Když zmizí jistá thajská dívka s mystickými schopnostmi, Axe a jeho starý přítel se spojí ve snaze přivést ji zpátky. (Filmbox)

Ivo

MUDr. Seagal hluboce medituje a upřímně se dělí o vzácná životní moudra ve slunečních brýlích, s mužným vousem a ve svém slušivém XXXXL oděvu. A zhruba tak jednou za hodinku jemnými pohyby dvojníkových (a zběsilých střihačových) rukou nechává vybraného nebezpečného protivníka při opakovaných dálkových letech vždy systematicky porozbíjet všechen křehký nábytek v dané místnosti a ještě si s ním u toho pěkně v klidu a poučně popovídá. A po zbytek času usilovně a nezištně pracuje ve své veleúspěšné a přeplněné ordinaci specializované na veškeré existující choroby dospělých i dětí (nehrazeno zdravotními pojišťovnami). Co víc bychom si mohli přát ? ()

Likan7 odpad!

Nezajímavá sra*ka s vypapanym Seagalem, který tu jen chodí (na běhání je moc tlustej) a spoléhá, že bude střihač alespoň trochu při smyslech, aby jeho "umění" dokázal sestříhat tak, aby to bylo uvěřitelné...nepovedlo se. Je pravda, že tenhle komentář jde napasovat na drtivou většinu novodobých seagalovek, ale ono to tak fakt je. ()

hospoda96

Český distribuční název, přesně vystihuje moje pocity z tohohle veledíla.... A to, to prosím pan Sumo Seagal ladil rok! ()

walkingdead

Díky českému distributorovi se nabízí napsat, že bylo opět utrpení sledovat to až do konce... ale ono se to celkem dalo. Seagal se sice opět chvílemi stylizuje do role filosofujícího staročínského mudrce, ale film má solidní akci i příběh. Za poslední roky určitě jedna z nejlepších seagalovek. Bohužel v kontextu celé jeho kariéry (ano, Stevene, právě kvůli těm prvním 8 filmům poctivě sleduju i ty desítky tvých obvykle nepovedených přídavků) je to pořád podprůměr. ()

johnsnow

veľké prekvapko. Film je na Seagala dosť netypický, je pomalý, plynie pozvoľna, nikam sa neponáhľa a ani akcie veľa nie je. Avšak ked na nejakú dôjde je fajn, Seagal v nej pôsobí dobre, má samozrejme dabléra ale veľa urobí sám, a občas i slušne kopne. A záverečná akcia tak to je mazec. 5* jak bič a jediné čo my kus kazilo dojem bolo nulové vykreslenie záporáka. ()

JackBurda

Můj první Seagal. Ano, to jsem si vybral, že? XD Upřímně, užil jsem si to. Film je taková slátanina, příběh nedává špetku smylu, Steve you tu vyobrazen jako asijský Ježíš and je tu tolik zápletek, které jsou zmíněny jednou a pak zmizí z filmu a nikdy se nevrátí. A já se u toho popadal smíchy. Hlavně protože Steve se očividně pokusil být artistický, tak ten film i vypadá docela pěkně. Samotný Steve se docela snaží a pár hodu předvede (Kopy obstara třikrát hubenější dubl). Nicméně, hodně jsem se smál. Nejlepší bylo jak ve finále mluví o podstatě Kung-fu... hned po tom co střílel Mafiány ůtočnou puškou! Takže, pokud máte rádi blbosti u kterých se zasmějete, tohle by mohlo být pro vás. ()

Mikecat

Napriek tomu, že Stevena mám rád, keď porovnám tento snímok s poslednou jeho tvorbou, tak veľmi slušný duchovný odkaz ale celkovo nedotiahnuté, akoby narýchlo zbúchané. Zastavme sa, popremýšľajme nad sebou a svojim správaním, "musíme to udelat, lebo je to správné". Film viac zameraný na duchovno, mistrov a Guru, ku ktorým ako k strarším a múdrym občanom chodia mladý pre rady. Akčné scény krátke, rýchle, väčšínou bez zbraní, zato kvalitné.ws ()

Kushina

Ačkoliv je Seagal sice za zenitem a jeho filmy se zdají být horší a horší, tak jeho fanoušek, jako jsem například já, si v jeho filmech, ať už mají špatné režiséry scénáristy i herce vždy něco najde. Víc netřeba komentovat. 45% ()

PeteBuck

Steven sa snaží hrať majstra s ťažkou charizmou, ktorý pomáha, ako sa len dá, lebo ho to účinkovanie v špeciálnych jednotkách už fakt nebavilo. Casey Ryback sa ale nestal kuchárom, ale tentokrát lekárom/chiropraktikom/šamanom a zároveň trénuje pár kamošov a sem-tam zajde na pokec so svojím starým majstrom. Ale minulosť ho dobehne a zasa musí zvolať starú partu a ísť pomôcť, pretože keď ste jediný, čo to môžete spraviť, no tak proste musíte. Je tu dosť klišé, ale prekvapivo to má celkom pekné prostredie, dej nie je nijak zvlášť zložitý, ale celkovo by som ocenil, keby sa tam trochu menej filozofovalo a bolo tam viac bitiek. Ale prekvapivo, dalo sa to, aj keď to žiadny zázrak nebol. ()

dinzbir

Bylo pěkné po delší době vidět Stevna Sekala. Film není vysokonákladovým výtvorem ale spíše decentním kouskem se spoustou moudra. Na popracovním dnu ideální vypínačka. ()

zekon

Jako vzpomínkový film na 70/80 s Brucem Lee slušné, jako Seagalovka po dlouhé době dívatelné. Nicméně ubohý příběh. Je ale fajn že když je po ruce zbraň je použita a ne že si hned kopou do držky. ()

mokki5

Po strašně dlouhé době film od Seagala, který mě nenudil. Má sice béčkový příběh ale narozdíl od ostatních jeho filmů za poslední dobu to není pořád jedno a to samé (pomsta, zabíjení, mlácení.) Co mě zaujalo docela hodně je duchovní zaměření příběhu a jako koruna na vrh tomu je Stevenův závěrečný motivační projev. Klobouk dolů za to asi nedám ale mile mě to potěšilo. ()

medveed

Steven si napsal film pro radost a předvedl prakticky všechny prvky, které na jeho filmech milujeme (moralizování padouchů, jejich nekompromisní likvidace, smysl pro spravedlnost, vyzdvihování cti, dobra a gentlemanství,...). Za závěrečnou řeč, ve které v podstatě bilancuje a děkuje za to, že mohl žít v době, ve které žil, přihazuji hvězdu navíc. 70% ()

mdf

Neuvěřitelná nuda.....déčkový pokus o film,stejná bradka,stejná vojenská vesta,chytrý řeči....fakt už by neměl asi točit,protože vidět bývalou supar hvězdu takhle,tak to radši vůbec..... ()

im8

Na některých serverech se film promoval pod českým názvem Cesta utrpení. Wow, recenze přímo v názvu. Možná se Steven na stará kolena pokoušel inspirovat u Dračího bojovníka, ale bohužel. Stylu Poa a moudrosti mistra Ugveje nesahá ani po kotníky. ()

goauld

No to byla zase krávovina :-D Nejdřív tu máme samozvaného léčitele alá havíř Kuba Dařbuján, který v malé zapadlé vísce uzravuje pomalu pouhým pohledem, všichni ho tam mají rádi a při svých dlouhých chvílích pak rozjímá v monotonních duchaplných monolozích o velkém hnědém. Bohužel doby, kdy náš bojový mladík Segalovič rozdával rány, kopy a nepotřeboval k tomu kaskadéra a digitální krev jsou ty tam... tak asi 20let tomu nazad... Od milénia ho vídáme v více či méně Dčkových filmech, kde vesměs kecá o duševnu a jak je ten svět zkaženej a fuj... Občas si zahraje nějakou tu "baletní" roli, protože dokonce i on musí platit nějaký to žrádlo, aby si mohl vykrmovat toho svýho "budhu" :-) Tohle sice bylo o chlup živější, než co v posledních letech předváděl, ale... zase to nebylo nic tak světoborného, aby se mi co chvíli prstík nezasekl na pravém kurzoru na klávesnici... Ano děti - kino to nebylo... (ono v podstatě to snad ani do kin českých ani nešlo a rovnou teda na torrenta) Ostatně - nevidím důvod proč na to chodit do kina??? No a když tedy polemizuji nad tím, zda se tam více kecalo o tom hnědým, než se činilo - tak je to tak 60/40 v neprospěch akce. V podstatě zajímavá byla ta poslední třetina filmu, kde alespon tak nějak se Stýf snažil něco z toho svého tajči ukázat... ale - tak jako neohrožený Ivánek v mnohých sovětských filmech, ani on neměl po souboji (s kýmkoliv) ani natržený plášt. Takže suma sumárum - ani na průměr to nebylo. ()

SNCIS

"Kung-fu není jen pro Číňany, je pro všechny. Stejně jako jiná bojová umění. Rád bych nakonec řekl, že mi bylo ctí, žít v době, kdy velcí mistři kráčeli mezi námi. Že jsme mohli naslouchat jejich slovům a nechat se dovést až tam, kde jsme teď. Všichni, kdo jsme dnes tady, bychom se měli zasloužit o to, abychom ochránili, co z tohoto světa zbylo. Zasvětili své životy pomoci nevinným, potřebným a bezbranným... Jít příkladem příštím generacím... Pak nás kung-fu možná přežije všechny." - 80%. ()