Unlikelyhero

Hvězdně obsazená slátanina, naštěstí jen 97 minut, ti lidi podepíšou smlouvu a nečtou scénař? Pořád jsem na něco čekal a nic. ()

Lapedro

Film s obrovským potenciálom, ktorý ale ostal nevyužitý. Jednak kvôli niektorým hercom (Keira Knightley), a jednak preto, lebo tvorcovia až príliš zatlačili na pílu. Chápem myšlienke, ktorú chceli divákom podať (dúfam, že si ničím takým ako Howard nikdy neprejdem), no tlačením na city to ako celok prepálili. Napriek tomu námet skvelý, vo väčšine prípadov dobre zahrané, hudba OK. Páčila sa mi aj prepojenosť Howardových troch kolegov so smrťou, časom a láskou. ()

lineker

Film s velmi otevřeným hledím. Film o lásce, životě a smrti, který se nebojí o všech těch věcech otevřeně mluvit. Pro mne to nebyla ani taková citová ždímačka, jako spíš sofistikovaná dialogová hra o třech neznámých. Vše až Willa dobře fungovalo. On se na to prostě nehodí. Stejné jako by navlékli na Woodyho Allena plamenomet a poslali ho zabít Godzzilu. ()

Maratonec

Docela úspěšně mě to rozsekalo na malé kousíčky. I když po několika hodinách vidím i tu citovou promyšlenost, stejně musím uznat, že je to sehrané do nejmenších detailů a mě se nechce dál hledat chyby na něčem tak smutném a zároveń krásném. ()

Chroe

To jako vážně? Skutečně se najdou lidé, co jsou schopni sledovat jednoúčelovou sračku, totálně bez hloubky, umělou a navíc řemeslně ubohou? Padlo tady, že tento film není pro cyniky. Já říkám, že je to film pro hlupáky. Chytrý divák znechuceně odejde a tiše polituje všechny hvězdy, co účinkují v tomto totálním hovně. Helen....to si snad děláš prdel. A Wille, ž toho soška nekápne. Jedno z největších zklamání roku 2017. Aneb 1 dobrý nápad, který tady navíc už byl, nedělá film. ()

obewankenobe

Těžký, těžký, hodně težký film, pro ty co mají dítě nebo děti. Pan HEREC Will Smith, mě opravdu přesvedčil, že dokáže zahrát vše. I když mi je skoro 40, uronil jsem na konci slzu . ()

Lucy39

silné téma smrti dítěte opět na scéně... velmi patetické a dojemné... pár překvapivých momentů .. a pokud si u filmu rádi-spíše rády - pobrečíte, pak směle do toho, tohle bude fungovat... za mne 70% ()

majlika3

Film má hlubokou myšlenku, má hodně dlouhý rozběh a dá se říct, že zápletka nemá vyrazného vrcholení, ale vzhledem k tématice to jde. Šlo by to zpracovat i lépe, myslím že film " je to i můj život" dokáže mnohem víc vtáhnout do děje. hodnotím na 3*- bylo to dobré, ale vím, že mi to v hlavě na dlouho neuvázne. ()

Krastom

Will Smith, Edward Norton a spousta dalších známých herců. Podle hvězdného obsazení jsem očekával pořádný film, ale bohužel mě to nebavilo. Za mě 40%. ()

Verdolin

Naprostá bomba. Hluboký, smysluplný, přinutí to diváka přehodnotit svůj vlastní život. Má to šťávu a nepředvídavost. Upoutalo mi to hned po úvodních blábolech, co mají uvést diváka do děje a člověka to nepustí až do konce, naopak mi přišlo škoda, že už je konec. Skvělé herecké výkony byly to pravé koření a nakonec všechno krásně zapadlo do sebe, super. ()

Generi

Dávám 2 hvězdy z trucu za nevyužitý potenciál. Silné téma, skvělí herci a ve výsledku americká sračka, plná klišé. Ještěže tam bylo i trochu humoru!!!! ()

Denzen

Perfektný Smith prerušovaný zbytočnými milostnými príbehmi troch kolegov. Winslet, Norton a Peña sú síce dobrí, no ich príbehy ma absolútne nezaujímali a ani neboli nijako originálne (rozvedený tatko sa snaží zblížiť so svojou dcérou, koľkokrát sme to už mali???). Zato ten Howardov o spoznaní pravého zmyslu života a dostaní druhej šance, to už bola iná káva. ()

GeorginaAnne

"Just be sure to notice the collateral beauty"... Naprosto silný film s totálně silným příběhem u kterého jsem jako správná citlivka měla slzu v oku. A stejně tak jako film i život je o tom samém, o LÁSCE, ČASE a SMRTI... Za mě oprávněných 5 hvězdiček, dalších slov není třeba... O to se postará Collateral Beauty se skvělým hereckým obsazením... ()