Druhý příchod (S02E10) (epizoda)

Second Coming

Akční / Komedie / Horor

USA, 2016, 34 min

Rick Jacobson

Luke Kalteux

Masky:

Hannah Wilson

Oproti ostatným dielom slabšie. Prečo všetky krásne dievčatá musia zomrieť? Predzvesť tretej série nemusela byť.(21.1.2017)

Súhlasím, že na finále si mohli dať záležať viac. Stále je to ale starý dobrý Evil a tretia séria určite nebude na škodu.(28.1.2017)

• JohnMiller

Ojojój, finále druhej série bolo slabučké ako 10 krát vyluhovaný sáčok od čaja. Nechápem ako mohol byť záporák Baal tak idiotsky zahraná postava ktorá mi už od začiatku pripadala ako démon na jednu epizódu, a on bol hádam až v 7-ich. No, to je jedno, Celá záverečná časť bolo jedno klišé bez nápadov. Odsípalo to dokonca a skončilo sa to tak, že som mal pocit akoby si tvorcovia ešte radi dali jednu sériu. Ale ja už asi nechcem.(17.12.2016)

Ash je opäť podvedený Baalom a tak musí spolu s Kelly zabojovať v rozhodujúcej bitke o osud celého ľudstva. Elk Grove oslavuje Asha ako hrdinu a kedže sa mu podarí priviesť naspäť aj Pabla, zdá sa že kniha mŕtvych ostane navždy pochvaná. Záverečná časť bola trošku sklamaním, po skvelej deviatej epizóde sme sa dočkali slabšieho finále, čo iba potvrdilo že druhá séria Asha za prvou kvalitou značne zaostala.(19.7.2018)

• Korbitch

Tahle série ztratila atmosféru hned ve dvojce (prakticky remaku) a už to není ani trochu vtipný. Serte na to, dokud vám zbyla ještě nějaká důstojnost.(18.7.2017)