Návrat Sandry Novákové, která trochu rozpohybovala statické scény. Tohle byl mírně nadprůměrný a zábavný díl. Nejzábavnější byl Váňa a jeho mrtvá pacientka.(17.4.2018)

• DavidHolub

Dost slabý díl 2.série. Návrat nesympatické Saši. Trapná zápletka s Váňou ( opět ). 48% Začíná mě to štvát opakují se věci furt dokola.(17.4.2018)

Hned na začátku jsem se dozvěděla, že v tomto dílu opět nevystupuje moje oblíbená postava (Maty), a tak si trochu předčasně řekla "ach jo". Chvíli předtím se ale na urgent vrátila Sašenka Růžičková, která pak na sále moc krásně utřela nového pana primáře 😁, i když se jí jako obvykle podařilo nafasovat bezdomovce. Případ s kadmiem nebyl sice nic světoborného, ale šlo to. A závěr s bowlingem neměl chybu, i když jsem se krátký okamžik obávala, že se ze seriálu scénář pokusí udělat červenou knihovnu. 😉 Post scriptum: Spolukomentujicí kolegové mají tak trochu pravdu. Saša se zřejmě nikdy nenaučí dělat s lidma, i když je potřebuje. Přesto nesympatická pro mě není ona, ale spíše Prokop. A Váňa by byl skutečně zábavný, nebýt toho, že těch jeho "překlepů"; začíná být opravdu trochu moc, takže na práci sanitářů to nevrhá ideální světlo.(17.4.2018)