Uvěznění (S02E05) (epizoda)

Kevin Riley

Masky:

Hannah Wilson
  • Psychor

Jakožto zdejší hororový expert říkám: obrovské překvapení. Už jsem měl pro Ashe přichystaný další odpad, jelikož režie páté epizody skončila opět v rukou Michaela J. Bassetta, ale kupodivu se tentokrát jedná o koukatelný díl. Démon působí konečně démonsky a dočkáme se i špetky hororové atmosféry. Uděluji jednu silnější hvězdu a doufám, že kvalitativní vzestup bude pokračovat.(31.10.2016)

Pablo to rozhodne nemá v tejto sérií ľahké. Ted Raimi rules!(15.1.2017)

Ak nepočítame Ashove hlášky, je tu doslova totálna absencia humoru a séria sa momentálne otočila do niečoho mysticky dôležitého a osudového. Nie zlé, ale pridať opäť gore slapstick.(28.1.2017)

Ash a priatelia skončia uväznený na policajnej stanici, kam medzi nich rozsieva paranoju Pablom vypustený démon Baal. Nielen Asha a jeho nových priateľov ale aj kamarátov z rodného Elk Grove čakajú na stanici krušné chvíle. Po slabšom úvode sme sa dočkali lepšie vyobrazeného démona a o poznanie lepšieho deja, naproti tomu v tejto časti až na niekoľko Ashových hlášok chýba humor, takže opäť to nie je niečo, čo zdobilo celú prvú sériu.(17.7.2018)

Po dvoch epizódach, ktoré ma tak celkom nezaujali (mali samozrejme geniálne scénky ale ako celkom to bolo smetisko nápadov) sa dostávame na policajnú stanicu v ktorej sa nachádza uväznený Ash a démon ktorý si oblieka kožu svojich obetí. Týchto necelých 30 minút dostáva koncept The thing kedy sa v noci na stanici pozbiera slušný počet ľudí a nikto zo skupinky nevie kto z nich je alebo nie je ten démon. Aj keď netvrdím, že ide o niečo prevratné, je tu toľko vtipných momentov a gore, a trocha vykradnutých scénok z pôvodných Evil Dead (zombie bez hlavy napríklad) že pre fanúšikov ako som ja je to určite lahôdka.(31.10.2016)