Lovci (TV seriál)

Hunters

Sci-Fi

USA, 2016, 13x43 min

Škoda tohoto seriálu. Mark Coles Smith v dobrej úlohe, od Airlocku riadne nabral. Motív a mytológia celkom fajn, gore taktiež, možno zbytočne naťahané kvôli debilnej hlavnej postave a jej problémom s tabletkami, čo bolo po toľkých častiach jednak ťažko znesiteľné a navyše s jeho skúsenosťami ako hrdinu ťažko uveriteľné, že by mu to nedošlo a nenechal toho. Jeho "adoptovanku" ani nehovorím, totálne nesympatická krava, ktorá aj keď bola na place minútu, už mi žrala nervy. Ale ako celok, fakt zaujímavé, hlavne s dobrým cliffhangerom a otvoreným koncom. Škoda.(17.9.2017)

• B3n

Odporúčam len zarytým fanúšikom akčných sci-fi seriálov. Toto je typický seriál, ktorý sa natáča len jednu sezónu, potom ho jednoducho zrušia, pretože nie je ničím zaujímavý a konkurencia je obrovská. Končím po piatom dieli a získaný čas venujem nejakej dobre knihe.(19.5.2016)

• RedRose

no nevim... po 4 dilech nic extra, ani nic originalniho... problem bude i casting, protoze zdejsi herci moc sympaticti nejsou... ale jeste par dilu pockam co z toho vyleze... /// EDIT: Po 13-ti dilne prvni a zaroven posledni serii to fakt nestalo za moc... Zmatene, nezajimave, bez nejaké stabilnejsi dejove linky a ten vyber hercu se fakt nepovedl... Nebyl tady jediny ksicht ktery bych si oblibil a tesil se na nej... A samotny zaver vlastne nedaval ani moc smysl... Nedivim se ze to bylo zruseno a hodnoceni stahuji na slabych 27% !!(18.5.2016)