Hudební komedie o statečné komtesce Franzisce (Liselette Pulver), která ze spárů loupežníků unikla převlečená za tovaryše. A když zjistila, že její lakomý otec není ochoten pro tovaryše se kterým si vyměnila šaty upustit měďák, vydá se ho zachránit. V loupežnickém hnízdě se stane pomocníkem jejich náčelníka (Carlos Thompson) - mladého a pohledného. Náčelník Franzisku odhalí, a v momentě kdy jsou přepadeni vojáky, už prchají spolu. Franziska náčelníka ukryje na zámku. On ji prozradí, že je italským hrabětem, kterého přivedl na mizinu její otec, neb mu neplatil dluhy. A tak starý baron pro svou lakotu nakonec přijde o to nejcennější, co měl. (Jezinka)

zigy

Příjemná stylová ústřední písnička, skvostný Kopecký jako dabér, a docela zajímavě vystavěný dobrodružný příběh s prvky humoru (více či méně povedeného). V druhé půlce už silně dochází dech a nápad. Nicméně vcelku jako historická komedie ucházející. Liselotte mě nepřesvědčila o svém půvabu. ()

MrKrahujec

No, blbost to teda je, ale celkem roztomilá blbost. Něco na způsob "Loupežníků na Chlumu". Člověk prostě musí přistoupit na pravidla vyprávění a pak se může i bavit. Ale opravdu jen čas od času... ()

slavikzbojni

Roztomile roztopašný filmík so širokým úsmevom Liselotte Pulverovej- čo viac treba pre dobrú zábavu- a tá zábava naozaj stojí za to... ()

malyLibor

Komedie mého dětství. I když jsou mnohem starší než já, celou tuhle sérii jsem miloval a dodnes se k ní s nostalgií vracím. ()

RADX1

Už jsem neviděl snad dvacet let. Příjemné pokoukání. Čekal jsem náraz na realitu když se člověk po delší době podívá na oblíbený film svého dětství. Nestalo se tak. Je to něco mezi 3 a 4* ale ke čtyřem jsem se rozhodl i kvůli kvalitnímu českému dabingu. ()

007hanka

Tenhle film je jedním slovem roztomilý. Možná roztomile blbý, ale přesto má své kouzlo. Když jsem si ho po letech pustila ještě v originále s překvapením konstatuji, že český dabing zdaleka předčí původní verzi, vlastně to v té němčině zní jako parádní ochotničina. Co ale zůstává úplně nejlepší z celé trilogie, je ten sekáč v hlavní roli. Možná že další dva díly mají stoupající kvalitu hudebních vložek, ale žádný z dalších parťáků komtesky Liselotte neměl už ani zlomek šarmu hejtmana Carlose. ()

funesfilm

Hodnotná klasika. Škoda len, že Nemci od kvalitnej filmovej práce, siahajúcej až do 90. rokov 20. storočia, sú v súčasnosti čoraz viac vzdialení. ()