Námorný seržant Mike Stevens (Armie Hammer) dostane rozkaz zlikvidovať v púšti vodcu teroristickej bunky. Mike je dobrý sniper, ale v rozhodujúcej chvíli zaváha a situácia sa osudovo zvráti. Spolu s kolegom Tommym (Tom Cullen) sa musia dať na útek a bežia priamo do mínového poľa, kde Mike stúpi ľavou nohou na mínu. Úplne sám a bez možnosti pohybu musí prežiť najbližších 52 hodín. Tak dlho totiž trvá záchranná misia, ktorý by mu mohla zachrániť život. Ide len o to, či to psychicky a fyzicky vydrží. Pátrajú po ňom teroristi, ohrozujú predátori, slnko, smäd a blíži sa piesočná búrka... (TV JOJ)

Franc1s

Opět nápad super, jak přežít, když šlápneš na minu. Čekal jsem právě něco jako 127 Hodin(kdo viděl ví), bohužel to se nestalo. Jde tu hlavně o halucinace, flasbacky, staré rodinné problémy.. Takže jakmile přistoupíš na toto schéma, bude se ti to i páčit. Za mě na to jedno kouknutí 6/10 ()

Clark_Kent

Hammer si vybral zajímavou roli. Napětí koluje celým příběhem zase se objevilo něco néé tolik násilného a víc do psychologie postav. ()

Kukolar

Slabšie 4 hviezdy. Priveľa dojímavých a emotívnych predstáv a vízií, ktoré sa pridlho opakujú. Za toto 1,5 hviezdy dole. ()

Shitonit

Těžko popsatelný. Jako, film dobrej, napětí mi teklo ušima, koukat se na to dá dost dobře. Vo čem to je: Asi tak, jdou dva, a jeden je totální magor, že i gdybich nečet vo čom to je, tak by sem vjěděl, že je to ded men, jako že living zombí. Prostě pako, který jde jen proto, aby mohl dupnout na minu. Tak jdou jdou, čekám kdy vylítne do luftu, atd... záběry ultranapínavý, kydy vo hovnech, bla bla bla a najednou křáp, a urve mu to nohy. No a ten druhej, jakože sympaťák, lup, a šlápne si na plechovku, ale to předbíhám, páč si myslí že šláp taky na minu, a musí na ní stát, dokud se nestane zázrak. No a vše je jasněže špatně, vysílačka má kaput baterky, písek furt lítá do ksiftu, piju vlastní chcanky..jako ne já, já pil v gauči pivo, on pil chcanky, a povídá si s bludama, který jak ty dny je na jednom místě totálně v prdeli, se mu zjevujou. No a nakonec se nasere, páč nemůže dosáhnout na tu světlici, a kavalerie záchranná je už jako kousek, tak se nasere, no ne že by nebyl nasranej už dost.. A udělá hop a riskne skočit s tý plechovky v písku, o který se domnívá že to je mina, tak hopne hubou do písku, a je v pohodě. A vidí že to je vše jedno, a jinak, a život je o hovně, a vůbec. Odpálí světlici a je šlus. Film takovej jině jinej, skoro vanmenšou řekl bych, dost vypečená záležitost. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Originální a odvážné natočit film, kde týpek 80 minut klečí. Možná by chtělo více přitlačit, protože to vypadalo jako "pohodové" 3 dny. ()

johnsnow

Tak toto sa teda podarilo, skvelý thriler s dávkou mysteriózna je perfektne spracovaný a Hammer to sám utiahol vynikajúco. Za 4* a záver ma priklincoval do stolka. ()

Plaque

Vojna je sviňa, to vie asi každý. Ale skutočná kurva je až vojna so samým sebou... Horšie je, ak si všetky svoje mindráky musíš ísť vyriešiť do púšte a zostať stáť nejaký ten víkend na... No čo vám poviem, vzdal by som to asi po prvej hodine, som strašne netrpezlivý a neviem s tým nič robiť. Až sa divím, že tu som vydržal až do konca. Tie vnútorné obrazy a vyrovnávanie sa so samým sebou, to ma fakt bavilo. Oceňujem aj nápad o vojne proti psychike. Všetko to pozitívne však zabila stopáž, keď som mal pocit, že sa to dalo s nadhľadom zvládnuť v priebehu hodinky... Ale toto? Tá pol hodina bola už pretlakom a vo výrobnom procese to vyzeralo asi takto: "A čo by sme ešte mohli?" "Neviem, zopakujme tatka, alebo vlkov, tých sme mali iba dvakrát". V konečnom dôsledku mi to pripadá ako video zo svadby. Kameraman si vypýta nehorázne prachy a tak vám musí ponúknuť patričnú stopáž. Čo na tom, že sa stále pozeráte na tých istých ľudí, len z iného uhla, ako predvádzajú čoraz horšie tančeky s čoraz viac červenými očami... ()

TheKniGht

Film The wall byl lepsi si myslim.byl to podobny styl filmu. 65%-70% 🤔 mel vice akce take se odehrava na jednom miste dost podobne. ()

DonBraso

Začátek začíná dobře,kolega odpadne a začíná klasický survival v poušti. To co předvedl snímek Zlato, který se taky odehrával v poušti,je tento víceméně stejný. Co asi tak může přinést poušť?Bouři a vedro.Zde máte nějaký psi,aby se něco dělo a nohu na mině. Tvůrci se snaží rozkouskovat film flashbacky a trpí atmosféra a větší nápady a místo toho jste v halucinacích plného střihu, který je absolutně nezajímavý.Od půlky filmu už si říkáte,že dobrý, ale časomíra tak neběží a tak čekáte na konvoj, který Vás tak netrápí,jako samotnýho hrdiny, který už byl v módu nula.Tenhle nápad je sice netradičný, ale jeho chyba je kupodivu,ze začne docela brzo a pak to prostě s jedním hercem nedáte,i když by hlavní hrdina zahrál vcelku dobře. Škoda, film začne nudit a kde bych čekal větší napětí,tak se hrabete v jeho životě.45% ()

PepusGi11._

Musím souhlasit s většinou komentářů k tomuto filmu.....Do třičtvrtě filmu to bylo super,naplej jsem byl jako struna,potom prostě ten čas potřebovali zalepit nějakyma vizema,což mě teda pořádně zklamalo....Na konci mě to donutilo se zasmát,ale nemohu napsat proč,jelikož bych prozradil celou pravdu :D....Za toho třičtvrtě filmu dávám 3 hvězdy..... ()

v.indruchova

_ Název je výstižný, a proto možná mnozí usoudili. Ano, mám tu pocit, že většina z vás čekala jen "akční" Thriller, a ona to byla skvělá ukázka, jak se ten žánr má dělat. Akorát většina byla nejspíše překvapena, že je to také_ psychologické drama._ Nebo taky, že je to doják. Ono to celé není o válčení, ale má to hluboký smysl. S kterým se někteří nechtěli zaobírat. Film byl skvělý a poučný. A konec byl brilantní. Zkuste se také u filmu zamyslet a přijmout něco jiného, co jste možná nečekali. Doporučuji._ ()

Kushina

Neskutečně dobrý psychologický thriller. Tohle jsem fakt nečekal, být to jen trošku líp graficky a emočně zpracované, tak to mohl být fakt trhák trháků. Takhle je to "jen" 3*, ale rozhodně kladný dojem. Mine, fakt jeden z nejlepších vojenských filmů z pouště. 65% ()