Nová zábavná show je tady! Zasoutěžte si společně se dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. (TV Nova)

giovanni3

Na tom pořadu není moc co hodnotit. Je to pořád dokola, Matonohu člověk potká v každém druhém seriálu/filmy a soutěžící se někdy snaží být až moc vtipní. Na stranu druhou se to dá "přežít" a občas se člověk i pousměje. 1z5 ()

zsn odpad!

Ty vole většího slintajícího k*k*ta tam nemohli dát. Jak můžou na takový post umístit šišlajícího pobudu s hospodskou mluvou, který s každým slovem nasává vzduch a neustále slintá?... Moderátor jak stehno. A takovým individiuím se sype práce do klína... ()

herr_carter odpad!

Češi na to:''milujeme tento typ pořadů,jelikož jsou tupé a bezduché jako my a dobře se u nich prdí do gauče,žerou klobásy a nadává na život''....Matonoha je obří debil.... ()

Lukoboss odpad!

Je to sračka no, co dodat?! Koupili licenci, která už je u nás známá kolik let a vydávají to hrdě za "nový, zábavný pořad". Hm tak jo no. Matonoha je špatnej, studio hnusný, nevím, co by mě na tom vlastně mělo zaujmout. ()

Krabak

Ten pořad by se měl jmenovat "Co na to retatardi". Je to neskutečná přehlídka hloupých výjevů. Jasný, sem tam nějáký výjimečný tým se tam objeví, ale převážně je to přehlídka tlustých rádoby vtipných ženských a trochu...více zaostalých chlapů. Já myslel, že se vždycky říkalo, že češky jsou jedny z nejhezčích ženských světa... Ta přehlídka vyžraných nesoudných čehosi mi tuto větu dost vyvrací. Co se týče otázek, tak mi přijde, že ty body si tam spíše generuje počítač, než že by tak odpovídali lidé... (dnešní díl, kdy tam hloupá patka rozebírala jak chová, rozmnožuje a sprchuje šneky... To je už pane trapnost)--->11% ()

orkadimenza

Jsem rád za navrácení parafráze 5 proti 5 na české obrazovky, a občas bylo tento pořad příjemné sledovat. Je ovšem škoda, že kvalitní projekt a soutěž musí kazit mnohdy tupé a nevtipné týmy, jejichž odpovědi jsou často bizarní..."Co nosí muži rádi a ženy většinou ne?" "Nic!" I přes časté vypínání kvůli českým kreténům mi tento pořad posloužil jako inspirace, jedna etapa celotáborové hry s tématem Mafie se jmenovala po vzoru této soutěže: Co na to mafiáni. Perlička: Kam byste bodli člověka při mučení, aby nezemřel? Odpověď: Zlomit mu vaz!...Co si jako první představíte pod pojmem mafie? Babiš! ()

Sygauras odpad!

Co na to Češi ? Jakoby na tom záleželo. I kdyby na to milion lidí házelo tuny hnoje, stejně bude televize tvrdit že tak velkou sledovanost nemá ani HBO. Soutěže se špatně hodnotí, tak to raději ani nebudu skoušet, protože mě nikdy nebavilo čumět na bandu lidí, kteří se za hromádku peněz nechají ztrapňovat. A nebo víte co ? Já tomu ten odpad dám. ()

Hepy13

Hnedka dvojitá kopie. 1) Podle amerického pořadu Family Feud který uvádií sice takovej ošklivej černoch, ale aspoň z toho dělá show. 2) Podle původní české verze z TV Prima 5 proti 5. Narozdíl od většiny hodnotících je mi ale Tomáš Matonoha sympatickej, takže za mě v pohodě. ()

Everyone odpad!

Jak hodnotí Češi, Co na to Češi? ...odpadem!...a to je vzácná shoda, chce se napsat top! (ve víru floskule 5proti5) Soutěž, která je tak od dva stupně vzdělání níž, než zbývající současná nabídka...tak na úrovni Kolotoče..."písmeno fň" ()

jandula00 odpad!

Hodilo by se říct, že tohle ani Matonoha nezachrání. Realita je však taková, že Matoha je to, co mě na této soutěži irituje úplně nejvíc. ()

mh.mail

10% — Nevím, proč se Nova rozhodla reinkarnovat tento typ pořadu, který se na Primě před devíti lety vysílal pod názvem „5 proti 5“. Tehdy ho nejprve uváděl svým dryáčnickým způsobem Petr Novotný, kterého vystřídal nemastný neslaný Petr Lesák. Ovšem Tomáš Matonoha je z nich snad nejhorší. Nevím, jestli má špatné zuby, nebo tak šišlá schválně, rozhodně je to trapné. Pořad sám nestojí za fajfku tabáku. ()

alambert odpad!

Že to kopíruje 5 proti 5, na to se*e pes. Koneckonců Prima už to nevysílá a ani to nevymyslela, je to zahraniční formát. Ale Matonoha, který mluví jak postižený, to už je horší. ()

Olík

Sice kopie, ale proč ne. Vždyť to je pořad pro pozdní odpoledne (nebo chcete-li podvečer) všedního dne. Sedneš na gauč po osmičce v práci, vypneš, můžeš si soukromě zasoutěžit......ve čtvrtek před osmnáctou hodinou není třeba Kurosawy (tedy alespoň řadovému smrtelníkovy ne). Měl jsem tento formát zábavy rád i před téměř deseti lety, když ho pod názvem 5 proti 5 vysílala TV Prima. Problém ale mám se šišlajícím a místy až trapným Matonohou.....můžeme si o Petru Novotném myslet co chceme (i já na něj mám jistý názor), ale v roce 2007 to jednoznačně dělal lépe. Jinak jak už jsem psal, na všední dopoledne příhodný pořad. ()

ještěžiju

Jako kdyby nějakej strup ze štatlu vylezl po pár škopkách z hospy a snažil se být vtipnej. Ač bych jako sám štatlař moh být pyšnej, že se něco takovýho vysílá v bedně, tak je mi spíš stydno. To otřesný cingrlátkový a šajnící studio je tak na levačku, že to vůbec negómu. Ale abych nebyl jenom zlej, sem tam na to mrknu. ()

Ozzy2

Tak tuhle soutěž jsem sledoval na německé televizi, kde soutěžily rodinné týmy. Familien duell, který skvěle uváděl lehce arogantní Werner Schulze-Erdel. Matonoha je velice špatný herec, jeho vrchol je dement Pepan z Ulice.Češi 30 let s křížkem po funuse vytvořili celkem ubohou atrapu této skvělé soutěže. Hlavně ten název je nesmyslný, mělo by se to jmenovat Co na to vidle z Moravy, protože českých týmů tam je jak šafránu ()

glumka

Moderátoři asi v ČR vymřeli, a proto obsadili herce jehož nejzásadnější role byla v Comebacku. Americká verze je vtipná, dokonce i ta slovenská, ale ta Nova verze děs. ()