Nová zábavná show je tady! Zasoutěžte si společně se dvěma týmy, které mají za úkol co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. (TV Nova)

OG_Swifty

Co na to Češi zní xenofobně. Matonoha je atrapa Kotleby a nějaký mentální týmy jsou horší než rodiny z dob 5 proti 5... ()

Rajesh_K.

Matonoha jako moderátor není vůbec špatný. Bavil mě, připadal mi úplně v pohodě. Musím říct, že TV Nova nakročila tímto pořadem dobrým směrem. Baví mě zatím stejně, jak u předešlého pořadu 5 proti 5. Dávám tomu šanci:) (50%) => 3★ ()

rakovnik

Trvalo to přesně 9 let, než došlo k recyklaci pořadu 5 proti 5. Nyní je nám předkládána zbrusu NOVÁ zábavná show! Tahání starých pořadů ze záhrobí nabylo již zcela nechutných rozměrů. ()

Cheeter odpad!

Viděl jsem pár částí několika dílů a že by mě tahle soutěž nadchla, to se vážně říct nedá. Matonoha jako moderátor absolutní propadák a týmy, které mají kýčovité názvy a pokřiky na jedno brdo prostě nemohou táhnout. ()

filmmovier

Celkem fajn šou, u které se vždy dobře pobavím. Operoti 5 proti 5 sice žádná velká inovace, ale na tom nesejde. Matonoha sice občas docela dost huhlá a působí jak zhulenej, ale mě do toho pořadu sedí a osobně ho mám moc rád. Na pravidelné sledování to sice není, ale pro mě je to prostě fajn zábava. A stejně stíhám v televizi vždycky jen trojitou šanci a finále a to je na tom stejně to nejzajímavější - a často zároveň i nejvtipnější. 70%, fajn televizní zábava. ()

Ryuuhei

Vrchol ubohosti je hodnotit tento pořad odpadově. Opravdu nechápu myšlení zdejších rádoby intelektuálů, kterým se nezavděčí skoro nic - s vámi musí být pořádná zábava sledovat televizi! Úplně si dokážu představit vaše neustálé opovržení, hořkost, či trapný sarkasmus naprosto narušující jakoukoliv snahu o vypnutí a prosté bavení se bez velkého přemýšlení. Ale k pořadu... Mně osobně přijde fajn. Není to žádná pecka, kterou by člověk napjatě sledoval, ale námět je fajn, lidmi vybraná slova občas překvapí a nutnost rychle improvizovat pobaví. Jestli si tu někdo stěžuje na Matonohu a jeho možnou trapnost - je to komik. Komici JSOU trapní. A zrovna tento člověk, leč skutečně trapně hláškuje, svou roli splňuje - zlehčuje jakékoliv možné napětí a navozuje celkovou, pohodovou atmosféru. No, jak jsem řekl na začátku - je mi z vás tady zle. Nekoukám sice každý den a je to pro mě vysoce průměrný pořad, ale na vaši úroveň se nesnížím. 55% ()

bubun odpad!

Milion odpadů. Matonoha trapně exhibuje (a myslím, že je při natáčení pod vlivem) a doplňují ho (většinou) tupí soutěžící. Dnes omylem zhlédnuta část s otázkou:"Který francouzský herec je známý i v České republice?" Horko těžko dali soutěžící dohromady Depardieua, Funese a Richarda, poté nastalo peklo. "Já už nevim. Fakt nevím. Tak zkusíme Obelixe." Matonoha (nevěřícně):"Obelixe? Vážně? Tak zkusíme, jestli je tam Obelix." ÉÉÉ. "Není tam. Co myslíte vy?" "No, tak já zkusim toho Filipovskýho." ...... Stejná otázka druhému týmu. "Tak my zkusíme Jean Claude Van Damma." ()

Lachtaan

Když běží doma u večeře televize a v ní nic jiného, dá se sledovat i tento pořad, přestože Tomáše Matonohu opravdu nemusím. Dlouhá léta jsem čekal, jestli se Co na to Češi vymaní z černých čísel, abych je mohl ohodnotit a hle, najednou se to povedlo. Tak to snad zase neklesne, taková bídná čísla si tenhle formát nezaslouží. ()

Sfinkter odpad!

Trapný pokus o kopírování 5 proti 5. Zatímco na Slovensku se jedná o oblíbený pořad, který neztrácí ani po mnoha letech na vtipu a zábavě, u české verze cítíte více než hanbu. ()

Jazzzz

Matonoha je traged, pořad stojí za prd, soutěžící týmy jsou většinou taktéž tragédie, ale nějak mě baví spolu s nimi hádat jak odpovídali češi na položenou otázku a díky zoufalemu komentatorovi se někdy i hodně pobavim. ()

pytlik...

Pořad jasně dokazuje důležitost péče o svou paměť, tj. pravidelný spánek, mnemotechnické pomůcky a gingko běloba. Třeba já, kdybych nezapomněl, kam jsem si založil dálkový ovladač na televizi, nikdy bych toto nesledoval. Ovšem takhle si člověk na Nova Gold pustí Spongeboba, výborně se baví, a pak je příliš líný a zaneprázdněný jít k televizi a usilovným mačkáním to přepnout jinam. Takže přetrpí přitroublého Skuby důa a tohleto mu uštědří totální knockaut, vyžere mozek, takže člověk jen nevěřícně zírá a není schopen jakékoli akce. Nelze bez následků přežít takové otázky, jako "co se dělá na záchodě", "co mají společného muž a pes" (mimochodem, kulky jsou až na třetím místě, na tom prvním je ocas!) apod. To vše provázené huhňáním Matonohy, který prokázal, že jeho herecký rejstřík není nijak široký, zkrátka pořád hraje starého známého Benbelína z Comebacku. A může jen litovat, že se nenarodil o pár tisíciletí dřív, protože tehdy museli při mozkových operacích udělat díru do lebky pazourkem, on to dokáže pár slovama. Mimochodem jsem zjistil, že asi nejsem Čech, páč moje odpověď na otázku "při jaké činnosti si musíme stoupnout na židli?", tj. "když se chceme oběsit", vůbec v nabídce nebyla, a mě to přitom napadlo hned na prvním místě! ()

Dagoussek

Otázky zajímavé, ale odpovědi místy nereálné a překvapivé, ač kolikrát i nevěrohodné.Matonoha je občas vtipný. ()

P1tr

Důstojná tuzemská verze populárního Family Feud a nástupce 5 proti 5. Ačkoliv má Tomáš Matonoha jakožto moderátor občas rezervy a někdy se příliš zapovídá, nebo působí lehce zmateně, dokáže díky své osobnosti dodat soutěži příjemně neformální a přátelský ráz, což uvolněnému konceptu pořadu nesmírně prospívá. Koncept sám o sobě je silný a zábavný a k občasnému sledování jde o ideálního televizního společníka. ()