What's Your Story? (S04E01) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2018, 48 min

• geklon

Úvod byl příšernej, naštěstí je tam Dickens, takže Fear Walking Dead mají ještě šanci.(16.4.2018)

• Falconica

Hrozný zklamání, místo FTWD jsem dostala jen díl seriálu TWD, kterej ráda nemám. Kovboj, Karate Kid a investigativní novinářka jako jednoznačně dobrý postavy na výletě v obrněným vozidle bojující s jednoznačně vyprofilovanejma záporákama a postavy FTWD na pět sekund a najednou jsou z nich z nějakýho důvodu banditi...FTWD se mi hrozně líbilo, protože nebylo černobílý a postavy nebyly jak z komiksu, byli to reálný lidi. WTF má tohle vlastně bejt?(16.4.2018)

Je zde vidět ten rukopis z TWD... Uvidíme co z toho nakonec vznikne... Každopádně dobrý začátek série, ale to TWD i FtWD mají vždy...(3.5.2018)

Ze začátku velké zklamání, říkám si to snad koukám na WD? Postupně ale díl nabíral na na síle a měl i zápletku. Nakonec se dostal na to správné místo a představení nových postav ve FWD proběhlo důstojně a smysluplně. Doufám, ze zmizí ten otravný filter jako ve WD, jinak to prostě celé ztratí grády.(5.5.2018)

Tenhle díl otevírá mnoho příběhů a ze začátku jsem se musel podívat, jestli náhodou nekoukám na TWD, jelikož postavy z FTWD se objeví až na konci. Proto si také myslím, že pro ty, co neviděli TWD, tak to bude matoucí a bude je to nudit. Naopak pro ty, co viděli oba seriály, tak budou nadšení jako já. Není to nijak epické, ale jsou tam masterpiece scény jak ohledně artovosti, o které není nouze ve světě bez lidí, tak ohledně příběhových zvratů a počínání postav. Dalo by se říci, že je to takové kinder vajco. Nikdy nevíte, co najdete pod tou čokoládou za hračku. Možná to bude ozbrojené S.W.A.T. auto s vysunujícími kulomety, nebo dřevěná hůl.(11.8.2018)