Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Likan7 odpad!

Viděl jsem jeden díl, kde si jeden tatínek stěžuje, že trenér dětí-fotbalistů nestaví jeho syna, který má talentu jak Messi. Tohle je asi 10x příapd, kdy jsem viděl něco z TV Barrandov a zatím samá perlička. ()

Dzvandzi odpad!

Tak tohle jsem snad ještě neviděl, taková sračka a jasný odpad! No a stačila mi k tomu pouze jedna epizoda. Kde nějaký debil, který absolutně neumí hrát celou dobu čumí do kamery a když má mluvit a jakože ,,hrát'', tak se u toho směje. Upřímně nechápu jak někdo těmto pořadům na barandově může věřit a sledovat je, pro mě je to absolutně nepochopitelné, opravdu to nejspodnější dno!!.... ()

ForGump odpad!

Nevím co tím Barrandov chce zase říct. Chce kopírovat Áčko nebo Saunu ? Jenomže tyhle pořady byly svým způsobem autentické a dalo se jim věřit. To co se děje zde je velmi špatně secvičené ochotnické divadlo, které uvádí vševědoucí Honza Musil. A o co šlo: Rodiče, kteří neví, co se svým pubertálním synem, který se uzavřel do bubliny, se hádají s jeho dívkou, jež vypadá jako šmoula, studující medicínu a hádají se opravdu závažně (třeba o marihuaně) :D :D. Navíc diváci v publiku jsou opravdu rozhořčení z této debaty... a především asi dobře zaplacení. HAHA. Jsou věci, co se musí vidět, proto se podívejte, co je u nás možné. Musím říct, že hranice bizarnosti se opět posunula. Barrandov forever. Teď už jen závěrečná otázka: Tchyně nebo Nebezpečné vztahy ? Ano otázka z jiné dimenze. 0% P.S. Pokud se v závěru ukázalo, že všechno byla jen komedie, tak se velmi omlouvám a beru všechno zpět. ()

Knor odpad!

Dámy a pánové, tohle je neuvěřitelné. Kam až chtějí ty televize zajít aby někoho nalákaly si ten program pustit. Já dost silně pochybuju, že na tohle někdo pravidelně kouká. A jestli jo, tak s dotyčnou osobou není něco v pořádku :-). Příšerně sehraná televizní žumpa. Nevycházím z údivu jak se ty televize předhání, kdo pustí na obrazovky větší sračku, bude to mít někdy konec ? Styďte se !!!! ()

Alan_Shearer odpad!

Už jsem parkrát při přepínání televizními kanály narazil na tuhle sračku. TV Barrandov je nejvíc na hovno televizí, jejíž tvorbu jsem měl tu čest vidět (zlatej Vlado Železný). Neexistuje jeden jedinej pořad, kterej by si zasloužil více než 1*. Nebezpečné vztahy jsou tak kurevsky moc ubohý, že to nemá cenu dál rozvádět. Pokud máte koule, abyste se koukli na pět minut, tak sami uvidíte, jakou šílenost arcikokoti z Barrandova vymysleli - to se totiž jentak nevidí. ()

AriAries odpad!

Honza Musil má talkshow v krvi. Byl mi vždycky sympatický jako milovník zvířat a empatický člověk, jehož vyjadřování mělo obvykle určitou úroveň. Také proto je na celém pořadu jediný důvěryhodný, protože tohle dělal většinu své kariéry. Tohle ale spasit nemůže. Většina televizí obvykle vymyslí nějaký pořad a tam pak chodí lidi se svými příběhy a zkušenostmi na dané téma. TV Barrandov se ani neobtěžuje nějaké účastníky shánět. Rovnou tam dosadí toporný kompars, přidá jakousi dramatizaci a na celou reality show si jen hraje. Taková šidítka bych čekal v jiných aspektech deního života. Leč záměr je asi stejný - vyjebat s divákem :-) ()

apollines odpad!

Srdce mi krvácí nad těma chydákama, které tenhle ... hmmm .... pořad? ... přilákal k televizi. Já tušil, že něco jako špatná produkce existuje, jen jsem netušil, že budu mít tu smůlu a zahlédnu to v té mizerné televizi. Jen doufám, že dcerka tu televizi rozfláká dřív, než budu mít opět tu smůlu něco podobného vidět! Já to nejsem schopen ani z recese ohodnotit. Prostě ne. ()

dkas odpad!

To takhle jednou na služební cestě jsem v TV našel tento "výtečný" pořad. To je opravdu naprosté dno! Viděl jsem zrovna díl, kde se dva tatínci hádali s trenérem, že jim nestaví jejich fotbalový hvězdy. Honza Musil je hrozný moderátor, ale ještě horší jsou ti diváci. To trapné přikyvování, rádoby znalci, fuj, hnus. Nikdy víc :-) ()

snebka odpad!

S velkým sebezapřením jsem dokoukal jeden díl. Některé filmy/seriály mě dohání k slzám dojetí. U nebezpečných vztahů se to téměř také povedlo, nikoliv však dojetím nýbrž z vzteku a čirého zoufalství tohoto pořadu. ()

IvonaK

Na to co se dneska točí si myslím že jakž takž. Viděla jsem jeden díl, ale víc jich samozdřejmě vidět nepotřebuji. ()

Meev

Jestli vás zajímá můj názor na tento pořad, přečtěte si komentář, který jsem psal o pořadu: Aféry... zaujaté názory blbečků, kteří si vylévají srdíčka nad tím, že ti lidé z toho mají peníze a oni ne... ()

topi80

Moc nechápu, jaký má smysl dělat takovou hranou talk show a v ní donekonečna omílat přes kopírák každý den stejné příběhy. Kdyby to mělo tak 5 - 10 dílů, tak dobrý. Oceňuji to tedy aspoň jako vhodnou platformu, kam si moji kamarádi chodí vyzkoušet své herecké umění a zažít své chvilky televizní slávy :-) A druhá hvězdička za Honzu Musila, který v této hrané taškařici opravdu dokáže vytvořit dojem, že o něco jde . ()

Belsazar odpad!

Nejspodnější dno televizní stanice tak odporné, že už horší být nemůže. Musil zahodil svou důstojnost, stejně jako ti, kteří na to koukají. Byl jsem v nemocnici a bylo mi hodně zle, ale na tuhle recenzi jsem se těšil. ()

walkingdead odpad!

Trochu mi to přijde jako snaha okopírovat show typu Jerryho Springera, akorát bylo autorům dopředu jasné, že Češi nejsou takoví magoři jako Američani, takže to s reálnými lidmi nepůjde a udělali to jako sehrané divadlo vydávané za realitu. ()

Andrew94 odpad!

Po odvážném zhlédnutí dnešního senzačního dílu můžu říct jen že tento pořad doslova dostává svému názvu. Nejen že to co se v něm odehrává je nebezpečné, ale i jeho zhlédnutí je pouze na vlastní nebezepečí!!! Stanice TV Barrandov nezklamala. ()