Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

StanislachKo

Bezpochyby chujovina jak mraky, čo sa nedá sledovať inak ako podmaz k...hocčomu. ale Polnišová je fakt super komik a občas to má originálny nápad, ktorý keď stihneš zahliadnuť, sa aj zasmeješ. Dobrý nápad bol tiež poobsadzovať do malých cameií snáď každého slovenského herca. Napriek tomu... ako som písal hore. Je to fakt chujovina :-) ()

pepo

Takže zase nič ale vôbec nie tak teroristické akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Prekvapivo sa tu totiž vykročilo správnou cestou. Má to hlavu aj pätu, niektoré gagy sú skvelé (bezďák, prasa, niektoré cameá) a aj herečky sú fajn. Keby nebolo prepálenej dĺžky ( pol hodinu dole), niektorých remeselných prešľapov (hudba a aj celková práca s ňou je na facku) a najmä nedostatku chechtákov v rozpočte, mohlo to byť dokonca aj veľmi fajn. Ale nie je. No aj tak je to vzhľadom na tuzemskú konkurenciu suverénne najlepšia slovenská porevolučná komédia a ukážka toho, že ak si niekto nabudúce americký model naštuduje ešte trochu dôkladnejšie, dočkáme sa kvalitnej zábavy. A za túto nádej si zaslúži hviezdičkovo prihodiť. P.S. Kino sa bavilo, takže cieľovka bude spokojná. 5/10 ()

Lucjen

Keď si tak čítam komentáre, mám pocit, že úspech filmu spočíva hlavne v tom, že väčšina čakala úplnú kravinu. Cuky Luky však neprekvapujú iba svojím úžasným nadhľadom - neskutočne príjemným objavom bol dej, ktorý mal hlavu a pätu, dokonca nebol úplne predvídateľný. Bola som veru pripravená na všetky možné katastrofy, ani jedna sa nekonala. Úplne nezainteresovanému divákovi unikne mnoho "smotánkových" vtipov. Cuky Luky sa teda nepokúšajú o nemožné - mieria čisto na Slovákov, nikam za hranice a to sa im jednoducho podarilo. Zuzka Šebová má postavu Luky už dlho zmáknutú a Petra Polnišová je skutočne sympathisch. Veľmi ma potešilo miesto, kde sa natáčal hotel Elizabeth - Trenčianske Teplice. Keby mi to nebolo blízke, ani by som neuhádla, že niečo také krásne sa nachádza na Slovensku...Ehm - trochu si v tom vychvaľovaní našej krajiny protirečím. Už radšej mlčím ...ale notak! Diviak na vodítku, čo sa volá Bambi? A RUŽOVÉ BMW? Čo viac chcieť?! ()

mayuss

Priznávam, že do kina som šla (mierne) skeptická a nie tak celkom dobrovoľne. Nakoniec to však nebolo také zlé a bolo tam pár momentov, pri ktorých sa skutočne dalo zasmiať, čo pri slovenských filmoch, bohužiaľ, nie je nič samozrejmé. Nejedná sa o inteligentný typ humoru, ale to zrejme ani nikto neočakával. Tento film vnímam skôr ako čiastočnú snahu o vyplnenie medzery v rámci žánru, ktorý mi na Slovensku roky chýbal. Osobne dúfam, že po ňom budú nasledovať ďalšie, snáď vydarenejšie a konečne nebude doménou slovenskej kinematografie len vážna až depresívna tvorba. ()

Johnny.ARN

Ak to poznáte z Kredenca, tak tam idete apriori na komédiu, v ktorej očakávate všetko. Čo ale nakoniec dostanete? Film, ktorý má dej ( !!! ), zápletku, solídne herecké výkony, reklamu na Bory a jeden vtípek, kerý sa isto uchytí ( Na Pleťa! ). Pomedzi to známe herecké tváre, divú sviňu Bambiho, niekoľko záderov do slovenského showbiznisu a v potitulkovej scéne ( áno, presne tak, obsahuje to potitulkovú scénu a dá sa to do nej vydržať ) si dokonca robia srandu aj samé zo seba. Ale. Človek tam ide s vidinou praštenej komédie, kde sa budú gagy sypať z rukáva a preto paradoxnejšie vyznieva fakt, že Všetko alebo nič, čo nie je komédia ako taká, vyznie vtipnejšie a funkčnejšie. Na druhej strane, je to dopozerateľné, čo pri ohlásení filmu asi nikto nečakal, videl by som tam potenciál na dvojku a keď sa to dostane na tv obrazovky, budeme sa s tým stretávať minimálne raz ročne. Pocitovo je to presne tam kde Vojtech. Neurazí, nezabaví. Pocitovo by boli dve, ale Šebovú môžem. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

• Medzi záverečnými titulkami sa nachádza ešte jedna scéna. (Johnny.ARN)
  • Natáčalo sa v Bratislave, v Trenčíne, v Trenčianskych Tepliciach, v Banskej Bystrici a v Šamoríne. (BMW12)
  • V momente, keď herečka Zuzana Šebová (Luky) hovorí do interkomu je zreteľne vidieť ako sú spätné zrkadlá v jednu chvíľu zavreté a v druhú zas otvorené. (Patrik.Szent)

Časové pásmo bylo změněno