Reklama

Reklama

Recenze (12)

Gyrphos123

všechny recenze uživatele

Tak jsem se těšil, že budu koukat na fantasy seriál, ale byl jsem zklamán :/ Jako jo, hlavní herečka je sympatická, je celkem radost se na ní koukat, ale to je asi tak vše, co se mi líbilo. Vizuál ? Nic moc, od fantasy očekávám mnohem víc ( trailer byl lépe sestříhán a nalákal mě), ostatní herecké obsazení je nejenže neznámé, až na herečku Fiona Shaw (harry potter - petunie), ale herci jsou naprosto nesympatičtí, což je pro seriál pohroma. Fantasy prvky jsou dost slabé, nezajímavé, až trapné, opravdu nevidím důvod, proč bych měl v seriálu pokračovat. Za mě 40%. ()

Evee04 

všechny recenze uživatele

Spracovanie čarodeja zo zeme Oz je velmi velký oriešok.O to väčší,ked jedaná téma zobranáá z iného hladiska.Hlavná hrdinka sa dostane pomocou tornáda do zeme Oz,ktorej vláde už starí čarodejník,a snaží sa pochopit,kde je a ako sa má dostat naspät odkial prišla.Pilot je vizuálne úžastný a príbeh je pekne nastolený.Nájdu sa tu chybičky,no s menším nadhladom sa tento jedno sériový seriál oplatí začat pozerat.___Pilot_80% ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vizuálně zdařilé, ale to je asi vše, co můžu pochválit. Zmatečně pojaté vyprávění, nevýrazné herecké výkony, chaotický scénáře, který toho chce pojmout co nejvíce, ale kvůli tomu zběsilé skáče z místa na místo a nedokáže se na chvilku zaměřit jen na jednu postavu či jednu linku děje. Na úvod naprostá roztříštěnost. ()

Lockdown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud jste viděli v nedávné době seriál Daredevil a v něm Vincenta D'Onofria v roli Wilsona Fiska, radil bych vám na Emerald city nekoukat, případně s ním počkat. Při první scéně s tímto hercem jsem se totiž málem pochcal smíchy. Ono sledovat daného herce v řekněme tvrdé roli a chvilku po tom ho vidět v roli jak vystřižené pro uzbecký béčkový porno to je síla. Když v tomdle řádění ještě navíc podporuje uřvaná tetička Petůnie z Harryho Pottera je jisté, že bude o nějákej ten vrcholnej zážitek postaráno. V celkovém součtu nešlo jen o todle. Úsměv z ksichtu mi nezmizel během celého dvojdílu. Ano prostředí je krásně barevné, hudba to taktéž pěkně doplňuje a celé to působí tak nějak velkolepě, což se na druhou stranu od Singha dalo čekat. Bohužel je to ale tak strašně umělé a dementní že, někteří málo odhodlaní nevydrží ani do půlky dílu a půjdou si hodit šavli. Já tomu každopádně šanci dám. Né však jako fantasy, ale jako parádní komedii na zpříjemnění večera. Prozatím 40% ()

Galerie (80)

Reklama

Reklama