Konec jedné kariéry (S02E22) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Tak tohle byl asi nejsmysluplnější kriminální případ v rámci seriálu Specialisté. Minimum přehrávání, minimum české akčnosti, pár jakože zvratů, pachatel rekordně dlouho nejasný a zajímavé obsazení - Pyškot v čele a mladá sympatická krev Sára Amsteinová ( dobře zahrála a ještě se na ní hezky kouká )(16.2.2018)

• sorrow

Popravdě, mně tento díl moc smysluplný nepřipadal. V polovině dílu jsem správně tipoval za vraha zhrzenou manželku, a to ze dvou důvodů: 1) měla silný motiv, 2) jediná měla přehled o tom, kde je uložena manželova zbraň a měla k ní neomezený přístup. Ke zbrani se teoreticky mohla dostat i milenka, zde však byla pravděpodobnost mnohem nižší. Stále jsem nechápal, proč už konečně někdo nezajede do Olomouce prověřit alibi manželky, snad se nespokojí s předloženou účtenkou od benziny. No a pak v posledních 10 minutách přišlo opět klasické finále, kdy Panenka konečně zvedl zadek ze židle a v Olomouci všechno zjistil. Možná nemuseli sázet jen na kameru u garáže a mohli zkontrolovat kamery na dálnici. Ten Pyško to vlastně tomu Vondráčkovi řekl naprosto trefně: „Pátráte také někde jinde, nebo otravujete jen naši rodinu?“ Také nesmíme zapomenout na geniální schopnost majora Vondráčka rozeznávání motoru auta a jeho ztotožnění s autem na jiném místě po několika dnech. Klasický, průměrný díl specialistů.(22.2.2018)