tak, za 55%. ()

luxus1

Trochu WEIRD filmek to joo ale to není nikdy na škodu)) Sam Rockwell nezklamal jako vždy...film sem skoukl hlavně kvůli němu. Skvělý RZA který pokaždé kdy se objevil biď i na chvíli byla neskutečná prd*** za mě dobrý) ()

KcarlosK

Největším problémem je zde příšerný scénář. Dialogy psal asi bernardýn po lobotomii. Mít takovéhle příjemné obsazení a zahodit to do koše je na vyhazov. Režisér je asi vážně Paco. ()

zdenda87

Akční romantická komedie s Rockwellem. Mně to sedlo, nenudil jsem se, pár trapných momentů nezkazilo celkový dojem a dokonce mi nevadila ani Anička, kterou jsem dokázal překousnout jen v pár snímcích. Rockwell je můj oblíbenec a od komedie s nájemným zabijákem a ještě romantický, čekám skutečně jen oddychovku na večer ve všední den a účel splnilo. ()

cmeldova

:D blbost nad blbost :D akční film o zabijákovi, který se zamiloval...hovadina...ovšem v tomto zpracování jsem se alespoň skvěle pobavila :D blbost hlavní hrdinky, která se všemu přitrouble směje a má ke všemu laxní a každou chvíli jiný přístup je tak nakažlivý, že z hloupého filmu jsme měli opravdu skvělou zábavu :D ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Si rozrušená z toho, že jsem zabil toho chlapa?" Nájemný zabiják Sam Rockwell, který místo toho, aby zabíjel své cíle, tak zabíjí zadavatele, protože vražda je špatná, se zamiluje. Jeho vyvolená je Anna Kendrick, která je taky trochu psychopat. Nebýt dvou tří solidních vtipů a ústřední herecké dvojice, byl by to celkem průšvih, nicméně jako letní jednohubka vlastně proč ne. - 50%. ()

peproch

Francis (Sam Rockwell) je pan Dokonalý, vtipný, něžný, pozorný, neotřelý, svobodný, a má za sebou divnou historii, že mu přeskočilo, stále sice umí zabíjet, ale nyní ty, kteří si jej najali. A Martha (Anna Kendrick) je fakt dost řachlá, výstřední, impulsivní, ale díky Mr.Right uzná, že i ona má jistou zvláštní dovednost, smělost a schopnost souladu s děním a tak i nemá už problém zmastit padouchy a zlosyny. Bavte se, dívejte se, nic neřešte, je to komorní gangsterka, dotoho….pravda a lkásky zvítězí nad... ()

Janakin

Naprosto ulítlej film, kterej jsem si naprosto užila. Rockwell a Kendrick mezi sebou mají slušnou chemii a akčňák to taky není špatnej. Celkově povedená věc, ale asi musíte být trochu šílení, aby vám to sedlo. Zvlášť ty poslední scény. Za mě genialita. Celá ta věc jsem zabiják s morálním kódem a ty se zlobíš, že jsem ho zabil je super. Skvělá odlehčená komedie na odreagování se a naprostý nepřemejšlení. Ta čtvrtá hvězda je za Annu pijící ve skříni a její naprostou roztomilost. ()

saliman

Tak jednoduché a zábavné. Připomnělo mi to zábavu z Ghosted (2023), jen více roztomilé díky Anně a jejím pohrávání si s různými výrazy v obličeji (tu mimiku má zvládnutou skvěle) a Sam se svým charismatem také skvěle hraje. Dvojice se úžasně doplňuje. Už ten úvod je nádherně rozehrán hudbou - saxofonem (Saint Motel - My Type) a od té doby to jede a jede až do konce. Je to rychlé a akční a Tyranosaurus Anna spolu s klaunem Samem každou scénu zahrají tak, abych si ji pamatoval. ()