Zaujímavý film pojednáva o premene drsného chlapíka, ktorý práve opustil väzenie, zaľúbi sa do slobodnej mamičky a snaží sa získať priazeň malej dcéry, ktorá mu to pekne sťažuje. Film je na československé pomery kvalitný po všetkých stránkach s výnimkou hudby, ktorá sa k nádherným zasneženým exteriérom veľmi nehodila. Trochu ma sklamal koniec filmu, keď sa zrazu záporný hrdina zmenil vo veľkého lidumila.(14.5.2009)

Měla jsem tu čest znovu se podívat na "Křehké vztahy“ - po mnoha a mnoha předlouhých letech ... Věděla jsem, že jsou dobré - ale už jsem zapomněla, že jsou TAK dobré. Je z nich přímo cítit ŽIVOT - pravdivý a nefalšovaný, s opravdovými vztahy a s opravdovými emocemi. Patří do kategorie filmů, které se v českých zemích dnes už prakticky netočí. Stejně jako se nás virtuální svět reklamy snaží přesvědčit o stoprocentní účinnosti neobyčejných pracích prostředků (a já bývám v rozpacích, protože moje oblečení se přesto pyšní zvláštními, velice trvanlivými a velice neobyčejnými fleky), tak i čeští filmaři se nás ze všech sil snaží udržovat v iluzi, že dnes se v Čechách a na Moravě vyskytují pouze a jenom neobyčejní jedinci s neobyčejnými životy a se stejně neobyčejnými problémy hodnými zaznamenání na filmový pás. Pokud se v jejich zorném poli nějakým nedopatřením objeví jen trochu obyčejnější postava, většinou si s ní nevědí rady - a obvykle ji přetvoří v jakousi nereálnou karikaturu. Vážení filmaři a scénáristé, proberte se !!! Ten obyčejný svět s obyčejnými lidmi a s jejich obyčejnými osudy pořád existuje - a není to jeho chyba, že ho nevidíte.(23.7.2010)

Od předchozího Dne pro mou lásku Herz zřejmě přehodnotil a poučil s ez jeho nedostatků a tohle velmi lidské a příjemné sociální drama natočil s přehledem. A vybral si k tomu hned celý zástup výborných herců a hereček, které se svých rolí zhostili výtečně. Kratina u mě vždy byl a vždy bude Drtikol, tohle mu už nikdo neodpáře, a tady ho vlastně pojal jen trochu jinak. Jeho závozník je naprosto výborná postava. Pro mě nejlepší herecký výkon má oblíbená Zora Ulla Keslerová podala právě v tomto filmu. A Peterka, Ten je famózně geniální. Příběh je zajímavý, poutavý a hodně mě potěšil závěr. Až mě mrzí, že mi dodnes ten film unikal.(24.4.2013)

• GIK

Herz kromě Spalovače mrtvol nenatočil nic. Tohle by byl takový průměr nebýt těchto skutečností: 1. nadabovaný závozník, 2. furt dokola znějící, za uši tahající příšerná hudba, která byla vykradena určitě z jiného Herzova podobně kvalitního filmu. 3. nechutný Herzův výstup na obrazovce. 4. šišlající polodebilní Peterka.(17.7.2010)

Nadprumernej, velmi dobre natocenej a realnej socialni film. To se mi libilo... Zora Keslerova hraje holku, s kterou ja bych neprezil, ale je v te roli vyborna. Mensik v netradicni postave prudice. Pochvalu zaslouzi i Radim Hlozek jako zavoznik. Film, o kterym jsem nikdy neslysel, a ktery doporucuju.(25.11.2013)