Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

p.a.n.d.a

Hororové komédie nemusím ale táto je pre fajnšmerkov :D. Bavil som sa od začiatku do konca malo to atmosféru dokonca aj dej ?!:D hm mno parádna jazda a aj gore celkom fajn. Je to zvrátené dielko zasadené do historického pozadia. Super !!! ()

Keledaia

Svým způsobem to není vůbec špatný, dobrá, trochu zvrhlá komedie. Člověk si u toho náramně odpočine. Totální relax pro mozek, který k tomuhle filmu absolutně nepotřebujete. Dobře to napsal/a O*R*I*N ()

klukcz

černá , hororová, gore ,sexistická komedie o partičce postupně vyvražďovaných studentů.na filmu je vidět , že se nebere vážně a to mu body vlastně přidává,protože jinak by provedení jednotlivých vraždících scén rozhodně nebylo odpovídající. takhle jsem se docela příjemně bavil vynalézavostí "jižanských vidláků" ve způsobech poprav. ()

andy60

Propojení hororu a černé komedie v tomto případě docela funguje. Parta mlaďáků se spíše náhodou ocitne v městečku Pleasant Valley, kde se zrovna chystá velkolepá oslava. našim hrdinům se dostane vřelého přijetí, stoly se prohýbají pod různýma delikatesama, místní krásky odhazují stud i podprsenky a všechno to připomíná jeden velkej mejdan. Kdyby ovšem naši teenageři nezačali jeden po druhém mizet... ()