Maxinožka

Animovaný

Francie / Belgie, 2017, 91 min

Bob Barlen, Cal Brunker

Puggy

Rozpočet $30miliónovTržby Celosvetovo $45,099,491▐ Na tú každoročnú záplavu animákov a hlavne neskutočne podobných dejových schém sa tento vlasatý úlet dá celkom príjemne zniesť. Nájde sa tu hneď niekoľko podarených nápaditých úsekov v rámci načrtnutej témy, ktoré pobavia, animačne na úrovni. /60%/(27.3.2018)

Nečakane príjemný animák, zábavný, poučný a s veľa vtipnými scénkami. Čo je niekto schopný urobiť pre pekný účes :) Veľká spokojnosť. Nadpriemer. 75/100(24.3.2018)

Krásný příběh o Yettim a vlasech. Originální!(14.2.2018)

Je tam všechno, co tam musí být: zběsilé honičky, zvířátka, hloupý záporák, vytrhnutí ze spárů smrti... Zápletka je celkem neokoukaná, má to spád, hodí se na to podívat.(14.4.2018)

Animák pre tie najmenšie deti :) Ale inak pobaví, no viac netreba čakať(18.3.2018)

Překvapivě fain. Animace ok, a příběh i přes tu jednoduchost napínavý a do jisté míry originální. Navíc, když teď vidím, že se nejedná o us produkci, další půlbodík pro tvůrce navíc.(23.4.2018)

Pohodička rozprávka(22.5.2018)

• Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50%(19.3.2018)

• spageta

Nelíbilo se mi to, protože mi už neteče mléko po bradě. I tak si podle mě děti zaslouží něco originálnějšího a důvtipnějšího. Jedna hvězdička za dobrý nápad a pěknou animaci, dalo se z toho vyždímat daleko, daleko víc.(7.2.2018)

Malý strapatý chlapec sa vydá po stopách svojho otčíma, lenže na toho má zálusk aj vlasový priemysel. Prečo ? No, lebo je Yeti, má tie správne gény a plešatí ľudia zas komplex. Takže to by sme mali zápletku. Čo hodnotím okrem fajnovej hudby a dobrej animácie pozitívne je malý výskyt trápnych vtípkov. Tých je sotva 5 % z celej minutáže, kedy sa spomínajú facebooky, robia selfíčka či mužské plemená prezliekajú do ženských šiat. Francúzi našťastie poznajú mieru, takže sa neuchyľujú do prízemného uprdeného humoru, ba občas si nájdu chvíľku na roztomilú scénu, či vtipnú hlášku. Slovenský dabing zas prekvapí použitým vulgarizmom ("Nechci ma nasrať!“) a ľudovou pesničkou o Dedinke v údolí akú si za volantom spieval veselý kamionista :)(26.9.2017)

• oveckaoa

Ta1 hvězda je za animaci a za zhruba jeden vtip z 30 co byl vtipný. Jinak je to animák o jednom trapáckém děcku s inteligencí placatého kamene a jeho fotrovi co je yetti. Do toho přidejme nějaké zvířata hyperaktivní veverku, která se snaží kopírovat tu z animáku Za Plotem mývala co se tváří jako největší vůdce podobně jako ten z Velké Oříškové Loupeže datla ten jediný je originální a medvěda, který se snaží kopírovat Booga z Lovecké Sezóny. Kdyby mě bylo pět let možná bych dal i více, ale je mě více. P.s. pro uživatele Tristix jedná se o Belgicko/Francouzský animák na imdb píšou i Holandský takže z Usa to nemá opravdu nic společného(23.2.2018)

• Likan7

Existuje tolik skvělých animáků pro děti, který nejsou úplně pitomý a dokáží bavit jak nejmenší, tak jejich rodiče. Mají nápad, styl, humor... Proč pak proboha vznikají takový kraviny, který snad ani ty děti nebaví?! Animace hrozná, příběh příšernej a ani ty zvířátka už nejsou roztomilý.(1.6.2018)

Výborný film. 75%(16.3.2018)

Šla jsem na film s dcerou, které se líbil, ale žádná "pecka" to nebyla :) Občas jsem se zasmála, občas nudila,...zlatá střední cesta. Co mě hodně zaujalo byla animace. Ještě jsem snad neviděla animák s tak realistickou animací.(12.11.2017)

Z momentální nabídky filmů pro děti tohle "vypadlo" jako nejlepší volba. Byl jsem se svým tříletým synem a dobře jsme se bavili. Není to žádný zázrak, ale ani průšvih. Prostě průměrný animák. Co se mi líbilo, bylo do detailu dobře provedené chování postav, jakoby to byli reální lidé (všechny emoce, reakce, super). Naopak mi vadil ten táta, kterej se choval jako strašnej looser (pochopitelně mi to vadilo, když jsem sám táta :) ), ale na druhou stranu takhle to prostě do toho děje muselo zapadat. Není to žádné Zootropolis ani Auta, ale je to v pohodě.(17.11.2017)

„Malý Yeti“ je spíš priemerne dobrým animákom (možno trošinku viac pre dospelých ako pre mladých). Dôvod, že prečo dávam 4 hviezdy je to, že má skvelých vedľajších postáv (zvieratá-priatelia). Škoda, že oni sa nedostali ešte k väčšiemu priestoru. Záver jednoduchý a možno až moc idealistický, ale nevadí. Osobné hodnotenie: 80% (****) (5.3.2018)

Takova paradni detska sranda. :) Bavilo nas to moc! Zajimavy pribeh, prekvapivy, hezky animovane. Urcite zistane ve sbirce animacu. :)(18.3.2018)

Šikanovaný adam se vydá na dobrodržnou cestu, po stopách svého ztraceného otce a pomalu zjišťuje že s ním není něco v pořádku a že svého otce nehledá sám, na této výpravě zjistí že jeho táta je, Yetti a že oba dva jsou v nebezpečí. Vcelku dobrá animace a upoutávající příběh se skvělými gegy. 4/5(25.3.2018)

• Lucy11

Film celkem nuda, takový tuctový animák, co neurazí, ale ani nenadchne. 2* za povedenou animaci a pěkná zvířátka. Jinak celkem zklamání...(8.4.2018)

Stmívaní aka Zohan Kadeřník. Báječná hudba, vynikající animace. Povedený film.(18.11.2017)

<< předchozí 1 2