Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

xulux odpad!

Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :) ()

milous11 odpad!

Větší krávovinu jsem fakt neviděl. Barandov vymýšlí pořád jen samé sračky. Hrají si na city a lidi jim mají věřit?to by museli hrát o hromadu lépe teda. Lituji opravdu Honzu Musila že do takovéhle kraviny musel jít, asi došli prachy, tak bere jakoukoliv sračku. za mě odpad! jednoznačně ()

ReMusiCZ odpad!

Při vší úctě, sledovat toho zženštělýho, věčně ufňukanýho, povzdychujícího buzíka, co to uvádí, to je prostě o nervy... ()

Yaan2 odpad!

Odehrálo se to jednoho ponurého dne. Sedím si takhle na gauči...a přichází k přepnutí na program... Po 15 minutách bezduchého koukání na facebook (TV v pozadí) vchází snoubenka. Ona: Na co to koukáš. On: No, ani nevím. Ona: To je sračka, kdo to na točil. On: TV Barrandov Ona: To mluví za vše. On: Klik... :DDDDDDDDDDDDD ()

stret

Tak áno. Bergmann, ktorému dáte 95% a čumíte na to od rána do večera to nie je. Ak je toto odpad - potom neviem čo je v TV tá kvalita, ktorá je o toľko lepšia. Za mňa je odpad 95% všetkého čo je v TV zdarma. Nerozpoznal som, o čo je toto horšie. A nevysvetlil to nikto z davu odpaďákov. Televízny priemer. Zrejme odpaďáci zistili, že tam nie sú praví aktéri ale komparz. A teraz keď toto revolučne objavili tvária sa strašne múdro za odpaďákujú. Aj v prípade komparzu môže ísť o príbehy zo života. ()

dejf96 odpad!

formát tohoto.... je mi odporný. nemusím se na to dívat, to je fakt, jenže televize mi to nabízí a tak občas zabrousím.... ubohost, která si s osmi jakobydivákama hraje na talkshow, to je fakt trapas.... ustaranej Musilův obličel vůči najatým nehercům je vážně děs, a navíc jeho pseudopsychologycký krindipindi, to je opravdu děs! ()

kalan26 odpad!

V rámci "studijního materiálu" občas "obstojná" zábava, ale zábavu v podání odhalování pokleslé morálky našich mentálně slabších spoluoVčanů tu hodnotit odmítám. Hodnotím formát a uměleckou hodnotu tohotu zvráceného paskvilu a ta je hluboko pod bodem mrazu. Ze sentimentálního Honzyka je mi blivno. ()

GrooteLulu odpad!

Před pár lety se mě ozvali z castingu tv barandov, že budu v jejich pořadu hrát roli HIV pozitivního a budu si o tom s Musilem povídat. Uznal jsem však, že tohle nepatří do mých bohem daných osudových příležitostí, jak se uplatnit na tomto světě a omluvil jsem se z náhle vzniklých zdravotních potíží. Po pár letech musím uznat, že jsem udělal dobře. Pro představu. Pokud bych potkal při vyjížďce na koni pány Musila a Soukupa, byly by ti dva koni zbyteční. ()

NikoKovac odpad!

Viděl jsem jedinej díl. O hodnocení jsem měl jasno ještě před jeho skouknutím, potom se mi jen potvrdilo. Aktéři úplně na vyližprdel, šíleně empatickej teplouš Honza Musil ještě odpornější, než jsem si myslel. Výměna manželek nebo hudba kapely Kryštof jsou proti tomuhle balzámem na duši. Čistej odpad. A kdyby tu šlo dát i horší známkování, tohle je jedna z prvních věcí, co ho ode mě dostane. ()

MRParis odpad!

Pitomá,debilní SRAČKA je opravdu hodně slabé slovo!!! A ještě s tím hlavním posouvačem hoven Musilem kterej jse tváří jako kdyby sežral veškerou moudrost světa zmrd jeden kterej to dělá jenom kvůli prachům zaprodanec vyjebanej!!! ()

710.cz odpad!

Jan Musil je bezpochyby nejodolnější štěnicí (meziprstní plísní) českého -nechce se mi ani napsat show -takže sranda byznysu. ()