Schneider vs. Bax

• Nizozemsko Schneider vs. Bax

Nájemný vrah Schneider dostává zakázku přesně v den svých narozenin. Jeho cílem je spisovatel Ramon Bax. Po ujištění, že bude z akce zpět ještě před polednem a stihne pomoci manželce s oslavou, Schneider přijímá. Začíná tak festival lstí, bizarních náhod, špatných načasování a draze vykoupených omylů. (Film Europe)

BOURQUE

„Myslíš, že ma môžeš vyhnať von?“ „Áno, myslím si to.“ „Daj mi speed!“ „Aj ja si prosím!“ Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

coinneach

Stylový thriller, který ví, co chce sdělit. Vtipné momenty jsou ale až příliš často střídány nudnými pasážemi, při kterých máte chuť přetočit stopáž o několik minut dopředu. 60 % ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Dva nájemní vrazi se "chtějí" vzájemně zabít...ale umře plno jiných lidí a někdy i vtipně. Spíš černá "komedie" než krimi-thriller. ()

Plastík

To bylo překvapení. Celkem bizarní situace, dobře natočené. Vesele úsměvné. Rozhodně další film, který si takové malé hodnocení nezaslouží ani omylem. ()

DonBraso

Parádní různorodá směs s kvalitním koncem od chrochtajících holandských řízků,která má v sobě plno svého humoru a nečekaných kuriozit. ()

blondboss

Priemerná krimi oddychovka, ktorá vám síce nič nové neprinesie, ale minimálne vás celkom pobaví a dokážete si pri nej vyplniť nudné chvíle. Každopádne podobných filmov sa točí na mraky a trošku nudné holandské prevedenie tomu nepridalo na kráse. Taký obyčajný neškodný film. 50 % ()

bonovox

Netradičný európsky tarantino. Dobre to graduje i keď čakal by som, že Franceska ukáže v závere iné "prednosti"... ()

Perunwit

No a mě to tedy vůbec nechytllo. Kamera fajn, prostředí svojské. Herci mě nesympatičtí a reálnost nula. Že bych se u toho "kralovsky bavil", to se neda ricit ani nahodou. Díky totální absenci hudebního podkreslení a výše jmenovanému jsem se spíš nudil. ()

Doudy01

Než sem zahlíd Dzeynu, už sem se bál, že sem jedinej, kdo to bral jako komedii, krásně černou, potrhlou a smrtící. Speed, děda, trocha krve a bažiny. Víc se neodvážim spoilerovat, já se ale královsky bavil, jo a pomáhá to na chřipku, já tenhle film použil jako léčbu. ()

Cezar209

3 severky len preto ze to chcelo byt krimi ...vo vseobecnosti fandim krimi a k tomu tentokrat europskemu. v podstate 5ti ludia zahrali jednoduchy dej zalozeny na tom, ze : poviem - kamosko chod strelit zleho uja, potom zavolam zlemu ujovi ze ho ide strelit kamosko nech si da bacha a cvakne ho on prvy....tadaaaa. dalo sa to urobit ovela zaujimavejsie aj napriek tomu ze dejova krivka sa uz nemala velmi kam rozkyvat...a dost ma iritoval aj ten holandsky jazyk :o))) ()