Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paul Donohue je architekt a autor rozvojového projektu, který má změnit prostředí údolí v okolí menšího městečka. Brzy však zjistí, že výbuchy, prostrednictvím kterých odpalují kopce kvůli plánované výstavbě, probrali k životu stovky nebezpečných hadů. Nevinný dětský žert syna Adama a Michelle, když mrtvého hada použijí jako šňúru od telefónu ke sluchátku, se brzy stane noční můrou pro většinu obyvatel města. S dalšími výbuchy totiž roste i hlad a agresivita hadů, kteří si musí hledat nový prostor. Za oběť najdříve padnou menší domácí zvířata, ale zastaví se jejich hlad a hněv jen u křečků a ptáků? Když hadi vlezou i do domů a lidských obydlí, poměry ve městě začínají být opravdu vážné. Nakonec se i Paul ocitne v situaci, kdy musí překonat strach z velmi nebezpečných hadů... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

elizha 

všechny recenze uživatele

Film mojho ,,mládí",myslim ze tej dobe dosť ,,strasidelny",teraz asi moc nenadchne, ale tak slušná podívaná... ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Docela mě překvapuje že tenhle film ještě nemá hodnocení. Přeci jen u nás dával prakticky každý rok. Na film jsem narazil náhodou. Pravda viděl jsem ho kdysi na Primě ale nezapamatoval jsem si název a po nějakých 8 letech jsem dostal chuť na hadí horor a koukl jsem že poměrně slušný režisér natočil horor právě o hadech tak jsem neváhal. A pravda docela jsem čuměl že to byl film který jsem viděl před několika lety. Film sice ničím nevyčnívá ale dá se říct že je to jeden z těch lepších hadích hororů. Navíc Katt tu ještě něvypadá tak špatně. A Howard je furt slizkej. Zajímavost: Scény kde hadi "vyskakují" z hnízd byly použity i ve filmu Hadí stisk. ()

Reklama

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Slaby,nezazivny a nudny animal horor o hadoch,ktory takmer nicim neohuri,za zmienku stoji mozno len zaver,ale aj tak nie je nic extra...:-) ()

Zajímavosti (1)

  • Scény, ve kterých hadi "vyskakují" z hnízd, byly použity i ve filmu Hadí stisk (2001). (Campbell)

Reklama

Reklama