The Faith of Anna Waters

• USA The Offering

Jaimie je mladá úspešná reportérka, ktorá musí odcestovať z rodnej krajiny do Singapuru, aby prešetrila záhadnú smrť svojej milovanej sestry. Keď zhliadne pomerne zvrátený videozáznam, akým bizarným spôsobom sa pripravila o život, nedáva jej to žiadny zmysel. Následné zistenie, že jej strata života súvisí z viacerými úmrtiami, ju ešte viac povzbudí k pátraniu po pravde. V spolupráci so sestriným manželom ju však čaká nerovný súboj s temnými silami, ktoré môže zastaviť len za pomoci novej technológie. (*CARNIFEX*)

PavelVanekArt

Není to vyloženě zlý, jen to neukazuje nic nového. Jedna velká hororová loupež, protože to vykrádá ty lepší kusy za posledních, řekněme, 5 let. Plus postavy jsou úplně, ale úplně blbé. Zároveň to obsahuje hromadu nápadů, které ve výsledku vůbec nezapadají do sebe. Technicky je to v průměru a herecky v podprůměru. Pár scén ale má nějakou tu fascinaci. Jako jednohubka za hodně slabé 3*. ()

Flopik

V tomto filme sa stretlo asi všetko čo mám na hororoch najradšej a to je posadnutie a strašenie v dome.No takto zlé strašenie som dlho nezažil.Snáď ani jedna poriadna ľakačka.Čo sa postáv týka tak to bolo strašné, nezaujímavé, nudné a hlavne neskutočne sprosté a otravné.Hlavne malá Katie ktorá nech videla hociakého ducha aj keď to bol chlapec jej prvé slová boli Mami ? .... Ako na konci ma išlo roztrhnúť.Posledné exorcizmus celkom ušiel.Inak strašná nuda ale na konci sa to aspoň vysvetlilo. ()

MickeyStuma

S námětem o vymítaní ďábla či něčeho podobného se nějak roztrhl pytel. Přitom na tom už v podstatě nelze nic nového vymyslet. Singapurský režisér Kelvin Tong včlenil do příběhu duchařinu a výsledek je takový, že po skončení snímku divák dlouho přemýšlí, o čem to vlastně celé bylo. Máme tu dědičnou nemoc, kterou tu snad mají naprosto všichni z jedné rodiny, umřelou matku, která se občas zjeví, několik postav spáchá bizarně sebevraždu a ve finále ono očekávané vymítání malé dívky. Dějově je to zkrátka podivný spletenec nedávající smysl ani podstatu věci. Další hororový snímek, který se Kelvinu Tongovi moc nepovedl. ()

intro

Překvapivě celkem dobrý horor. Nenudí, pár lekaček a i nějaká ta krvavá práce se zde objeví. Někdy to stačí. Já dávám 60% ()

brasek odpad!

Tento snímok je ako za trest. Už po 20 minútach som bol znechutený... amatérske, gýčovité, príbeh sa nerozvíja, bez nápadu a so smiešnou úrovňou strašenia diváka. Niektoré pasáže snímku sú naozaj ťažko stráviteľné, škaredo povedané až dementné a nepridávajú tomu ani herci, niekedy som mal pocit že bez nich by to bolo o niečo lepšie. Snímok nie je zlý, on je naozaj až dementný a nezaslúži si ani jednu hviezdičku. ()

NextOne

Byl to ten jeden z lepších horších hororů. Je to sice už dost ohrané, pořád dokola nějaký mýtický démon, který nejčastěji posedne malou holčičku. Skoro vždycky se jedná o nějaký barák mimo civilizaci s nějakou tou historií. Nicméně film sám o sobě nebyl zas tak špatný, občas tam pěkná lekací scéna byla a hlavně sympatická herečka co by Elizabeth Rice, která tomu filmu místo dvou hvězdička přidala ještě třetí. ()

Martin29

Za mě osobně hodně dobrý horor. Má to myšlenku nápad a místy slušné lekačky (2krát jsem se leknul což se mě poslední dobou moc už nestává). Je pravdou, že to není nějak extra originální děcka oběšené na stromě mě připomněly Sinister ten nápad s tou nahrávkou zase Kruh, ale dá se to přežít. Z hororů co vyšly poslední dobou určitě ten lepší. ()

Dalajlada odpad!

Tohle bylo až moc špatné. Nulová atmosféra, špatní herci, a celé to dokupy nedávalo moc smysl. Přišlo mi to jako slet nějakých scén bez ladu a skladu splácaný dokupy a ještě překombinovaný o párek duchů. Škoda mluvit, ztráta času. ()