What's Your Story? (S04E01) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2018, 48 min

Bezchybné vsazení Morgana z TWD, hodně se mi líbilo zasazení Ricka do dlouho očekávaného crossoveru. Noví záporáci ale mohli vydržet o kapku dýl, nu což. Postava Johna, coby westernový pistolník ze západu, se mi hodně zamlouvá, páč nic takového jsme tu ještě neměli. 85%(18.4.2018)

• geklon

Úvod byl příšernej, naštěstí je tam Dickens, takže Fear Walking Dead mají ještě šanci.(16.4.2018)

Je zde vidět ten rukopis z TWD... Uvidíme co z toho nakonec vznikne... Každopádně dobrý začátek série, ale to TWD i FtWD mají vždy...(3.5.2018)

• Falconica

Hrozný zklamání, místo FTWD jsem dostala jen díl seriálu TWD, kterej ráda nemám. Kovboj, Karate Kid a investigativní novinářka jako jednoznačně dobrý postavy na výletě v obrněným vozidle bojující s jednoznačně vyprofilovanejma záporákama a postavy FTWD na pět sekund a najednou jsou z nich z nějakýho důvodu banditi...FTWD se mi hrozně líbilo, protože nebylo černobílý a postavy nebyly jak z komiksu, byli to reálný lidi. WTF má tohle vlastně bejt?(16.4.2018)

Ze začátku velké zklamání, říkám si to snad koukám na WD? Postupně ale díl nabíral na na síle a měl i zápletku. Nakonec se dostal na to správné místo a představení nových postav ve FWD proběhlo důstojně a smysluplně. Doufám, ze zmizí ten otravný filter jako ve WD, jinak to prostě celé ztratí grády.(5.5.2018)