Epizoda 7 (S01E07) (epizoda)

Drama / Historický

USA / Velká Británie, 2018, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

V rámci žánru naprosto nevídaný scénář téměř divadelního charakteru. Tři páry. Tři chatrče ve vyhořelé vesnici a tři naprosto odlišné dialogy. Tenhle díl dokazuje, že tvůrci týhle série zvysoka kašlou na očekávání diváka a dělají to prostě po svém. Skvělé.(5.2.2018)

• Anayka

Pro mnohé totální WTF, pro mě asi nejvtipnější díl série! :D Tvůrci se nebojí ničeho a to je dobře.(12.9.2018)

• Trevor

Cait spolu so svoji otcom hľadajú úkryt v troskách ich osady. Cait navštívi osoba, ktorú si myslela že už nikdy v živote neuvidí. Dozvieme sa aj prečo sa Divis v predchádzajúcej epizóde správal ku Cait nepriateľsky.Tentokrát v epizóde chýbajú Kerra,Veran aj Aulus Plautius, v osade prebieha iba konverzácia troch dvojíc, ktorá síce čo to objasní ale je pomerne nezáživná. Britannia nie je klasickým historickým seriálom, svojich fanúšikov si určite našla avšak pre mňa je seriál sklamaním.(8.9.2018)