SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 5.4.2016, réžia slovenského znenia (RTVS 201.) = (6.4.2016)(6.4.2016)

Kvalitne rozbehnuté prvé 4 časti sú zabité patetickým finále. Seriál sa mnohokrát chce pri odhaľovaní zločinu hrať na nejaký druh CSI vrátane flashbackov do minulosti, na druhej strane sa tu odohráva celkom slušná rodinná dráma. V druhej polovici však zistíte, že odhalenie zločinu smeruje k osobám, ktoré by ste tipovali už v prvej epizóde. Prekvapko sa teda nekoná a v pamäti ostane len sympatická dvojica vyšetrovateľov.(14.9.2018)

Po prvej časti vládne spokojnosť, potenciál to rozhodne má, uvidíme, čo prinesú ďalšie časti.(6.4.2016)

• kolemjdouc

Začátek byl slibný ale po dnešním díle zklamání.neuvěřitelně natahované zbytečné scény (než ukázali smutek a truchlení jednotlivých aktérů - divák není tak pitomý aby si nedokázal představit co pro koho znamená ztráta) navíc hodina seriálu za týden kdy člověk zapomene o co šlo v předešlém díle.Pro mě nic proč bych měla netrpělivě čekat na další díl.Škoda,námět je dobrý ale zpracování laxní.(4.5.2016)