Úplný reset (E01) (epizoda)

Hard Reset

Drama / Krimi

USA, 2017, 43 min

Nemyslím si, že je to něco, s čím bych chtěla ztrácet čas. Pilot byl sice docela zdařilý, ale i tak to vypadá na tuctovku. Během příštích 5 dílů se začne řešit soukromí postav a stane se z toho jen další obyčejná kriminálka s jedním zlodějíčkem na díl. Až se seriál začne blížit mé předpovědi, přestávám sledovat. Na příští díl ale asi ještě mrknu. 3*(7.2.2017)

dobrej casting ;-) většinu hlavních postav známe z jiných seriálů, takže někdo snaživě vybíral... téma zajímavé a pilot navnadil... záleží co z toho nakonec vyleze... v pilotu byl zmíněn Knight Rider, takže uvidíme :-)(17.3.2017)

Za první díl dávám 4* především z důvodu, že pilot se zaobírá něčím, k čemu dospějeme brzy i v ČR. Neustále se snižují početní stavy u policie, že časem nastane chvíle, kdy prostě nikdo nepřijede. Hraní s moderní technologií se mi líbí. Bohužel jsem postrádal takové to "drama", uvidíme jak se další díly s akcemi poperou. Šanci tomu rozhodně dám, tak snad si bude držet stejné tempo.(3.3.2017)

• faborka

Vlastně ani nevím za co dávám tu jednu hvězdu. Nesympatický miliardář, jeho podivná a směšná a polonahá technická "náměstkyně", latinoamerická policistka (bude románek?). Nudné, klišovité a nic nového nepřinášející. Seriál vysílá FOX, takže to po první řadě stejně zruší - aspoň v to doufám. Díl od dílu klesá sledovanost a nic tomu zřejmě nezabrání. Dále se dívat nebudu.(25.2.2017)