Prázdninový příběh, vyprávějící o první nesmělé lásce, se odehrává v romantické chatové osadě na břehu řeky. Patnáctiletá dívka se tam cítí osamělá a zmatená, horoucně prožívá své naděje i zklamání... V hlavní dívčí roli se představila Andrea Čunderlíková, na přelomu 60. a 70. let oblíbená představitelka citlivých dospívajících dívek. (oficiální text distributora)

Pitryx

To že dávám dvacítku, tak to je jen pro Inu. Jinak si tahle sáhodlouhá (nikoliv stopáží) nudná obludnost nezaslouží ani ň. Strašná nuda. Ale nepřejížděl jsem. ()

javlapippi

"Franto, když se koukáš dlouho do vody, točí se ti taky hlava?" Pätnásťročná Čunderlíková zostane počas letných prázdnin na pár dní sama v chate pri vode. Okolo sa vyskytujú rovesníci oboch pohlaví a všetkými zmieta puberta. Bohužiaľ film postráda ucelenejší príbeh a tak ani poetická zasnenosť a mladistvé pôvaby nezabránia miernej nude. Tri fľašky ríbezľového vína, z toho jedna napolo vypitá. ()

Winster

Moc pekný letní příběh od řeky, chat a lesa. Radost s malickosti, souziti lidi na kousku zeme u vody. Takový ten vek kdy clovek není ani dospělý ani dítě s touhou objevovat nove veci. Dnesni doba postrada techto malých radostí a jen par lidi za zachovalo mladistvou mysl ve které je místo pro romantiku drevene chaty, táboráku a prázdnin u reky...Jsou filmy co clovek vidi jednou a staci a pak jsou filmy co proste potrebuje videt vickrat...kuli takovovemu lidskemu cehosi. Dlouho se pak budu divat na vodu a bude se mi zdat ze se zeme utrhla a leti prostorem. ()

sarianna

Tento poeticky laděný snímek mě příliš nenadchnul, po celou dobu jsem se docela nudila. Andrea Čunderlíková byla půvabná dívka,ale to je asi tak všechno. Napadá mě jediné, a sice ." Von porád čekal, že něco příjde a vono nepřišlo vůbec nic." ()