Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

fcreading

Béčkový horor ktorý si na nič nehraje a ani nenudí. Toto mesto Pleasant Valley skrýva hrozivé tajomstvo tí ktorý raz navštívia toto mesto, nikdy neodídu živý. Nájdete tu aj dobré gore scénky a záver bol natolko dobrý že som ešte žiadal po takomto dobrom snímku. ()

K.I.N.G.

Už mám dost těch teenage vyvraždovaček. Jestliže je to fakt remake, tak už ani nemůžu říct, že je originální. Co se týče toho, že to má být komedie, tak pro mě rozhodně ne. Já totiž od komedie požaduju aspon takovou maličkost, abych se alespon jednou zasmál. Nikde nic, jenom Robert Englund, který přijal tuto zoufalou roli, ale nedivím se mu. Scénář mohl vypadat docela dobře. ()

slunicko2

Pro fanoušky parodií na horory s prvky gore. 1)  Nepatřím k divákům, na něž film cílí, vlastně se divím, že se vůbec někomu může líbit. Horor sám není můj oblíbený žánr. Gore film pak považuji za úplnou ulítlost bez ohledu na to, že se o něm učí na vysoké škole. No a o většině parodií si myslím své. Je logické, že snímek, který v sobě sdružuje všechny tři uvedené charakteristiky, se mi asi do srdce nezapíše._____ 2)  A přesto jsem tu něco zajímavého (pro sebe) našel: spoustu hezkých a zajímavých kluků. Díky nim jsem vydržel až do konce a jim směřuji osamocenou hvězdičku, kterou ze svých bohatých zásob tomuto filmu uvolňuji._____ 3)  Trojici studentů, kteří přijíždějí do Pleasant Valley, tvoří 26letý Jay Gillespie (Anderson v kovbojském klobouku), 25letý Matthew Carey (Cory v brýlích), který o devět let později začal dělat i kostýmera a 22letý Dylan Edrington (Nelson s kytarou) - výborný atlet, model, tanečník hip-hopu, choreograf, hráč na bicí, který vystudoval historii na University of California v Los Angeles._____ Do Pleasant Valley dále příjíždějí 29letý Brian Gross (gay Ricky s dvěma děvčaty), který je otevřený zastánce práv homosexuálů a 38letý Mushond Lee (černoch Malcolm na motorce)._____ 4)  A nakonec alespoň dva z mnohých pěkných obyvatel Pleasant Valley: přitažlivý 20letý Ryan Fleming (vesničan Hucklebilly) a 26letý Guiseppe Andrews (vesničan Harper Alexander, co odvedl dívku do sena). Guiseppe se narodil jako Joey Murcia Jr., ale jméno si změnil, aby znělo více dospěle a na počest Guiseppe Verdiho. Hrál v 31 snímcích. Tvořil vlastní dokumenty typu cinéma vérité, a dále exploitační filmy, kde se účastnil jako režisér (53 filmů), scenárista, kameraman, skladatel, střihač i produkční. Dále vydal svépomocí 16 alb (zpěvák a autor songů). Od roku 2015 se ztratil z očí veřejnosti a další jeho osud je neznámý. ()

YURAyura odpad!

0/10 Lewisuv original jsem ohodnotil jedinou hwezdickou, takze tomuto remaku nezbyva nez vystavit hodnoceni absolutni, protoze: scenar je jeste dementnejsi nez pred tim - obeti jsou snad jeste vypastenejsi nez mistni uchylaci, vesnicni balici zpivaji jeste falesnejs, umrti jsou nudna a atmosfera vesela jako u predcasnych voleb, produkoval to Eli Roth a na zaklade tady toho pasvilu natocil Hostel - najdeme tu mnoho paralel - zacinaje kozatyma kocenama, konce strikajici krvi. To se vazne nepovedlo... Do ceho to toho Stormarea zase uvrtali - Englund si to aspon uzil... ()

stration

pěkná hororová hříčka. Takový "milý" film. Robert Englund konečně dostal roli, ve které se patřičně vyřádil. Film se pěkně drží osvědčených postupů a všechny ty kroje, jižanská oslava a absence moderní techniky sem perfektně zapadnou. ()

JohnMiller

Jeden s najlepších buranských hororov aké som kedy videl. Trocha hixploitationu, trocha paródie, štipka Južanského zoo-pedo-chlastofilného klišé a ku šťastiu mi viac nechýba. Robert Englund,ako redneck starosta viedol na plnej čiare. Jeho záporná úloha bola pre mňa akoby hlavná. To čo sa dialo mestskými tínedžermi ma vôbec netrápilo skôr som bol zvedavý akými nápaditými vraždami sa skončia ich životy, samozrejme som sa ako inak dočkal takže ma to nesklamalo. Scenár bol do detailov vychytaní akoby to písal skutočný southern redneck. Tie poznámky na číňanov a negrov dokáže vymyslieť iba takto orientovaný človek. A takto orientovaný človek sa na tom dokáže dokonale zabaviť (ako ja) Dávno som sa tak dobre nezasmial. Záver síce nebol nič moc ale pobaviť ma to pobavilo. ()

balba

Toto je velmi vydařený remake filmu Two Thousand Maniacs! z roku 1964. Robertu Englundovi role maniaků prostě sedí! ()

HappySmile

Strašná blbost, ale člověk musí brát ohled na to, že je to myšlěno jako hororová komedie a brát celý film s nadsázkou. Takže sice byly některé scény dost stupidní, ale zároveňu musím uznat, že jsem se párkrát fakt pobavila. Takže ve skutečnosti spíše takové slabší 3 hvězdičky. ()

Martin741

Lahko nadpriemerny horor 2001 Maniaku od rezisera Tim Sullivana. Vrazdy boli dostatocne originalne a drsne, samice krasne, hororova atmosfera na mieste. Par nechutnosti, ktore neznasam /kanibalizmus, zoofilia ...../ vsak tento film dost zhodili, lebo povodne som planoval dat 2001 maniakom 4 hviezdy. 55 % ()

cariada

Ujetina na entou ,ale perfektní něco na způsob Populace 436 ,ale poněkud víc zvrácený. Trojice mladíků přijede do zapadlého městečka hned po nich přijede další trojice dvě holky a kluk a z nima na motorce kluk s holkou a slavnost může začít. Hláška typu "negr s čínanem " Já jsem číňaňka" a pod těch je tam spousta. Všude krásný holky v dobových kostýmech a všechny jsou nadržený ,ale taky kurevsky hladový. Scény roztrháňí koňma nebo vychlastání kyseliny a následná díra v břiše a v madraci. či černoch natažený na jakýsi skřipec kdy mu vylítnou oči z důlku. a nebo číňanku zmasakrujou zvonem. Prostě chuťovka. Ten název je naprosto trefný. ()

Petoss1

Takú pí*ovinu som už dávno nevidel. Len tak tak, že som to dopozeral, spotreboval som pri riadnu dávku trpezlivosti. Tupý príbeh, tupé postavy a tupé obete, ktoré si pekne v poradí prišli na jatky. Až ma z toho zub rozbolel. Výsmech žánru horor. Okrem jednej či dvoch netradičných odstránení nieje na tom nič zaujímavé. Tvorcovia Hostelu, tak čo čakať?! Aj Englunda som videl hrať lepšie ... 20% ()

Nach

Pořádná kokotina, která je tak blbá až je vtipná. Zabíjení tady nezná fyzikálních ani reálných hranic, a tak vidíte jednu zhovadilost větší než druhou, ale přitom nebudete znechuceně odvracet zrak, ale chcechtat se nad tím absurdnem. Tedy já to tak měl. 50% ()

cubajz

sice vyvražďovačky obecně moc nemusím, protože podle mě nemůžou překvapit ničím novým, ale tahle mě opravdu bavila... Hlavně svým humorným přístupem, kdy je město zalidněné bizardními postavičkami kanibalských jižanů, kteří (jak se dozvíme na konci) jsou duchy obyvatel městečka Pleasant valley, které bylo za občanské války vyvražděno a jehož obyvatelé přísahali pomstu všem seveřanům. Takže za zvuku písně South Will Rise přihlížíme rozšiřování jídelního lístku na večerní hostinu, jehož jednotlivé položky jsou získávány neobyčejnými způsoby (asi kvůli zachování jedinečné chuti:). Tento film zesměšňuje každé hororové klišé a přitom je to taková ta sranda na hranici pocty žánru a lehké komedie, kdy se vám celou dobu na tváři usazuje lehký úsměv. A jak to zkončí? Přeci větou: Stupid Yankees! ()

DruidKarel

848. hodnocený film: Docela jsem se na tenhle snímek i těšil. Je tu jasná snaha potěšit oko diváka, pobavit jej a to je hlavní. Sice moc hororově nevyzní, ale ten závěr s podříznutou hlavou je docela dost překvapivým. Robert Englund by si jistě zasloužil kvalitnější role, ale rozhodně se ukázal v dobrém světle. Docela na mě ale nakonec tenhle film působí až jako kýč, kterej si prostě myslí, že jej zachrání několik nahých dam a spousta krve. 3* jsou maximálním ohodnocením a líp to fakt nevidím. 3* ()

destroy83

Parádní zábava v čele s vynikajícím Robertem Englundem. Hodně jsem se u tohohle snímku nasmál, nemám co vytknout. Jasný plný počet. ()

Alfréda

Abych pravdu řekla tak jsem tenhle film dokoukala jen proto že v něm hrál Robert Englund...a ještě jsem se divila na co se to dal. Nápad sice možná není až tak špatný ale to je tak akorát na ty dvě hvězdy. Nemůžu si pomoct, ale myslím si že tyhle vyvražďovačky už neletí. Krom toho když se koukám na horor, chci se bát. Mimo nechutné, ale dost podivné až nepravděpodobné a neuskutečnitelné vraždy, jakoby amatérsky zpracované, jsem opravdu usínala. Maximálně by se dala ještě pochválit ta píseň "South will rise..." Dvě hvězdy jen z úcty k tomuto žánru. ()

Juto

Čakal som, že film nebuďte dobrý, keď som zistil, že Eli Roth je uvedený ako spolu producent. Tento muž točí horory plné nesympatických postáv, homofóbie a do očí bijúceho sexizmu. Tento film patrí presne do jeho druhu filmu. Osem cudzincov, ktorí sú napadnutí a zabití, sú buď idioti, alebo príliš sexy hlupáci. Nechýba ani trocha homofóbie (homosexuál je zabitý naozaj ohavným spôsobom), bezdôvodná ženská nahota a očakávaná lesbická scéna. Nechýba ani vtip o beštiálnosti!  4/10 ()

emo

Náhodu som bol v požičovni z recesie som si to požičal. A celkom som sa pobavil... Tento film je ako definícia politickej nekorektnosti :))) Béčková komédia s ultra "hot chicks", ultra čiernym humorom, hektolitrami krvi a skvelým Krugerom. Akto nebudete brať ani za mak vážne, fakt sa pobavíte. SOUTH IS GONNA RISE AGAIN!!!! ()

otík

Co říci na to, že se během celého filmu nesmyslně vraždí a všichni kolem se smějí? Totální výmaz. ()