Rozkaz zabíjet

Steven Gomez

Steven Gomez

Simon Dennis
  • divak84

nesnaším v těchto případech sam sebe když vím že to bude totalní debilita (v tomto zmaru jich najdete na straně jednotky asi 651) a stejně to shlédnu... naštětsí po 30 minutach jsem doskákal do cíle díky šipkam... Steven Gomez má asi vyrazný fetiš v psaní a režírování nekoukatelných Cečkových filmů...(28.5.2016)

• himor

No boha, toto mi pripadalo ako zvratok od Asylumu...skoro celý film som kukal do telky, či dobre vidím. Banda dementných idiotov sa preháňa po nejakom výrube uprostred lesa, strieľajú po čudesných robotoch. Je tam s nimi samozrejme akási divná ženská - robot, čo som naozaj nepochopil. Pozitívom je celkom pekná ženská a solídne spracovanie efektov. Ostatné stojí za hovno, strašne veľakrát som sa nasral nad totálnou nelogickosťou filmu, tiež konečná bitka bola fakt úchvatná. Proste dementný film, ktorý sa nemal natočiť a už vôbec nie pustiť do sveta. 0%(28.9.2018)

Parádní sci-fi jednohubka, která má základ z budoucnosti, ale přitom jde o jasnou vyvražďovačku, kde není moc co řešit. Jediné, co je opravdu třeba řešit, je Vanessa Kirby, která do tohoto filmu sedla jak prdel na hrnec a zkrásňuje tu drsno jednotku, která se snaží přežít uprostřed parádně atmosferických lesů, který jak kdyby vypadly z lesů kolem Starý Boleslavi, kam nejradši na podzim chodím na houby...(20.8.2017)

• Acrobat

Ešteže nevysadili študentov, že ?! Či nebodaj Hladové hry v uzavretej aréne ? Našťastie nie. Tuhý boj, s krehkým humanoidom, ktorého zbožňujem, lebo sa oňho zo začiatku starajú ako o kvetinu a pri EMP sa nachvíľu vypne. A má tvar ženy. Kapitán ma zahriakol, aby som sa sústredil, ale ja mu hovorím, že keďže absentuje hudobný doprovod ťažko udržujem koncentráciu. Čistý Predátor. Námetom, všetkým. Podľa všetkého čakáš totálny výplach s mizernými efektmi a mne pripadali tie stroje úplne fajn, hlavne bosovia. Ja by som neprešiel, lebo Identify by bolo - exorcista s puncom škodoradosti. Vanessa odpáľ to, nemáme čas a človek je podstatný. Neskoro precitla čo za hrôzy to môžu byť... a odkaz je v nej. Škoda. Miestami mi chýbal presah na globálnu sféru, kto čo aká vláda, kde v aký účel. Je to uzatvorené ako tunelový DOOM. Ale napríklad niektoré nasvietenia, pozícia ležiacich hercov, prach, svetlo, krv pôsobila tak Districtovsky (9). Priznanie: na začiatku jasná pozícia spodiny, po filme pristihnutie v dobrom rozpoložení, ktoré síce motajú hlavu nelogické načasovanie vysvetľovaní a tak, ale v konečnom dôsledku spokojnosť. Kedy nás začnú vyhladzovať pri tréningu ? (videné 30.06.2016, BDrip)(30.6.2016)

• Trustme

Pravděpodobně nejnudnější akční film, který má v názvu, žánru a rodném listu AKCI. Slušné zvukové efekty, pěkné military prvky, robustní střelba. Děj a zpracování na úrovni budgetové PC střílečky ruské provenience. Diletantská režie, námět a sterilní postavy v "hereckém" pachtění v podzimním lese, kde veškerý horor tropí nezbedné chodící kulomety. Ztráta času.(7.1.2017)

• - Vo filme sa objavilo 6 verzií robotov (4 bojové jednotky S.A.R., 1 prieskumný dron a 1 humanoidný robot). (fefee)

• - Film je možné nájsť aj pod alternatívnym názvom Identify. (MikaelSVK)