Občané malého městečka Pleasant Valley nalákají několik mladých turistů do města na oslavu stého výročí osvobození města před bandou renegátů, kteří město pustošili. Připraví pro každého z nich speciální večerní program … při němž jsou postupně zabíjeni … pouze jeden pár odhalí krutou skutečnost a pokouší se dostat ze zlověstné pasti… jejich jediná naděje je útěk. (oficiální text distributora)

MareT.

Taková řádová nezajímavá vyvražďovačka, kde si neoblíbíte ani jednoho z hrdinů a ještě to má blbou pointu! Slabý podprůměr! ()

iampatrik

35% Neberu film těm, kterým se zamlouvá tento typ "amatérského humorného hororu". Nechybí zde zvrácené, úchylné chování postav (zoofilní chlapec, sexy kozaté sestřenice apod.), brutální zabíjení (např. zvon), vše z dávkou humoru (černého humoru). Pro mě bohužel mix, který mi nesedí, ke všemu podané s přespříliš stupidním dějem a dialogy. ()

J*A*M*A*L

Na 2001 Maniacs jsem narazil docela náhodou a jako na horor jsem se docela i těšil a navíc s prvky komedie a hororovou komedii už jsem dlouho neviděl a tak jsem si tuto hororovou komedii docela i vychutnal.Jsem také moc rád, že se nejedná o typický hixplotation a podobné, duplicitní vyvražďovačky, které se v poslední době natáčejí dost často.Já jsem byl především spokojený výkonem herců a také celým hororem.Jako horor totiž 2001 Maniacs působí senzačně a jako komedie trošku slaběji, ovšem líbilo se mi to dostatečně.Byl jsem hodně spokojený. ()

aLPaC

Nevím, proč má tento film tolik procent. Podle mě je to sračka s pěkně ujetým příběhem. Navíc se všichni chovaj dost nelogicky (to je mírně řečeno). Některé holky jsou hodně dobrý, ale celkově je to hovadina, z které ji nevytáhne ani Robert "Freddy" Englund, Eli Roth, kterej se do takovýhle filmů prostě hodí a jižanský vidláci, kteří vypadaj jako jižanský vidláci. ()

rsimonyi

Tak tenhle horor mě potěšil nejen zpracováním, ale i přítomností ďábelského Roberta Englunda. Už se těším na ohlášené pokračování tohoto filmu pod názvem 2001 Maniacs: Beverly Hellbillys ()

Daweflip

Lehce nadprůměrný relaxační horor na páteční večer. Jedna, dvě lekačky, pár vtipných scén a několik dobrých krvavých úmrtí. Zamícháme, protřepeme a dostaneme tři hvězdičky. ()

wampire23

Veľmi zábavný mix hororu a drsnej čiernej komédie. Kvalitné gore scény striedajú skvelé hlášky, k tomu všetkému bláznivý Robert Englund. Ukážka toho, že šialenostiam a bláznivým nápadom sa medze nekladú. Pri niektorých masakrovacích scénach som žasol, akými rôznymi spôsobmi sa dá človek odpraviť zo sveta (kôň, kyselina, bodec,...). Príjemné spestrenie žánru. ()

Illy

Slušně natočená ujeťárna, remake staršího filmu. Docela dobré gore efekty, humor poněkud infantilní - trochu mi to připomnělo starší filmy Roba Zombieho, i když ty byly lepší. Za podívání film stojí. ()

RomeroIsGod

Povedená jižanská buranská zabijačka. V Pleasant Valley se slaví a tak přijde pár městskejch spratků vhod. Starosta v podobě Roberta Englunda, zvrhlý mladý holky, dementní ovco-prcíř a studnice hlášek. "Jsou tady nějaký černý?" "Jó, hehe, visej támhle na tom stromě." Mě se to líbilo. 75% ()

pend

Pro mě příjemné překvapení, jenom jsem tam nenašel tu komedii (snad s výjimkou uřezaných hlav). To, že při zabití se místní včetně dětí smějou, mně vtipné nepřipadá, naopak mně to děsí. Samozřejmě je ve filmu spousta klišé, ale zabití jsou napáditá, hodně gore a prsou a navíc film docela odsejpá... Třešničkou na dortu je R. Englund. ()

bozka10

Príjemný hororik z Pleasant valley, krásneho malebného mestečka s vychýrenou južanskou pohostinnosťou s trochu prepatími miestnymi buranmi.Ale čo si banda mestských mamrdov, ktorý sa chovajú jak totalni reatardi iné zaslúžia jak to,čo ich tam čakalo.Sweet home Alabama. ()

Puol

I keď som vedel do čoho idem , nesadlo mi to. Zopár srandovných scén (zvyčajne brutálne originálnych mordov) by sa našlo, ale ako film to nemá hlavu ani pätu. Aspoň, že sa tam preháňali pekné baby. ()

J. T. Kirk

Dlouho jsem přemýšlel co napsat k tomuto filmu a popravdě stále nevím.. Od tohoto filmu se nedá očekávat nic víc než krvavá legrace, ale účel podle mě splní. Své tři * si zaslouží ale víc ani tečku. ()

GOREGASM

Zábavný splatter-horůrek o jižanských hillbillies, kterým kraluje žánrová celebrita Robert Englund. Jednotliví vidláci a jejich vystupování je správně přitaženo za vlasy a dokonce jsem se i párkrát zasmál. Gore mohl být sice trochu odvážnější, ale o ten tady primárně nešlo. 62% (2% navíc za úžasné rednecky a vtip s rovnátky) ()

GIK

S maximálním sebezapřením jsem to dokoukal. Obyvatelé skanzenu Příjemné údolí se neustále křečovitě usmívají a jen tak mimochodem servírují hostům ze severu bárbekjů z masíčka podivného původu. Ti se olizují až za ušima. Když jenkyjům konečne docvakne, že je jižanští osadníci nemají příliš v lásce, je už veškerý odpor marný... Velmi nepovedený "vtipný" "horor". ()

Pingu

Nikdy neplivejte na mrtvé !!! Nevěřil jsem, že film má hodinu a půl, protože to uteklo jako voda... a jestli se Stázina dostala Kubovi za ženu, tak na to si musíte počkat až do konce :o)). ()

asfalt

Vcelku príjemný oddychový horor. Englundovi som to veril, vraždy boli vcelku originálne, malo to slušne pôsobivý záver a po audiovizuálnej stránke to bol pekný zážitok. ()