Emelie

Když jejich rodiče vyrazí na rande do města, tři malé Thompsonovy děti okamžitě přijmou svou novou chůvu Annu (Sarah Bolger), která vypadá jako splněný sen: je příjemná, zábavná a nechává je dělat věci, které boří všechna rodičovská pravidla. Ale jak interakce Anny s nimi nabírá čím dál více zlověstnější tón, děti si uvědomují, že jejich chůva nemusí být tou, za kterou se vydává. Brzy je na nejstarším Jacobovi, aby chránil své sourozence před stále více hanebnými záměry narušené ženy, jejíž zbraní je důvěra a cílem nevinnost. (noelcoward73)

karnifex

Velmi nepříjemný, mrazivý film. A kromě samotné hlavní zápletky na mě děsivě (i když to asi nebyl úmysl) působila i "vzorná" rodičovská dvojka: spíš než jako manželé se k sobě chovali jako obchodní partneři - takhle se teď žije v Americe? ()

yoryk

co ja viem,,,prislo mi to take fadne a nezazivne,,,,nemalo to taku gradaciu ako som ocakaval...zaver taky dost nerealny,,,za mna 2 hviezdy ()

Little_Sawy

Manželskej par si chce dát voraz vod děti a přijmou Babysitterku ať si mohou spoločne užít romantickej večer pri sklenici Aperitívu. Z počátku se to vyvíja docela nevinně, Babysitterka je na pohľad šťabajzna kterou bych ráda viděla vobjesenou o ostatnej drát a vomrdanou.. tedýý rozpáranou několika různými způsoby a udělala z nej Kung Pao tak že by jse nacpala čtyž členná rodinka Hewittovych. Pak ale Emilie tedy Anna, začne svůj plán spradat jako pavučinu kterou chce do svoji pekelný sítí dostat nejmladší dítě tedy, svého Medvídka.. ()

Martin29

Hodně průměrný thriller podobný těm ,kterých dříve dával Nova Cinema desítky.1 hvězda za toho hada co žere toho křečka a 1 za film. Od doby Očisty jsem neviděl více nesympatické děcka. Díky za titulky mirinkat ()

Iveta47

Hoci zo začiatku to vyzeralo sľubne postupom času nadšenie opadlo....záver až priveľmi pritiahnutý za vlasy a nereálny....hoci v Amerike je možné všetko. ()

DyingAngel

Od začiatku až po koniec som bola v napätí a po celý čas som si v hlave vytvárala hypotézy, prečo to dievča nie je celkom v pohode... Ten jej stoický výraz ma bude ešte dlho mátať pred očami. Skvelý psycho thriller s pre mňa nečakaným, prekvapivým vyvrcholením! ()

caerol

Jak to asi může dopadnout, když si do domu vpustíte úplně cizího člověka, který vám má hlídat děti a vy se v klídečku jdete ven bavit? Ze Sarah Bolger jsem v tomto napínavém hororrovém thrilleru doslova a do písmene měla husí kůži. Naprosto bez výčitek svědomí dokázala vyděsit a manipulovat. No trošku mě zklamala závěrečná pointa, ale i tak budu na tento snímek ještě dlouho vzpomínat díky skvělým hereckým výkonům jednotlivých postav. ()