Tom Leezak (Ashton Kutcher) a Sarah McNerneyová (Brittany Murphyová). On – sportovně založený reportér nočního dopravního vysílání v rádiu, ona –svobodomyslná spisovatelka z rodiny, která je velmi bohatá, ale navíc velmi, velmi snobská. Jejich štěstí, zdá se, nestojí nic v cestě. Jaké je překvapení Tomových kamarádů! A jaké zděšení zavládne v Sářině rodině, když se mladý pár do sebe bleskově zamiluje! Tom se okamžitě přizpůsobí Sářinu vnímání světa, životních hodnot a očekávání. A Sarah zcela ignoruje tatínkovo varovné sýčkování, které ji zrazuje před krokem, k němuž ji táhne hlas srdce. Nedej bože, aby byla svatba, aby se provdala za „rytíře v rezavém brnění!“ Jenže svatba je – a velká. Po ní mladý pár – s vyhlídkou dokonalé dovolené – vyrazí do Itálie. Ale kvůli Sářinu bývalému příteli, který čirou náhodou dlí v Benátkách, a kvůli řetězci neúnavných propletenců smůly procházejí mladí novomanželé testem limitů své mladé lásky… (TV Prima)

sedm.1

Teen zábava,sympatický Ashton Kutcher,protivná Brittany Murphy,dva,tři povedené forky,celkově roztrhaná a pohromadě nedržící romantická komedie.Děj pádí o stošest,nikde se nezdržíme ani chvilku,obě postavy jsou divákovi tudíž naprosto ukradené a lze pouze očekávat,co se jim kde a jak stane a většinou ani to neni moc k smíchu. ()

danco123

Ak by som toto mal pozerať s priateľkou tak by sme sa asi pohádali. Inak herecké dvojica sympatická ,ale to určite nestačí nato aby film uspokojil a splnil moje požiadavky. Bola tu snaha o vtipné dialógy a scény ,ale jediný kto sa na nich zasmial boli herci vo filme u mňa vládlo počas týchto scén trápne ticho. Filmu dávam 30%. ()

Yardie

Slabé! Asi nejvtipnější je film hned v úvodních 5 minutách, kdy pobaví naschvály manželů na letišti.Zbytek už je jen celkem nuda s méně či více nevtipnými situacemi, klasickým scénářem plným smolných situací hlavních hrdinů a spoustou romantiky na konci. Ale vtipných scének by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Slabota! Howgh! ()

Stegr

60% - Romantické komedie nedokážou z 99% svým dějem překvapit, je to pokaždé o tom samém. Když už mám na nich něco hodnotit, tak je to míra zábavy, kterou si při jejich sledování užiju a jak je mi sympatická hlavní herecká dvojice. Zde bylo obojí splněno velmi nadstandartně, tak nevidím důvod, proč Líbánky zatracovat... ()

T2

Rozpočet $18miliónovTržby USA $56,127,162Tržby Celosvetovo $101,564,935║ v tomto prípade platí "za málo peňazí, málo muziky!" ale zas hlavne že sú dobré tržby, na čo len tý ľudia chodia, no naprkotinky od výmyslu sveta _Takto nezáživných gýčových komédii tu už bolo neúrekom a pri tejto platí každou pribúdajúcou minútou vzrastajúca otravnosť, z mojej strany len dodám, že som to nedokázal dopozerať. "Až moc ploché!" /40%/ ()

• Před natáčením scény, kde zapadne auto do sněhu, se Brittany Murphy a Ashton Kutcher pohádali, což jim pomohlo, aby při této scéně nedostali záchvat smíchu. (HappySmile)
  • Scéna, kdy Tom (Ashton Kutcher) dostal ránu popelníkem, byla původně jen nehodou. Jako nový nápad byla však ve filmu nakonec ponechána. Kutcher se ze zranění zotavoval týden. (ivishka)