Popelka v teniskách

Popoluška v teniskách

A Cinderella Story: If the Shoe Fits

Rodinný / Fantasy

USA, 2016, 92 min

Asi jsem se zamiloval... Na samém začátku hlavní představitelka tancuje v přiléhavé černé kůži a je neuvěřitelně sexy!!! To je důvod, proč jsem tento film dokoukal a proč jsem dal hvězdu navíc. Příběh Popelky (pokolikáté už?), která je zároveň automechaničkou. Příběh je velice nenáročný a nemá moc kvalit, ale je zčásti originální.(4.10.2018)

• Martin29

První píseň je tak tragická, že jsem měl chuť to vypnout naštěstí se to rozjede. Je to zhruba o tom, že jakýsi zpěvák natáčí muzikál o Popelce kde příjde na kásting macecha se třemi dcerami. Jedné, která je tam jako doprovod a něco jako osobní služka se on zalíbí a rozhodne se ho zaujmout, aby se ale neprozradila musí ze sebe dělat někoho jiného. Příběh 40 procent písně 60 procent (až na tu první povedené) kostýmy 80 procent opravdu povedené choreografie 60 procent. Celkově 40 procent ideální film do tv třeba na Disney Channell P.s. žánr fantasy to jako vážně?(7.9.2016)

• lubospoti

Naleštěná bída. Pod lesklým pozlátkem se skrývá prázdnota. Přestože děj vychází z klasického příběhu, jeho provedení je tak klišovité a unylé, až to hezké není. Chápu, že cílová skupina jsou děti (především holky) okolo deseti let. Ale tím, že se jim budou servírovat podobné skvosty, tak jejich vnímání světa bude přesně takové jako je tento film. Hlavně, aby to navenek nějak vypadalo.. Co se skrývá uvnitř je úplně fuk..(24.2.2018)

Filmových adaptací na téma popelka již bylo natočeno snad tucet. Přesto, že většinou u diváků tyto filmy sklízejí spíše kritiku než pozitivní hodnocení. Myslím si, že u spousty z nich si filmaři moc nelámají hlavu nad příběhem a samotnou zápletkou. A to se stalo bohužel i tentokrát. Po půl hodince po zhlédnutí filmu jsem už ani nevěděla jména dvou hlavních hrdinů – tedy současné popelky/opravářky motorek a prince/americké popstar. Film mě ani neurazil, ale ani neoslovil. Víckrát se už, ale na něj nepodívám.(8.11.2016)

Popoluška tu už bola v toľkých rôznych obmenách, že už je naozaj ťažké vymyslieť niečo nové. V tomto prípade konfrontácia divadelné predstavenie vs. realita. Celkom dobrý nápad podľa mňa, akurát že začiatočná fáza filmu bola strašná (najmä ten úvodný song). Potom sa to celkom rozbehlo a bolo to napokon celkom fajn. Aj keď herecké obsadenie nič extra, a najmä Sofia Carson mi až tak do role Popolušky nepasovala. No a tá mega-otravná macocha mi išla nehorázne na nervy. Ale koniec dobrý, všetko dobré (akurát hodnotenie priemerné = 3*).(23.9.2016)