Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Hismael

Jedna hvězda za Martina Rotu, který má jako jediný koukatelný obsah na youtube. Hrajeme s Alim nemá hlavu ani patu, je tam příliš mnoho lidí, žádná výpovědní hodnota a výsledek je pouze chaos. Koncept pořadu je v podstatě celý postavený na improvizaci, která v tomto podání bohužel začne po chvíli dost nudit. Na youtube by to asi fungovat mohlo, ale myslím, že do televize to nepatří. Záchrana pořadu by měla odstartovat změnou scénáře. Třeba zvát youtubery jako hosty, nenechávat je řvát jeden přes druhého. Nebo je rozdělit do samostatných částí, kde každý bude mít nějaké téma a budou tam maximálně tři, ideálně dva lidi a taky změnit nebo omezit animace. Klidně se nechat inspirovat youtube pořadem Netpuls. Každopádně jde tak trochu o historický moment, v tom smyslu, že youtubeři se dostali do televize s vlastním pořadem. Jen škoda, že se na to skoro nedá dívat. ()

Lyli

Ale, ale, ale. Kde máte problém, kulihrášci? Tady je víc odpadů, než u posledního dílu Twilight ságy! Ouky, nejde o žádnou krutě převratnou věc, která by změnila můj život... Ovšem, celkem to pobaví a neurazí. Je patrné, že tuhle partičku společná práce baví, a jejich pohoda je osvěžující. V dnešní době, kdy se z TV valí jen negace, je to osvěžující. ()

DEXTER099 odpad!

Dnes už se do televize dostane každý...Parta kamarádu co si hrajou u toho se natočí,pozvou nějakou pseudo hvězdu a šup s tím na Prima Cool.Za mě 5% a odpad. ()

ConanVJ odpad!

Trapárna, která nemá s hraním skoro nic společnýho. Kretén obklopenej dementama. Hovadina k ničemu..... 0% a to je hodně... ()

jarkolar odpad!

Nezlobte se na mě, ale tohle je celý o hovně. I kdybyste si domů pozvali 6 náhodných lidí z ulice a pak na sebe koukali, bylo by to záživnější než tahle zbytečnost. Přetrpěl jsem to do konce, protože jsem u toho zrovna obědval a říkal si, že když už to teda nakonec ohodnotím, tak alespoň jeden celý díl, nicméně bylo to utrpení. ()

Kryton odpad!

Víte, co je průser? Cpát youtube formát do TV. Parta mladých si chvilku hraje hry, u toho kecá o blbostech - ano přesně to, co Vy a My děláme s partou kámošů - a dělá blbiny. Na youtube určitě pořad, který zaujme. V TV to pro svojí malou časovou délku, dramaturgii a amaterismus NEMÁ MÍSTO. Slyšíte dobře > pořad zcela dělaný pro youtube by měl daleko více být na YOUTUBE! Tedy výmysl, že mladé lidi přitahneme od monitoru k televizoru je tak od samého začátku odsouzen k zániku. Je to stejné jako chtít lákat lidi na nealkoholické nápoje do hospody. P.S.: Martin Rota jediné plus. Jo a ještě CTRL+F Martin Rota :-D ()

FFilipCZ odpad!

Partička dementů bez mozku v obýváku hraje hry a pouští si videa z youtube. Tohle nemělo spatřit světlo světa. Na nějakou víkendovou chlastačku nebo zabití odpoledne je to dobrý - kdo by neměl rád lan party, ale proč se to, proboha, musí cpát do televize? Jo a autentické je to asi jako americká reality show. ()

Toyotomi odpad!

Těžko se mi hledají vhodná slova... Dobře, jednak je to příklad úpadku české YouTube scény a jednak je to příklad úpadku Prima Cool jako televizní stanice (která už očividně doopravdy neví co roupama...). Nejhorší na tom je, že autoři pořadu jsou schopní vydat jakž takž koukatelný díl a o týden později vypustit něco, u čeho má člověk tendenci zvracet mozek očima. Co se výběru "youtuberů" týče, tak... No, dost dobře nechápu proč se do téhle věci nechal koupit Martin Rota, který obecně platí za inteligentního a schopného jedince a já ho mám jako tvůrce docela rád. Nicméně mě to ani tak moc nepřekvapuje u toho zbytku - ta čtyřka jsou panáci nevalné mozkové kapacity, kteří se zaprodají ke všemu, i kdyby to mělo znamenat propagovat v pekle místní komunistickou stranu... On by ten pořad mohl být kvalitní, problém je v tom, že sází na ten nejnižší typ humoru, co existuje (protože fekální vtípky jsou teď na internetu hrozně cool) a je natočený a sestříhaný takovým způsobem, že i já s kamerou v mobilu a Movie Makerem bych odvedl lepší práci. Fakt je to šmíra, která by moc nefungovala ani na YouTube, natož v televizi. Závěrem bych akorát řekl, že Hrajeme s Alim se prostě musí od základů překopat nebo rovnou zrušit - obyčejně se mi totiž nestává, že bych při sledování nějakého televizního pořadu cítil, jak mi vybuchují mozkové buňky... ()

Linda.csfd

Jasně, že je to hovadina a ztráta času, ale když už jsem se dočetla, že sledování televize je retro a dnes frčí jůtůbeři... Prostě je to pořad "jen tak, aby byl". Nemá koncept, smysl ani atmosféru, přesto mne jeho existence nerozčiluje. ()

Nifgai

Yutubery mám rada, jsou i zabavní, ale tady se to nějak ztrácí. Nejhorší a nejtrapnější je hlavní postava a rádoby moderátor celé show Ali. ()

rakovnik odpad!

Říkal jsem si, že svůj patnáctistý komentář si nechám na nějakou perličku, ale po zhlédnutí tohoto pořadu jsem prostě nemohl jinak a musím hned poslat tuto neskutečnou pitomost do odpadu! Ona to vlastně je perlička - ubohoučký pořad o ničem a rád bych konstatoval, že také pro nikoho a brzy zmizí do propadliště trapných zbytečností. Je mi zle ze sledování tupých, trapných a sprostých (jak to, že je odpoledne v televizi tolik sprostých slov!) domácích klipů několika ubožáků. Pořad svou trapností hluboko pod úrovní domácích videí, který mi znechutil sobotní odpoledne. Ještě, že mohu alespoň někam přepnout nebo televizi vypnout. ()

enjoi odpad!

Neskutečná žumpa, nepochopil jsem smysl tohoto pořadu. Podle mě to za dva měsíce přestanou vysílat. ()

URBAN

Aneb jak potopit YouTubery.... Nápad tohoto konceptu je sice dobrý, jenomže toto není spontální a žádný z zůčastněných nemá šanci svoji osobu prosadit. ( 8.2.15/MAC ) ()

Sabrewulf odpad!

Neuvěřitelně trapný pořad. Skeče, videa a veškeré blbinky, co tam dělají, jsem absolutně nedával (čti: styděl jsem se za ně). ()