poster

Nejvyšší soud (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2016, 45 min

 • nudlis
  odpad!

  Naprosto stejná neuvěřitelná sračka jako Soudkyně Brambora. TV Trabantov ani nic jinýho neumí a používání názvu "Barrandov" je urážkou jak pana Barranda, tak synonyma "Barrandov" pro filmová studia. Oni se snad rozhodli, že se stanou nejhorší televizí na světě, stanicí pro úplný vypatlance. A sledování autorských pořadů téhle pseudo-televize by se dalo používat jako mučící metoda. HNUS!(10.3.2016)

 • 710.cz
  odpad!

  Pořad, nazývejme ho pro svůj zřejmý záměr Polystyrén nebo Molitan, má zřejmě vyplnit čas mezi koukatelnými pořady. Pro tyto účely se dříve využíval koš plný hrajících si koťat. Je tristní, že angažmá několika "herců" a komparsu je zřejmě méně nákladnou záležitostí, než košík koťátek. Neuvěřitelné, že pro tento "záměr" získala produkce sice nevýznamného, přesto zřejmě opravdového herce Beneše.(17.6.2016)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Táto imaginárna reality show nie je len nehanebnou vykrádačkou "Sudkyne Barbary", ktorá sa začala už dávnejšie objavovať na obrazovkách TV Barrandov; siaha to omnoho viacej na východ. "Sudkyňa Barbara" je prvou českou obdobou projektu "Súdna sieň", ktorý sa na Slovensku vysiela od roku 2008. Už i túto pôvodnú slovenskú verziu som označil ako odpad. Avšak táto najnovšia barrandovská mutácia, ktorú začali vysielať pod názvom "Nejvyšší soud", je ešte odpadovejší odpad!(12.3.2016)

 • xulux
  odpad!

  Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :)(28.8.2017)

 • Isherwood
  *****

  Pokud máte mindrák z toho, že jste v mládí hráli tak blbě, že vám ve školním představení dávali role stromů, v lepším případě zvířat, a pak vás nevzali ani na ZUŠ-ku se zdůvodněním, že na míru vašeho génia nejsou doposud jeviště připravena, dospějte a běžte na Barrandov, kde vaše neukojené sny dojdou naplnění bezezbytku.(11.3.2016)