Epizody(10)

Horace a Pete je americké komediální drama. Autorem i režisérem všech epizod je komik Louis C.K., který ztvárňuje i jednu z hlavních postav majitele baru Horace. Děj se odehrává ve 100 let starém brooklynském baru, který po generace vedou Horace a Pete (Steve Buscemi), následně jejich synové a synové jejich synů až do současnosti. V jednotlivých epizodách nás potkávají nostalgická, současná, politická a smutná témata, která velice často provázejí náš běžný život. Místy dlouhé dialogy vás vcucnou do příběhu a ukážou vám, že nic není černobílé. (Philber)

Free_Boy

Nečtěte si komentáře a nedívejte se na YT klipy. Prostě si to pusťte bez jakýchkoliv předsudků a očekávání. A buďte trpěliví. Horace and Pete není pro všechny, ale ti, kteří ho pochopí, zjistí, proč se o tomto seriálu říká, že navždy změnil televizi. ()

LSI

Tak jsem tu asi jediný komu se to nelíbilo? Ani první díl jsem nedokoukal jak jsem se u toho nudil.... Louise C.K. sleduji už dlouho. V Lucky Louie byl skvělej, řada jeho stand-up vystoupení nemělo chybu, ale tohle mě vážně nebavilo. ()

PanIncognito

Kdo zde hledá sitcom, hledá špatně. Tenhle seriál jde tvrdě a bez servítek proti všem. Politika, sexualita, rasismus a ještě mnohem víc. Herci jsou velmi lidští a uvěřitelní. Hlášky jsou nejen vtipné, ale i aktuální. Často seriál navíc i dojímá... pomyslnou třešničkou na dortu je Jessica Lange. :) ()