Cop Car

• Slovensko Šerifovo auto

Dvaja desaťroční chlapci Travis (James Freedson-Jackson) a Harrison (Hays Wellford) nájdu opustené policajné auto s kľúčmi v zapaľovaní. Rozhodnú sa využiť skvelú príležitosť a podniknúť dobrodružnú jazdu, pri ktorej sa s autom poriadne vyšantia. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď malomestský šerif Kretzer (Kevin Bacon) začne pátrať po svojom stratenom aute, v ktorom ukrýva veľké tajomstvo. Zmätení chlapci sa tak ocitnú v centre smrtiacej hry na mačku a myš, ktorej pravidlám nerozumejú. Jediný spôsob, ako sa zachrániť, vidia v čo najrýchlejšom úteku. V strachu dupnú na plyn a skúšajú, čo všetko policajné auto dokáže. (TV JOJ)

divak84 odpad!

další nudný zbytečný film ve kterém se něco děje v posledních 30 vteřinách .. Bacon nutně potřebuje peníze a Watts zase vyblít své impotentní nápady na plátno ... nevím co v tomhle filmu má schopnost udržet diváka pozorného ()

SpaceOdyseus

Jde o jemne vypraveny komorni thriller se zajimavou klukovskou atmosferou, jednoduchou ale zabavnou premisou, skvelym obsazenim a stopazi tak akorat. Tom Sawyer a Huckleberry Finn pro jednadvacate stoleti. ()

Hanys_

Někde mezi 2-3, nakonec jdu ale níž protože se mi Cop Car rychle vykouřil z hlavy. Ten námět je sice dost zajímavý, ale i přes tu krátkou stopáž jde až moc vidět, že by tomu mnohem víc slušel nějaký půlhodinový kraťas. Zhlédnuto čistě ze zvědavosti, čím si Watts zasloužil nového Spideyho. ()

Perverz

Soft jízda, kdy film je opravdu postaven na jednoduché zápletce, která se ani nijak nerozvíjí, a vlastně ani nevysvětluje širší okolnosti. Film působí hodně jednoduše, minimum postav, ale tak nějak realisticky, a at si každý myslí co chce ale co se mě týče ten scénář tomu fakt sedí.. Herecky v poho, a bavilo mě to, a policajti jsou samosebou zkundění fašisti, ale prý taky lidi. Nízké hodnocení přikládám hlavně tomu, že někteří opravdu potřebují at se ve filmu furt něco děje. Ten film si jede svoje, a myslím si že to byl záměr, a to se povedlo. ()

Disease

Nebýt toho počátečního "rozšiřování slovníku", myslel bych si, že je to pro děti a mládež. Jako thriller fakt slabé. ()

lucijelucije

Cop Car je nezáživný. Bez děje. Kluci vezmou auto, což u týhle srandy trvá asi hodinu a pak si dospěláci vyřizují účty a konec. Zklamání. Dvě hvězdy za Kevina. ()

Mimomisu

Ok, je to zanrovka a naladovka a je to pomaly, ale to k temhle filmum patri. Priznivci filmovyho Farga by se to teoreticky melo libit, neni to od sebe zas tak daleko. Asi se mi to trefilo do nalady (nedelni kocovinovy odpoledne), ale uplne prumerne hodnoceni nechapu ()

Illy

Zas takovej průšvih to nebyl. V určitých okamžicích mi to připomnělo Coeny. Jasně, ti fakani byli otravní, ale jinak mi to přišlo zábavný. ()

warrenur

Zaver mal velmi slusnu atmosferu. Herecke vykony tych chlapcov a absurdita niektorych tych detskych myslienok ocami nas, dospelych, tomu dava pravy naboj. Inak dej plynie pomalicky. Typicky americky "venkov". Niekomu sadne, niekto sa bude nudit polovicu filmu. ()

fr3ak

Dost zvláštní film. Na jednu stranu mě to fakt moc bavilo (a to pomalé temto je tady naprosto super), na druhou stranu jsem se o postavách nedozvěděl vůbec nic, takže ani moc nebylo komu fandit a to ani chlapcům, kteří se občas chovali dost divně. Ten závěr tomu taky moc nepomoh... ()

BOURQUE

Chlapčenský mini „roadmovie“, ktorý však trpí nedostatkom informácií (napr. nevieme, že odkiaľ „prišli“ a kam idú). Od K. Bacona slušný výkon. Záver celkom drsný. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Raziel_cz

Po tomhle filmu mě trochu mrzí, že Watts utekl ke Spider-Manům. A jo, jeho Spider-Mani mě baví, ale eh... možná bych radši viděl víc malých zajímavých filmů. Cop Car má opravdu minimalistickou premisu – dva kluci na útěku z domova najdou odstavené policejní auto. A tak v něm odjedou. Celá tahle linie je ohromně milá, a i když klukům občas zakolísá IQ nebo úroveň naivity, do dětství vás vrátí naprosto spolehlivě. No a potom je tu celá linie se zkorumpovaným šerifem Kevinem Baconem, který to policejní auto potřebuje dostat zpátky z podstatně pádnějších důvodů, než že mu ho někdo ukradl. A pak do děje ještě vstoupí jako vždy vynikající Shea Whigham a teprve to začne být opravdový nářez. Pokud máte chuť na čistý thriller, s tímhle rozhodně nešlápnete vedle. ()

Kingjiri

Postavit příběh na tom, že má šerif dost možná menší IQ než děti, který mu šlohnou auto (nezamknu auto, v jehož kufru mám "rukojmí" a ještě nechám klíčky v autě), chce dost odvahy. OK, stane se, jenže právě díky tomu, že auto šlohnou děti se žádnýho velkýho napětí nebo akce nedočkáme (rychle jezdit neuměj, žádnou taktiku vůči protivníkovi nebo vyhrocenější dialogový výměny od nich čekat nelze a navíc si k nim nikdo nedovolí tolik, jako k "dospělákovi"). Kevin Bacon zustal na všechno sám a s beznápaditou režií, šnečim tempem vyprávění a nudnym scénářem neudělá nic ani herec jeho formátu. ()

kondor77

Všechno podstatné o filmu se dozvíte od pana POMO. Já jen mohu dodat, že mě fascinuje kariéra Kevina Bacona. Ten chlap hraje všude a nikde nezklame. ()

Veronica27

Dva kluci najdou opuštěné policejní auto a tak je nenapadne nic jiného, než si ho vypůjčit a pořádně se s ním projet.Do toho né zrovna čestný šerif a překvapení v kufru.Příjemný thriller. ()

Acrobat

Pokojné vidiecke, nádherné cesty Ameriky narážajú na Wattsove vidiny. Útrapy? Ťažké detstvo? Uvedomelý občan sa hlási do služby a zelené plátno nechajte doma. Práca pre každého, pretože stačí behať, stláčať nohu. Výber správneho miesta pre streľbu, kde by aj bol za potreby Kapitán Amerika, ale ... toto je iný príbeh. Detailný minimalizmus priam Coenovských rozmerov (zveličené ja viem) a výborne zahraté, natočené, vyrozprávané. (videné 14.12.2015,BDrip) ()

DavidWebb

Jedna z vecí, ktoré tomuto fliku chýba je záverečná katarzia. Jednoducho nemáte komu držať pesce, dokonca ani tým dvom nevychovaným paznechtom, takže som si kládol otázku či to bol zámer tvorcov, alebo je to takto v ich ponímaní podané divákovi „realisticky“. Krivý policajt bol Kevinom Baconom vykreslený herecky zdatne, akurát nechápem, prečo do svojich výrazových prostriedkov občas zahŕňal ľahký komediálny sarkazmus – žeby si pýtal nejakú odľahčenejšiu úlohu? Nevadí, myslím si, že v tomto žánri splnil tento kúsok presne to, čo sa od neho očakávalo a na pobavenie je to celkom podarená „časozabíjačka“. Lepšie 3 hviezdy (65%). ()

Nový Nezvratný osud je na cestě

Nový Nezvratný osud je na cestě

12.01.2022

Občas stačí, když je známý tvůrce dostatečně velký fanoušek, aby se věci daly do pohybu. A přesně tím údajně režisér posledních Spider-Manů a thrilleru Cop Car Jon Watts opravdu je. Ještě spolu se… (více)

Pitt a Clooney opět pohromadě?

Pitt a Clooney opět pohromadě?

25.09.2021

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015

Marvel vybral nového Spider-Mana

Marvel vybral nového Spider-Mana

24.06.2015

V minulých týdnech se objevila spousta drbů ohledně nového Spider-Mana. Studio Sony ságu opět restartuje, tentokrát ale s pomocí Marvelu, který Petera Parkera integruje do svého filmového vesmíru.… (více)