Reklama

Reklama

Popelka v teniskách

  • USA A Cinderella Story: If the Shoe Fits (více)

Obsahy(1)

Tesse, která pracuje jako mechanik v autoservisu, macecha poručí, aby ji i s nevlastními sestrami doprovázela opět jako holka pro všechno na konkurz na muzikál o Popelce. Hvězdou muzikálu má být slavný zpěvák Reed West, ze kterého všechny dívky šílí. Tessa se tam spřátelí se sympatickou maskérkou Georgií. Žena ji přemlouvá, aby se konkurzu zúčastnila, protože ji viděla tančit a je přesvědčená, že má šanci zvítězit. Dívka je v blonďaté paruce s kontaktními čočkami, které jí změní barvu očí, k nepoznání. Vydává se za Bellu Snow, zpěvačku z Anglie. Na konkurzu oslní, ale když se objeví její macecha, poleká se a uteče. Nechá po sobě pouze střevíček - tedy vlastně tenisku. Zpěvák Reed už nechce v konkurzu pokračovat, je přesvědčen, že svou Popelku našel, teď ale ještě musí najít její představitelku. (TV Nova)

(více)

Recenze (24)

Martin29 

všechny recenze uživatele

První píseň je tak tragická, že jsem měl chuť to vypnout naštěstí se to rozjede. Je to zhruba o tom, že jakýsi zpěvák natáčí muzikál o Popelce kde příjde na kásting macecha se třemi dcerami. Jedné, která je tam jako doprovod a něco jako osobní služka se on zalíbí a rozhodne se ho zaujmout, aby se ale neprozradila musí ze sebe dělat někoho jiného. Příběh 40 procent písně 60 procent (až na tu první povedené) kostýmy 80 procent opravdu povedené choreografie 60 procent. Celkově 40 procent ideální film do tv třeba na Disney Channell P.s. žánr fantasy to jako vážně? ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Popoluška tu už bola v toľkých rôznych obmenách, že už je naozaj ťažké vymyslieť niečo nové. V tomto prípade konfrontácia divadelné predstavenie vs. realita. Celkom dobrý nápad podľa mňa, akurát že začiatočná fáza filmu bola strašná (najmä ten úvodný song). Potom sa to celkom rozbehlo a bolo to napokon celkom fajn. Aj keď herecké obsadenie nič extra, a najmä Sofia Carson mi až tak do role Popolušky nepasovala. No a tá mega-otravná macocha mi išla nehorázne na nervy. Ale koniec dobrý, všetko dobré (akurát hodnotenie priemerné = 3*). ()

Reklama

kerkulka 

všechny recenze uživatele

N-u-d-a. S (moderníma) popelkama to jde holt čím dál tím víc dolů. Zlatá Hilary, snad i ta Selena a Lucy... ale tohle, tohle už jsem fakt nedala. Ničím to nenadchne ani neudrží u obrazovky, "vtipný" scénky jsou tak akorát trapný a mimo mísu, až z toho mám chřipku jak při korunovačních klenotech. Tohle je "Popelka" protlačená krz cedník, následně propasírovaná lisem na česnek a utopená ve spálenym oleji. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Po takej modernej Populuške by princ tú črievičku hodil a nie to, že by ju ešte hľadal, či jej sadne na labu. A nech to je už črievička alebo takáto smradľavá prepotená teniska. Sofia Carson vyzerá dobre, len tie moderné popolušky už nemajú tvár od popela umazanú, ale od niečoho iného, genetickejšieho. ()

Surina 

všechny recenze uživatele

Filmových adaptací na téma popelka již bylo natočeno snad tucet. Přesto, že většinou u diváků tyto filmy sklízejí spíše kritiku než pozitivní hodnocení. Myslím si, že u spousty z nich si filmaři moc nelámají hlavu nad příběhem a samotnou zápletkou. A to se stalo bohužel i tentokrát. Po půl hodince po zhlédnutí filmu jsem už ani nevěděla jména dvou hlavních hrdinů – tedy současné popelky/opravářky motorek a prince/americké popstar. Film mě ani neurazil, ale ani neoslovil. Víckrát se už, ale na něj nepodívám. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku filmu je píseň s autem v garáži. Jedná se o poctu slavnému muzikálu Pomáda (1978), konkrétně jde o píseň „Greased Lightning“ (v české verzi „Náš auťák“). Dokonce je podobná i část choreografie. (noelcoward73)

Reklama

Reklama