Epizody(12)

Myslivir

Byť je to paradoxně trochu fascinující, tato série se po svoji větší část navrací tematicky a kvalitou tam, kde začínala série první - tedy k ubíjejícím, přinejlepším průměrně naanimovaným soubojům s pomalým tempem a k rádoby temnějšímu hlavnímu příběhu, přičemž téměř všechny prvky zábavného slice of life mizí a zůstává jen (opět zpravidla nevhodný a kriminálem zavánějící) fanservis. A i když některé nové postavy působí zajímavě (zejména však díky okázalým mezerám v informacích, které o nich divák dostane), drtivá většina z nich, hlavně těch záporných, nestojí za zlámanou grešli. V podstatě jsou to jen již okoukaní prvoplánoví blázni, kteří museli evidentně zažít v minulosti duševní trauma (pravděpodobně byli nuceni opakovaně sledovat Zaklínače od Netflixu). Co celou jinak ucházející řadu zachraňuje je finále, jež narozdíl od zbytku série vzbuzuje v divákovi i nějaké ty emoce a odvádí pozornost od výraznější zkratkovitosti (náhodné power-upy by se daly přežít, ba by je jeden vzhledem k žánru mohl i čekat, ale jinak se různé věci dějí tak, jak se to zrovna hodí zápletce). ()

SonGokussj

[First Impressions]: Třetí pokračování Loli Ecchi Magical Hentai Cash-Grab Porna pro fanoušky Fate/xxx série porno her. Protože jsem neviděl první dvě, nebudu hodnotit. Avšak co jsem viděl tuto episodu, vypadá to na vcelku ucelený Magical Shoujo příběh s Fate postavami soustředící se na lolitky v poloprůhledných šatičkách bojující s obřími kladivy. Magical Miracle Nehodnoceno ()

• Hrad, který můžeme v této sérii vidět, nápadně připomíná český zámek Hluboká. (DinoRaptor)