Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

helraiser

Tak tomu říkám něco, už pěkně dlouho jsem se tak nebavil jako u tohoto mega ujetýho slasheru prošpekovaného nehorázně brutálním černým humorem a skvělými hláškami. Robert Englund je opět skvělej a jeho postava je rozhodně ta nej a táhne tuto podivanou téměř k absolutnímu hodnocení. Smrti jsou skvělý například roztržení koňmi atd. Jedná se samozřejmě o povinost co si budeme řikat, tohle prostě musíte vidět a ještě při závěrečných titulkách budete čučet na obrazovku s otevřenou pusou a budete si mumlat TAK TO BYLO HUSTÝ. ()

SimonShot

snímek vydařený se sbírky režiséra Tima Sullivana. děj se odehrává v jižanském městečku kde přijedou přátelé a potkaji nehostinné obyvatele. později zjistili že se jedná o podraz...... ()

HonzaMag

Tak trochu jiné městečko .... Celkem přátelské (hlavně k cizincům) .... Tomu se říká, připravit "dovolenou na míru" .... Nezapomenutelně ztrávený víkend, který v nabídce Fischera/Čedoku nenajdete (a buďte rádi) .... Celkem zábavné (ovšem pro nezůčastněné pozorovatele :-) ()

BLADER

Musím priznať, že mám rád filmy Eliho Rotha, ale toto si skutočne celá partia mohla odpustiť. Film sa dosť vlečie a o nejakom napätí nemôže byť ani reči. Sullivan nevyužíva námet naplno a už vôbec ho nevie podať tak, aby bol zaujímavý, či nebodaj nápaditý alebo vtipný. Celý tento film je jednou veľkou fraškou, ktorá sa zviezla na súčasnej popularite Rotha. Tie dve len za starostu Roberta "Freddyho" Englunda a sem-tam podarené nástrahy v tomto mestečku "neviemakosavolá". 1:0 pre Cabin Fever. ()

Deftie

Naopak, ja som čakala totálnu hovadinu a na moje prekvapenie to nebolo také zlé. Malo to aj zopár originálnych myšlienok a nie stopercentný americký koniec (už som si myslela, že utečú, hehehe). Čo som však bola sklamaná, stále sa to neodrazilo od vôd teenagerských hororov, plných všakovakých vecí, ktoré len preťahujú minutáž. Ale tri hviezdičky si to zaslúži. ()

Zombiepod

Ďalší vyslovene tuctový gýč, ktorý zachraňuje len nádych čierneho humoru. Na horor len minimálne desivé (aj keď fanúšikovia gore ukrátení nebudú), a na komédiu málo vtipné. Englund samozrejme všetkých ostatných hercov valcuje na plnej čiare a dodáva filmu poctivý nádych old-schoolového slasheru. Koniec koncov sa však jedná o vcelku zbytočný remake už beztak zbytočného originálu. ()

darthhokro

Velmi zábavná hororová komedie. Robert Englund řádí jak zamlada, když ještě nosil palčáky s břitvou. Bezva pokoukání na pěkný kozy, ovce a jiný chlupatý zvířátka. O pěkný prsatý holky taky není nouze :) ()

jafuska odpad!

tak další hrozný film o vraždění, docela jsem se v tom už ztrácela hned na začátku a pak jsem to vypla, ztráta času ()

Paesant

Tak jak je tedy s tou jizvou a okem? ..zezačátku jizva není, pak zase jo a na obálce má Eglund projistotu oči obě.....no toto! ()

anyonecek

Dávám jednu hvězdičku a to jen za ty alespoň trochu originální smrti a nějaký slušný holky (.)(.) No komedie to totálně nebyla a pokud ano, tak nevím jaké hovado se tomuhle může zasmát. No rozhodně to nemá daleko od odpadu. Docela ztráta častu bych řekl. ()

Mamlas

Sice jsem se nezasmál ani neusmál ani jednou, ale asi to měla být komedie. Takové monotónní, trapné a i s pitomým vysvětlením na konci. ()

Pitryx

Průměrná vyvražďovačka s několika slušnými efekty, ale dosti pofiderním dějem. Ale když k tomu byly ty hezké holky, tak se na to dalo i koukat. ** A PŮL ()

xSxEx

Myslím, že tu chybí základní informace a to KOMEDIE! Já čekal něco na styl "House of 1000 Corpses", ale po prvních 20 minutách jsem zjitil, že je to omyl, ale i přesto si UŽIL postupnou likvidaci seveřanů jižany(hlavně scéna s černochem! :) Nic víc od toho, ale nečekejte. ()

djbarrel

Slabota, nechápu proč se Robert Englund nechal přemluvit k účinkování v téhle slátanině. Bezduchá vyvražďovačka bez nápadu není horor a ani komedie to není protože jsem se nesmál snad ani jednou. Úplně zbytečný film, co nic nedá a ani nepobaví. 25 % ()

Chromeskull

Pekelně zábavná hororová komedie. Dobrý herci, potěšil Robert Englund, kolikrát jsem se fakt řezal smíchy a hlavně chválím ty povedené mordy. Bavil jsem se. 7,5/10. ()

honzic

Průměrné béčko, hororkomedie, u kterého se nebojíte a těšíte se na další usmrcení, je to hodně bráno s nadsázkou. Hodnocení: 55 % ()

wowylgu313

Taková správná blbost. Doslova. Tohle byl zřejmě záměr. Ta komediální stránka tu totiž vyčnívá poměrně dost a ať se jedná o provedení "vražd" nebo jen poslouchání nesmyslných dialogů, určitě se aspoň jednou zasmějete. Co se týká příběhu, to jako asi ani nic no ... Radši. Za to některé násilné vraždy jsou i na svůj rok půvabné. Ať se jedná o sexuální rajtovani zatímco trubkou teče rovnou do krku kyselina a nebo přivázané končetiny zatímco švihnutí biče rozehnalo všechny čtyři koně do stran ... A tím pádem? ... No i přes tuhle jakousi chválu nemůžu dát víc jak 50-55% ()