Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (Cinemart)

lobo87

Ešte o trošku slabšie ako jednotka. Herci sú sympaťáci (až na uplakaného Efrona), ale tu sa príliš nemali ako predviesť. Hlášky až príliš často vyzneli do stratená, resp. do trápnosti. Najlepšou postavou bol Macov kamarát v klaunskej maske :-)... 55% ()

Domas88

Je to otřesné a nedívatelné, ubohé, bez nápadu a vtipu... Efrona nemám moc rád.. a proč 2*? JEN Chloe :) protoze tu slečínku miluju, ale pokud nemáte tuhle úžasnou Chloe třeba ani z půlkz tak rádi, tak oči pryč... ()

blondboss

Pokračovanie presne v stopách jednotky s podprahovým humorom, v ktorom sa trápne scénky striedajú s tými lepšími. Chloe Grace dobrý bonus, ale tento film vám už proste nemôže priniesť nič nové a naozaj môže len ťažko zaujať. Do kina by som na to určite nešiel a pre mňa je to len ďalší komediálny paškvil z dielne Setha Rogena. 45 % ()

blazma

Už by jsem se opakoval, ale prostě musím, pokračování komedii je vždycky velká neznámá, jenže i zde jsem byl vyveden z omylu, že to může dopadnout i dobře. Dívčí puberťačky mi zkrátka přijdou víc sympatičtější než Zac Efron a Dave Franco v prvním díle. ()

rekurseman

V každé hollywoodském bijáku musí být začleněna nějaká menšina, černoch, žid, lesba, gay, maminy (ono v normálním jazyce jsem nikdy nepoužil takové slušné výrazy, ale věřím, že i na čsfd je parta buzíků, kteří kontrolují, je li vše politicky korektní). Nápad slabý, hlavní protagonista se stane převlékačem kabátů, bez vtipu. Co je vtipného na tom, dívat se na 19 leté feministky, které si myslí, že spasí svět a že jim robertek nahradí chlapa. Nebo na hloupé amíky, kteří neví co podepisují a jejich dcera si hraje s robertkem, jelikož tlusťochovi stál naposledy za císaře pána....Prostě slabota-ne nejsem zasedlý na americké komedie, jen si myslím, že humor filmů za velkou louží jde dolů. ()

Sharlis

Scenár má kvalitu, humor je veľmi dobrý a je to rozhodne zábavné po celý čas. To sa o väčšine komédií dnešnej doby už nedá povedať. Dúfam, že Rogen bude i naďalej pokračovať týmto štýlom. ()

zvolsi

U Seth Rogena vždy převažovala kvantita nad kvalitou a není tomu jinak ani tady. Klasická dvojka, slabší prakticky ve všech směrech a to už i jednička byla slabá. ()

Tomko87

Neviem posúdiť, či je to lepšie, alebo horšie. Nejak sa to drží narovnako. Seth a Rose sú sympaťáci aj v pokračovaní. Hlášky a situačné vtipy fungujú stále, i keď sa mi zdajú ako cez kopirák. Plusový bod dávam Chloe Grace Moretz, za to, že sa konečne vysrala na tie svoje young adult hovadiny , a zahrala si v žánri, čo jej lepšie sadne. Príde mi prirodzenejšia. Dokonca si spomenula na svoju Hit-girl kariéru. .. ()

FLVEKK

Stejně trapná volovina jako jednička.. Klaun byl super, malilinko jsem se možná zasmál, ale znám lepší komedie. Každopádně když nevíte, co večer pustit s polovičkou, tohle bude to pravé. Je vám totiž jedno, jestli vidíte začátek, nebo konec :o) ()

Staple

Seth Rogen už asi může natočit cokoliv a já mu to sežeru i s navijákem. Na tenhle film sem se těšil od prvního traileru. Rozhodně sem si vědom chyb, proto ta hvězda dole, ale jinak mi tento styl humoru sedl.(ostatně jako u každé "Rogenovky.") ()

Goumen

Hned první 3 minuty mě od filmu docela odradily, ale překonal jsem se a dal jsem tomu ještě šanci. Bohužel jsem měl problém film vůbec dokoukat. Humor je hrozně americky lacinej, takže platí rovnice nechutný=vtipný. Přběh taky o ničem, takže za mě velké zklamání ()

stanyko

Najhorsi film s Rogenom. Jednotka este obsahovala par dobrych frkov, no toto je totalne fiasko. Retardovane teenegerky, vtipy trapne a nevtipne, 90% filmu bola iba vata. Cele ma to znechutilo a tak som poslednych 15 minut z filmu isiel venovat istej aktivite na toalete a islo o lepsie straveny cas. Film nedopozerany, absolutne ma netrapilo ako to dopadne. ()

PepusGi11._

Co se mě týče,dvojka na mě působila trošku kýčovitě,jako by už nevěděli,co použít za humor.....Alespon' jsem po dlouhé době viděl Chloë Grace Moretz,která kdyby v tomhle filmu nehrála,bylo by to ode mě za jednu hvězdu....Bavila mě ale každá scéna s ní,proto dávám hvězdy dvě... ()

Saxos

Moc smíchu nebylo. Těch pár rádoby vtípků je už hodně provařených. Jedničku jsem neviděl a asi na pořadu dne nebude. ()