• dopitak
    ***

    Agentská klasika, zamotaný děj s mnoha zvraty, prostitutem-mužem a poněkud nezvyklou prací s jazykovostí - dialogy těch osob, které v příběhu jednoznačně hovoří rusky, jsou ve filmu v několika prvních větách ruské s anglickým rychlodabingem (muž a žena) a posléze plynule přecházejí v angličtinu!(4.11.2011)

  • flyboyeda
    ***

    Tenhle film je hodne zvlastni, misty mi prisly nektery elementy trochu bizarni az usmevne, napriklad nektere postavy a jejich herecke projevy, Patrick O'Neal mi coby svudnik a idol moc nesedi, ale i tak ma film neco do sebe, podivna atmosfera, kvalitni vysirky, hasisove orgie, muz z Prahy... :) Natocil ho John Huston (Maltezsky sokol), takze na nedostatek umu rezisera si stezovat nelze, i tak mi to prijde krapet experimentalni, natoceno podle predlohy Noela Behna, ktery sam byl zpravodajec, ve filmu hraje i Orson Welles nebo Max Von Sydow... pokud by nekdo cetl info na wiki, bacha, je tam komplet dej/spoilery... Tohle je film predevsim pro milovniky zanru...(22.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace