Epizody(18)

Mladá žena se celý život vydává za muže a skončí jako eunuch v královském paláci, kde se začne sbližovat s korunním princem. (Netflix)

Recenze uživatele vodnicka k tomuto seriálu (1)

Láska za svitu měsíce (2016)

Vím, že každý nemůžeme mít stejný názor a ne každému se seriál musí líbit, ale i tak zdejší hodnocení docela nechápu. První díl, který jsem zprvu považovala za dost švihlý, jsem následně během překládání viděla ještě xkrát a nakonec jsem usoudila, že můj první dojem nebyl zrovna v pořádku. Již od úvodu je seriál zábavným podíváním a příběh diváka vtáhne do děje a nebude mít v úmyslu jej pustit. Rovněž jsem četla negativní kritiky na výkon Kim Yoo-jeong, jež měla v době natáčení teprve 16 let, ale těm naprosto nerozumím, protože postavu, tak jak byla napsána, ztvárnila skvěle. Park Bo-gum je ve své roli naprosto úžasný, charisma až na půdu.. a i další herci byli výborní - Jin Young a Kwak Dong-Yeon. Vývoj příběhu se mi nezdá nelogickým či nějak vážně přehnaným, naopak jeho zvyšující se intenzitu jsem přivítala. Do paměti se mi vryly díly 16 a 17, které byly skvěle napsané a natočené. Moc se mi líbí soundtrack, který prožitek ze sledování výrazně navyšuje, po vizuální stránce je seriál nesmírně povedeným a oceňuji kameru. ()