Po tom, čo bezprecedentná globálna pandémia premení väčšinu ľudstva na násilných infikovaných tvorov, muž nadaný schopnosťou hovoriť novým jazykom nakazených vedie posledných preživších pri pátraní po pacientovi nula a lieku. (TV Markíza)

Oxymoron5

Podle traileru jsem očekával nějakej nářez, ale tohle velmi kvalitní..heh.. ne zas tolik... Béčko mě zklamalo. Béčkovost z toho cáká víc než krev z tepny, i když tam bylo pár lepších momentů, tak se prostě potkalo 28 dní poté s Dnem mrtvých, měli stykus pohlavnus a vešel z toho Pacient 0. Ale nulu tomu nedám, už jen pro těch pár lepších momentů a Natalii Dormer. ()

XXXXXXXX

Sejde se takhle Márdžery Tyrell, Sam studna Tárly a viking Rollo, ve špatně obsaženém déčkovém horroru ,aby zapředli klasickou hospodskou debatu na téma: „Zombit, či nezombit, to je oč tu běží!“ Vystříhaný zombista Idiot, který dokáže za pomocí Čajkovského Labutího Jezera, naučit přiblblé mrtvoly pomalu raketovou fyziku, přitom klade ubohým zombíků, následující těžké otázky: „Kolik je 1+1?, Sní zombící o elektrických kolečkách? nebo oblíbenou Vraždím, tedy jsem? Zombistovi se to vyslýchá poněkud blbě, když uvážíme, že bejvalka trpí nepřetržitým PMS - post mozkovým syndromem a Dormelovic Natálka zase peče kačera v troubě! Zombeo, bokovka a Zombie, je totiž krásný příklad toho, že nejem zombí mohou být ovládáni vražedným instinktem chuti na lidskou pečinku. Například chovanec lokálního ústavu Mengele, zase věří, že perník z perníkové chaloupky, mu pomůže býti scénáristou! Celé toto velkodílo, však spíš vypadá, jako výsledek požití okeny v kombinaci s vodkou z likérky Drak! ()

johnsnow

Keď som videl trailer povedal som si, že to bude dobré a prinesie do zombie žánru čosi iné. To, že to prinieslo nové veci je pravda. Páčilo sa mi ako to funguje, výsluchy boli fajn, herecky tiež dobré, krvi je tam dosť aj akcia má grády aj ke´d má kus rýchly strih. Čo sa ale nepodarilo je to, že celý film je tresnutý do bunkra a mimo neho sa čekneme iba vo flashbackoch aj to ich je len pár. No a Tucci prekvapil najviac, som si nemyslel, že stvárni tak drsného záporáka na jedničku ale zvládol to. Otvorený koniec nechápem a duplom nechápem prečo sa britský film celý odohráva v Amerike. ()

jkpj22

Spousta akce, pár zajímavých nápadů a ucházející herecké výkony.... to vše nabízí Patient Zero a já tak bez pochyby dávám tři hvězdy. Vůbec se nedivím, že lidé, které sleduji, to viděli stejně jako já, zatímco zbytek to hodnotí v zásadě velmi negativně (netuším proč, nechci vědět proč). ()

J.Mayen

No masky jsouj jalovy, kontaktni cocky a par cakancu krve, takze zde se o nejakou maskerskou zalezitost mluvit neda. Samotny pribeh nenabizi krom asi poslednich 15 minut akce zadnou zabavu. Prvni hodina a pul se odehrava v podzemni laboratori, kde se postupne vymenuji nakazeni a jsou vyslychani, kde co a jak, neco co se pri takovehle apokalypse nenosi a mne osobne se takhe vlozka nelibila. Nesympaticky hlavni herec je pak opravdovou tresnickou na dortu. S odrenyma usima jedna hvezda a uz nikdy. ()

Ace.A.T.L.

Tak další "zombie" movie, co spadá do koše a přihrádky NIKDY VÍCE. Mělo to tak zajímavou myšlenku(na počátku) a to komunikace s nakaženýma. Ale pak se z toho stalo blaaaa blaaaa a trapný zombie cosi. Maskéři se ke konci ani nesnažili dělat co maji, tak už zombíci ani neměli kolikrát žutý oči(viz scéna ve vzduchotechnice) a celkově to působí hrozně škrobeně, nesmyslně a divně. Jen za myšlenku komunikace se "zombíkama" a za Natalii Dormer jsem dal 2*, jinak tam neni co hodnotit. Za mě slabý 2* a NEDOPORUČUJU ()

Kushina

Vůbec nevím, proč je film tak silně kritizován. Dobře chyby a nedostatky tu jistě jsou jako např.: Levné žluté čočky, které působily spíše komicky, až vtipně vypadající stav samotné nákazy, a ve výsledku i tušení, že to vlastně není nákaza, ale jen něco co v nás už dávno jo (pokud to nebyla lež ) a v neposlední řadě dost ohraný žánr o zombie, v kterém už fakt není moc co nového vymýšlet. Na druhou stranu to mělo příběh mělo to akci, herecké výkony a kritické situace byly hezky vyobrazené a celkové to levně nepůsobilo. 55% ()

Hannibal97

Má to v sobě snad smíchané všechny možné věci od milostného příběhu přes kdo ví co. Nic se však v tomhle snímku nedělá pořádně, někdy se v tom ztrácíte a některé scény vám přijdou absurdní. Slabší dvě hvězdy za pár skvělých nápadů, které mohou tento hororový podžánr posunout dál a za Natalie Dormer. ()

Jarv

Chtěl bych předem varovat každého, kdo se na tento snímek podívá kvůli Tuccimu v hlavní roli, jak naznačuje plakát, a jiné materiály. Ten je sice klíčový, nicméně ryze vedlejší, a s prostorem kolem 15 minut. V titulní úloze je zde Matt Smith a zdatně mu sekunduje Natalie Dormer. Přestože film působí levněji (ač ne mizerně), oceňuji, že se tvůrci spolehli raději na praktické efekty a namaskování skutečných herců, než na digitální patlanice, které by vypadaly vzhledem k jasnému rozpočtu příšerně. Tempo je dosti nevyrovnané. Celou hodinu se v podstatě především konverzuje, občas se stane nějaká nemilá příhoda, ale v závěru (tzn. posledních 20 minut) se celková situace zvrtne natolik, až nastane totální chaos. Přestože je stopáž celkem krátká, nemohu se však zbavit dojmu, že se tam toho dělo málo. Sám sebe ovšem překvapuji, protože jsem se vůbec nenudil, což je skutečně zvláštní, takže mě berte s rezervou. Po přečtění a zvážení zdejších komentářů jsem asi byl připraven na nejhorší, k čemuž zjevně nedošlo. 60% ()

AmunRa

Je s podivem, že s nadprůměrnými herci jako Natalie Dormer, John Bradley, Stanley Tucci a Matt Smith se dá natočit takhle mizerný film. Každá průměrná epizoda The Walking Dead je výrazně lepší než toto dílo z hlediska režie, hereckých výkonů, scénáře i kulis. Za dobré herce se zdržím hodnocení odpad, i když by si ho film i herecké výkony zasloužily. ()

megacik

Priemerný apokalyptický film. Na jednej strane zaujme nápadom s rôznymi typmi a vedomím nakazených, na druhej strane nič extra už neponúkne. Ale dá sa to pozerať, mne to zase až také zlé nepríde. ()

Šíma2

V celku podprůměrný film, který však v jednu chvíli měl snad i myšlenku. Bylo to v koncertu Stanleyho Tuccii a Matta Smitha. Kdo je nákaza a kdo je lék? Jak dnešní téma! Je Talibanec nákazou nebo je lékem? A co třeba příznivec Miloše Zemana? Nebo jeho odpůrce? Je to pár minut zajímavého dialogu. Rozhřešení se ale nedostaví. Jako je v nedohlednu světové i naší politiky. ()