Reklama

Reklama

Obsahy(1)

USS Discovery se vrací do svého vesmíru, aby zjistila, že Klingoni už téměř vyhráli válku. Burnhamová s admirálkou Cornwellovou vymyslí plán, jak se dostat do nitra jejich mateřské lodi a přenést frontu k nepříteli. Netuší však, že ve hře je i jiný plán... (TV Prima)

Recenze (12)

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A jsme zpátky doma, v našem důvěrně známém vesmiru, obývaném výhradně silnými ambiciózními ženami, pohlavně neutrálními mimozemšťany a gayi. A poručíkem Tylerem, který má voperovanou stereo poruchu osobnosti. Vážně, ta linka kolem Tylera je čím dál víc na blití, už je z něj z chudáka zase oběť. Proč se posunuli v čase dopředu, kvůli tomu, aby zoufalost válečné situace zakryla naprostou prázdnotu směřování celé téhle série? Aha, aby se našlo využití pro císařovnu, tak to jo. Zbývá už jen jeden díl, takže tipuju, že zakončení války budou muset nějak narychlo odfláknout. ()

Reklama

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Michelle Yeoh rules. Trochu som sa bál, aké to bude bez Jason Isaaca, ale seriál má natoľko pevne postavenú dejovú líniu, že uzatváranie vzťahových vecí je to, čím tento diel dominuje. A je to skvelé. Teším sa na finále. ()

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sestříhat epizodu na 10-15 minut, kompletně vystřihnout všechny scény s Tylerem, tak by to mohla být zajímavá epizoda. Fakt vůbec netuším, jak to asi dopadne a jestli se podaří zachránit Zemi, fakt že ne, to bude překvápko. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Admirál Katrina Cornwellová (Jayne Brook) spomína, ako pred storočím kapitán Jonathan Archer (Scott Bakula) s posádkou lode NX-01 Enterprise navštívil planétu Qo'noS. Ide o udalosti zobrazené v epizóde Setkání u Broken Bow (2001) seriálu Enterprise. (koba)

Reklama

Reklama