Snímek Bleed For This vypráví neuvěřitelný skutečný příběh o jednom z nejinspirativnějších a nejpřekvapivějších návratů na výsluní v dějinách sportu. Miles Teller exceluje v roli Vinnyho Pazienzy, boxera z Providence přezdívaného "Pazmánský čert," který se katapultoval ke slávě dvojnásobným vítězstvím v soubojích o světový titul. Při téměř smrtelné autonehodě si však Vinny přerazil páteř a bylo mu řečeno, že už možná nikdy nebude znovu chodit. Navzdory všem očekáváním a nařízením lékařů přistoupil proslulý trenér Kevin Rooney (Aaron Eckhart) na to, že Vinnymu pomůže vrátit se pouhý rok po nehodě zpátky do ringu na možná poslední zápas v životě. (Cinemax)

bonovox

Inšpiratívny film po všetkých stránkach a navyše veľmi dobre podaný a zahraní všetkými hercami čo dosvedčuje veľká podobnosť s reálnymi predobrazmi. Takéto kvalitné filmové pocty veľkým legendám a osobnostiam nie sú vždy samozrejmosťou ()

rigby

Obvyklý scénář, který nepřináší nic nového. V tomto případě dokonce o něco slabší, než jsou jiné filmy. Žádný moment překvapení, žádné vzrušení, žádné emoce navíc. Jen předvídatelný děj do posledního detailu. Rutina. 3- ()

RomaS

"Není to snadné. To byla ta největší lež ze všech. A tuhle lež vám stále a stále vnucují. Když uděláte to, od čeho vás odrazují zjistíte to. A pak vám dojde jak je to snadné. A vždycky bylo." ()

Saxos

Mám rád filmy z boxerského prostředí. A ještě, když se pyšní "podle skutečné události". Pak už jen mrzí chyby a omyly. A tady jich bylo požehnaně. Box trochu sleduji a dva zápasy Pazu vs. Duran si i dobře pamatuji. Trochu se na to podíváme. Ve filmu 1. ukázaný zápas Pazu vs. Mayweather - místo i doba sedí, výsledek, ale ne, Pazu prohrál na body. Ve filmu 2. zápas Pazu vs. Dele - místo sedí, datum ve filmu 21. 1. 1989, skutečnost 1. 10. 1991, a výsledek Tkm v 12. kole. Nejhůř dopadl 3. zápas Pazu vs. Duran - místo opět sedí, MGM Grand L.A., ve filmu datum 25. 6. 1990, skutečnost 25. 6. 1994, výsledek UD, ale v úplně jiném bodovém ohodnocení. Druhý zápas po půl roce vylučuji úplně, to by nesedělo vůbec nic. Také to nebyl návratový zápas. To byl pro změnu zápas Pazu vs. Santana v prosinci 1992, který Pazu vyhrál UD. Před tím 13 měsíců neboxoval, jak je zde ukázáno. Trochu zamrzelo, ale třeba byla chyba v některých věcech pouze v cz dabingu a titulkách. V každém případě to pro diváka není až tak moc podstatné, příběh byl naplněn. Herecký výkon Milese perfektní. Škoda, že jen pár potitulkových záběrů. Z roku 2016 je i film Hands of Stone o zde zmíněném boxerovi Roberto Durán. ()

Mark1983

Jestli se mýlím, klidně mě kdokoliv může upozornit, že se na to nedívám ve správném úhlu pohledu, protože i když se mi několik boxerských filmů líbí, přestože nejsem žádný sportovní typ ani v boxerské kategorii, mám pocit, že většina boxerských filmů je z části dosti depresivní. Dobrým příkladem je třeba i Bojovník z roku 2015, Milion dollar baby z roku 2004, Těžká váhá z roku 2005 nebo Hurikán v ringu z roku 1999 a tak podobně. Jen málo filmů boxerského žánru se neprezentuje jako těžký či hodně těžký život chudáka boxera. Tedy - vím, že když se jedná o autentický příběh, byl by absolutní nesmysl z příběhu dělat pozitivní, když je z vyšší části negativní, to ano. Ale jsou i smyšlené boxerské filmy a přesto ta deprese tam zkrátka musí být. Asi je fakt součástí prostředí boxu, jinak si to ani neumím vysvětlit. ()

J3STER

V celku zajímavý film s motivačním námětem. Na filmu je úžasné to, že je životopisný.. to tomu přidává šťávu a určitě doporučuji. 100% ()

Mufinek_16

Obdivuji sílu vůle, díky které se Vinny dokázal vrátit k boxu, i když v to nikdo kromě něj nevěřil. Řekla bych, že zpracování tak silného tématu se tvůrcům povedlo, film mě od začátku vtáhnul a Miles Teller se na tuto roli skvěle hodil. Je ale pravda, a v komentářích se to často objevuje, že samotný box nebyl moc atraktivní a koukat na něj mě upřímně moc nebavilo. Celkový dojem z filmu je ale kladný, Krev šampiona patří k těm lehce nadprůměrným filmům, dle mého názoru srovnatelný např. s filmem Bojovník. Žádný zázrak, ale určitě nezklame. ()

kazatelSVK

Naozaj veľmi silný príbeh o to viac že sa skutočne stal.Vinny sa raz vyjadril,že nechce aby bolo vo filme o jeho živote niečo prikrášlené alebo zmenené,že chce jednoducho aby sa natočila pravda tak,ako sa to vtedy naozaj stalo.Ťažko povedať,možno sa to niekomu bude zdať v niektorých chvíľach nereálne alebo obohraté klasickými scenármi z iných filmoch,kde sa hlavnému hrdinovi niečo stane a pre silnú vôľu nevzdávať sa nakoniec porazí osud,no verte že toto čo v tomto filme uvidíte je naozaj čistá a úprimná spoveď tak skutočná ako len môže byť.Ja ako bývalý profesionálny boxer(a nielen ja ale aj mnohí iní)si nedokážem ani len predstaviť,aké to musí byť ťažké týmto si prejsť tesne pred vrcholom,keď máte možnosť ukázať svoj talent a(nebudeme si klamať)aj zarobiť veľké peniaze.Tento film je ukážkou toho,že aj napriek obrovským prekážkam,nech sa zdajú byť akokoľvek neprekonateľné,by sme mali bojovať ďalej a veriť,pretože viera je najsilnejšia vec zo všetkých,viera v seba samého,v naše schopnosti.Dávam plný počet.... ()

drovi

Nepozerám boxerské filmy už dlhšiu dobu. Ale tento som chcel vidieť kvôli Milesovi Tellerovi. Bol som zvedavý ako si poradí s touto úlohou a nesklamal ma. Má našliapnuté na slušnú kariéru. Hudba aj kamera bola na špičkovej úrovni a príbeh hovorí sám za seba. Vinnie Paz dokázal, že keď si človek, verí tak dosiahne všetko čo si zaumieni. Je to silný človek a želám mu pevné zdravie. ()

JimmyHoffa

I když mě Miles Teller ve slipkách nutil k přemýšlení o mém ochablém tělu, na čtyři to nevytáhl. Film o silném chlapovi a odhodlání, který byl ale stejně podle té ohrané šablonky boxerských bijáků. ()

Pierre95

Úžasní Miles Teller a Aaron Eckhart! Mám rád filmy o boxu. Škoda se se filmu a hercům nedostalo na prestižních cenách (Oscar, Zlatý globus, BAFTA atd.) více pozornosti. Na fipm se určitě podívejte. Velmi zajímavé. ()

52637

Na to, ze je to dle skutecnych udalosti, tak je to pecka. Vice drama nez souboju, ale stoji to za to. Stopaz bych zkratil ale ()

Marlowe

Bylo by s podivem, kdyby si tohoto tzv "hollywodskýho příběhu" nikdo v Hollywoodu nevšiml a nenatočil podle něj film. Ukazuje se však, že i sebelepší a sebesilnější reálnější příběh se při převodu na filmové plátno nemusí povést, když režie a scénář tento příběh dokáže vyprávět filmovým jazykem a navíc Miles umí zahrát rozhodně lépe než v tomto filmu, ale poselství filmu je jasný a silný. Nebal to, nikdy a za žádných okolností a to se mě líbí. ()

Unlikelyhero

Kdyby neměl pobouchaný krk, není se vůbec na co dívat. Postavy jsou tak nesympatické, že nějaké ztotožnění s kýmkoliv z nich nehrozí, takový slet dutých hlav se jen tak nevidí ()