Rodinný / Komedie

USA, 1997, 103 min

• lopata555

jedne hviezda za to že som sa pri tom dneska pomaličky zobúdzal a skoro som znovu zaspal :D(16.2.2013)

• MM_Ramone

Neškodný detský film, ktorý sa výborne hodí na skoré víkendové ráno. Vtedy si iste nájde svojich divákov. Malé deti sa pri tom budú určite dobre zabávať. Jednoduchý príbeh o dvoch kamarátoch, čo pracujú v reštaurácii s rýchlym občerstvením "Good Burgers". Vďaka tomu, že jeden z nich dokáže pripraviť výbornú špeciálnu omáčku sa im podarí zachrániť ich podnik od krachu a dokonca vyštípu z podnikania dravú, konkurečnú spoločnosť Mondo Burger, ktorá sa neváha uchýliť ani ku nekalým praktikám. Malú úlohu si v tejto komédii strihla aj legenda NBA Shaquille O´Neal a tiež aj bývalá sexihviezda z "Pobrežnej hliadky" Carmen Electra. **(2.4.2012)

Vítejte v Good Burgeru! Tak na toto se nedá zapomenout. Sice je zde nízké hodnocení, ale já této ujetině nedokážu ubrat ani půl hvězdičky.(9.11.2016)

Rozpočet $9miliónovTržby USA $23,712,993Tržby Celosvetovo $24,327,518(2.6.2009)

• a0001

43%? To snaď nemyslíte vážne. Pri tomto filme sú aj všetky ostatné zlé filmy dobrými. Neuveritelná "fatShitGrcanica" mc big exkrement splodený hot demenciou. Prvý film ktorému patrí čistých 0%. (Neodporúčam ani pre deti pretože vychovávať ich filmom v ktorom vládne demencia a dalsie psychické poruchy s burgermi v nich vyvolá zlý príklad nemyslenia a "debilnenia")(16.2.2013)

• - Postava Otise (Abe Vigoda) je terčem několika vtipů na svůj pokročilý věk. V jednu chvíli odpoví, že už zemřel před několika lety. Věta je odkazem na novinový článek z časopisu People, kde byl Abe Vigoda nesprávně označen za mrtvého. (Wishkah)