Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V nejnovější řadě úspěšného seriálu charismatický poručík Bříza nepřestává pronásledovat zločince bez ohledu na zavedené postupy a korektnost. Vyšetřování přivede tým kriminalistů do zákulisí natáčení televizního seriálu, kde došlo k vraždě scenáristky. Postupně odhalují komplikované vztahy ve štábu filmařů a více či méně úspěšně odolávají pozlátku šoubyznysu. Všechny překvapí Mrázův nový asistent, který je někým jiným, než koho čekali. (TV Prima)

(více)

Recenze (9)

Hidoshito 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je fajn, že se vrátil Orozovič, ale do takhle bezvýznamné role, to jako by tam skoro nebyl. A mladý Polívka pořád jako nepovedený klon Matáska, to je fakt utrpení sledovat. Herectví jsem nestudoval, ale celkem dobře poznám, kdo hraje dobře (má to přirozeně v sobě) a kdo ne. Možná je to tak blbě napsaná postava, že se to zahrát dobře ani nedá, ale to nic nemění na tom, že z pohodového seriálu je sračka podobná tomu, co v této epizodě zrovna vyšetřují.:) Je docela vtipné, jak si z Křídel spravedlnosti dělají srandu přes postavu Mráze, přitom Polda je teď úplně stejná zoufalost díky Polívkovi. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bříza je zpět a tým kolem něj kompletní. V podstatě úplně. Jsem ale zvědav, jak si povede Andrej,  také asistentka Mráze vypadá zajímavě. Případ byl docela fádní, okruh pachatelů velice úzký a vyřešení trochu náhodné. Narážky na prostředí tvorby seriálu v seriálu byly občas vtipné, závěr s kulkami nejvtipnější. Důstojné pokračování seriálu, na které jsem se těšil, ale víceméně průměr. I tak hodlám sledovat další díly. ()

Reklama

Peabody

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

řekl bych standard, možná o malinko více vtípků než je nutné. Hodně pomohlo zasazení do natáčení krimiseriálu, budu se muset podívat podruhé, jestli mi něco neuteklo. Kde je ukryt vražedný nástroj bylo jasné od okamžiku, kdy se ta puška na zdi objevila, ale na tohle se nedívám se ženou proto, abychom oceňovali sherlockovitost. Matásek s Polívkou jsou dobře sladění, Orozák jako šéf není špatný nápad, Mráz tady obzvláště perlil, jedině u producenta jsem si říkal že nejsou herecké geny vždy dědičné. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád to baví a pár hlášek dobrých, dokonce se mi líbilo i to, že se to odehrává na place natáčení někde na Barrandově ve studiích, řekl bych, ale přece jen to už nějak postrádá šmrnc, je to unavené, a ta pravidelná hlášení také postrádají vtip. Možná by to chtělo tu Jitku, která psala dialogy, aby napsala nějaké fakt vtipné, aby bylo víc toho špičkování. ()

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám tenhle seriál rád hlavně kvůli humoru a díky tomu, že si na nic nehraje. Nechápu, že tvůrci ostatních seriálů si z toho nevezmou příklad. Tenhle díl začal skvěle - opět spousta humoru. Pak se trochu propadl do průměru ale koukatelné to bylo. Rozhodně vítám novou ženskou postavu, která by mohla oživit děj. Vždyť jiskření mezi Kolesárovou a Matáskem výborně fungovalo a trochu mi chybělo v předchozích Sériích. Je vidět, že se tvůrci poučili, a to je rozhodně dobře. Přeji seriálu aby se úspěšně rozjel páč poslední seriálové zoufalosti na Primě byly opravdu na pováženou ... ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Tato epizoda se natáčela v ateliérech seriálu Zoo (od r. 2022). (Teres)

Reklama

Reklama