Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

SuzieS

Opravdu se mi nechce verit, ze jsou ve studiu vsechno jen herci.. pak zustava opravdu jen otazka: proc toto existuje? A proc ten popisek o 'realnych vztazich'?????! ()

JonSnow odpad!

Další skvělé hereckého výkonu na TV Barrandov....mám pocit, že v zákulisí dal někdo těmto "Špičkovým hercům" radu, ať neustále při mluvení zavírají oči....jinak případy jsou totální dojáky pro všechny milovníky Ulice a Ordinace....a do těchto příběhů je nutné si povšimnout emočních nálad publika, kde se zřejmě snaží svými zvuky dát najevo své pocity vůči hereckému výkonu.... ()

Tribe

Tento pořad je nehorázná prdel! A kdybych šel na detektor lži, tak můj výrok vyhodnotí jako... PRAVDU :-D ()

brasek odpad!

Bahno televíznej tvorby. Program je určený pre blbečkov, ktorí nevedia pochopiť že to čo vidia nie je realita. ()

TonoM odpad!

Bohužel... Když jedu k babičce nevyhnu se té rakovině... Na tohle nemůže snad člověk koukat! Výkony herců k pláči stejně jako scénář a vše okolo... ()

BORKLASER

Často opravdu napínavé příběhy které vás často zvednou ze židle a netrpělivě čekáte na to finální rozzuzlení,Například Matka co nesnaší kuřáky a její přítel s synem co kouří a nakonec zjistíme že i Matka kouří,takovej mindfuck zažijete jen s panem Musilem.8,5/10 ()

buchannon odpad!

Tento pořad mě tolik uchvátil, hlavně vynikajícími hereckými výkony a úžasným moderátorem, který vůbec neklesl až na samé dno televizní tvorby!!! Hned zítra se hlásím do konkurzu, ne snad, že bych se zhlédl v opravdových problémech a trápení od pohledu nesmírně inteligentních lidí, alébrž nutně potřebuji menší finanční injekci (nedávno jsem zakoupil nový mobil, hlavně proto, abych mohl napsat tento pochvalný komentář) v podobě oněch 3200,- netto, které tak altruisticky rozdává TV Srračkandov každému, kdo se chce na necelou hodinu zviditelnit před chápajícím diváctvem nejlepší televizní stanice pod sluncem. Nebo je to všechno jen simulace a my se nacházíme v Matrixu? Každopádně jsem díky Honzovi a Jaromírovi nalezl nový smysl života, děkuji kucí! ()

ariari

tak pozrela som objektívne - 6-8 častí..ak ma pobaví storka avengers alebo matrix, tak vymyslené, nevymysené, hrané, klamané, naozaj..čo čo čo preboha by som mala riešiť?  príbehy sú príbehy, akú pravdy, výuku, či návody do života by ste chceli od TV  formátu preboha? z tohto uhla pohľadu sa mi páčilo a páči vystupovanie skvelého moderátora Honzu Musila a to  dávno predtým, ako tento mnohoročný reality show program začal. Vážim  si ho rovnako, ako si vážim pre excentrickosť mnohých iných hercov či moderátorov v Čechách, či  už to je Bláznivý Dušek, či  nosatý Jan Kraus, prípadne dedek Šíp,  kočky Pazderkovic a ta druhá Podrážková, či Števo Krb, teda Kozub.  je toho toľko, čo sa dá v pohode vnímať, tak nechápem, tie tony nenávisti a zášti. Koho to v realite sere, či tam nastúpil komparzista, alebo vytreli riť podvodnici jasnovidke, ktorá reálne v Čechách blafala ľudí o ich úspory.. ? a just dám za 5! ()

sromhrom84 odpad!

Musil hovno zkusil. Takové heslo v tomto případě neplatí, protože Honza je skvělý terapeut a jeho životní zkušenosti ukazují, že se na něj můžete obrátit s jakýmkoliv problémem. Ať už vám zahnul partner, vnuk vás okradl o celoživotní úspory nebo s vámi vyjebali v práci. Jeník vás přinejmenším vystaví v tom nejlepším světle a protistranu mázne hovnem, jak jen to půjde. V těch nejdrastičtějších momentech doprovází pořad “našlapaný” soundtrack odpovídající scéně, kdy se Frodo pokouší zničit Jeden prsten. Duchny se tak před televizními obrazovkami pokouší společně s chrabrým rytířem Jendou s bleskovkou na hlavě bojovat za spravedlnost. Všechno je jedna velká fraška, která ale s pomocí “skvělého” komparsu nasměruje všechny pravé fanoušky (duchny) tím správným směrem a donutí je zahryznout se jako buldoček do kusu flákoty a už nikdy nepustit. A proč, že jsou tyto vztahy vlastně nebezpečné? Protože s nastupující atrofií mozku po zhlédnutí tohoto pořadu přichází skutečné potíže. TV Barrandov prostě umí. Odpad! ()

Mark1983

Zajímavé svým způsobem a příběh macechy příživnice mě docela bavil, takže nedokážu jako drtivá většina hodnotitelů - zatím - dát definitivní odpad, protože mě to fakt zatím docela bavilo a kdybych dal odpad jen kvůli tomu, že se to zatím nelíbí většině tak bych byl pokrytec. ()

PeterSch odpad!

Barrandov vlastně geniálně vytvořil nový žánr sadistické divadelní frašky a nyní ho vesele provozuje v několika obludných variantách. Především starší a jednodušší spoluobčané pak tento patvar konzumují se sebemrskačským potěšením a zápalem zkušeného znalce lidské psychiky. Ve skutečnosti by rozhodně mělo dojít k trestnímu stíhání za těžké ublížení na zdraví, zvláště pak mozkových buňek. Neuvěřitelný pokus o vložení zaujatého publika v tomto pořadu, aby si primát u televize připadal součástí tlupy, je už na hranici pokusu o genocidu mozkových buňek národa. Naštěstí však lidé, kteří toto sledují upřímně, nemají co ztratit. ¨ p.s. Kdyby se zavedlo TOP ten nejhorších pořadů, právě jsem našel svého krále! ()

Larikazka odpad!

Co to je? Jak se to dostalo do televize? A jak se na to může vůbec někdo dívat na takovou megasračku??? TV Barrandov opravdu jede poslední dobou....takových kravin pohromadě za tak krátký čas se jen tak nevidí! Zajímalo by mě, kolik za to ty lidi dostávají, protože tak umělý pořad a hraní herců (či co to je) jsem dlouho neviděla a snad už ani neuvidim... Nevim jestli si tvůrci nevšimli nebo nevytáhli ty své hlavy z prdele, ale je rok 2016! ()

Motherlovebone odpad!

Přestávám věřit na růžovou lobby. Jestli v tomhle účinkuje Honza Musil dobrovolně, tak je to kripl, co udělá pro prachy už opravdu všechno ()

nudlis odpad!

Koukám, že Musil vylezl z díry a hned skočil do žumpy. Prostě si nemůže pomoct a musí si hrát na empatickýho vola, co někoho usmíří, jinýho odsoudí nebo mravně pokárá. A že je celá tahle sračka opět z dílny TV Barrandov nikoho nemůže překvapit, ti nic jiného než sračky neumí. Sledováním tohohle "pořadu" budu strašit děti až budou zlobit. Ale doopravdy je na to nikdy nenechám dívat, abych jim nezpůsobil nějaký doživotní trauma ... ()

DavidDizzer odpad!

Tak si tak ríkam, zda maji zapotrebi tocit takove prkotiny, jako je tahle?! Nejde o to, co toci, ale jak to toci. To ze napriklad posta pro tebe je vyslovene prirozenou, neni pripraveny zadny rozhovor ci herecky zadny pripravany scenar, nebezpecne vztahy svuj nemozny pripraveny scenar na sebe prasknou uz pri prvni minute. To, ze "herecke vykony" nejsou ani herecke vykony a silnou konkurenci je moje postovni schranka, krera ma mnohem vice talentu nez to, co lze videt v tomto otresnem poradu. Absolutne neprirozene a umele rozhovory, zkratka jde videt, ze je to vse hrane, ale zatracene ale zatracene spatne. Neco otresneho ! ()

oskiii

Výborná záležitost. Toporné herecké výkony, emotivní publikum a docent psychologie Jan Musil co penis zkusil. Nejlepší jsou ty sehrané konflikty, kdy se protistrany fyzicky napadnou :D Honza je ve střehu a zvýšeným hlasem uklidňuje situaci....načež přiběhne Honza z ochranky (Rande) s pepřákem u pasu a konflikt urovná. Z publika se ozývá nesouhlasné "fůůůj"...no co taky čekat od komparzu za dvě kila. Ale je to dobrá zábava a Musil zaslouží absolutní obdiv za to, jak to zvládá :D. Hlavně tedy ty precizní herecké výkony účinkujících :D Dáma: " Před dvěma lety mi zemřel muž" Jan: "Au"... :D ()